آموزش حذف صفحه از نقشه سایت یواست سئو

متاتگ تایتل ، عنوان صفحه را نشان می دهد که هم در نتایج جستجو و هم در تب مرورگر قابل مشاهده است. بدین ترتیب دیگر این صفحه یا نوشته در نتایج جست و جوی گوگل نمایش داده نخواهد شد. در این مطلب، راههای مختلفی را بیان کردیم تا پاکسازی سایت مپ برای شما آسان تر شود. برای اعمال این محدودیتها از طریق تنظیمات یواست سئو میتوانید به قسمت Search Appearance رفته و سپس در بخشهای مختلف تنظیمات خود را اعمال کنید. برای حذف دستهها از نقشه سایت باید از طریق بخش Taxonomies اقدام کنید. چرا صفحه را از نقشه سایت حذف کنیم؟ وقتی وارد این تب شوید میتوانید تنظیمات مربوط به حذف دستهها از نقشه سایت یواست سئو را انجام دهید. راهی دیگر برای اینکه همان کار را به صورت گروهی برای صفحات و مطالب سایت انجام دهیم این است که کد زیر را به فایل function.php در پوسته قالب اضافه کنیم. خزنده های گوگل روزانه چندین بار هر سایت را مورد بررسی قرار می دهند و تغییرات را مشاهده می کنند و در رتبه سایت لحاظ می کنند. سایت مپ یکی از مهم ترین عوامل در سئوی هر سایت به شمار میرود.

در ادامه با استودیو بهتر همراه باشید. متاتگ عنوان یا عنوان صفحه تگی در .html است که با نشان داده می شود. در این مطلب به بررسی کامل مطالب پیرامون نقشه سایت یواست سئو میپردازیم و مراحل حذف یک یا چند مورد از نقشه سایت آن را به تفصیل توضیح دهیم. یکی از امکانات این پلاگین ارائه نقشه سایت است. در بعضی از موارد پروسه حذف تکی صفحه یا سایت با شیوهی بالا کمی زمانبر یا خسته کننده خواهد بود. این احتمال وجود دارد که تنظیمات نقشهی یواست در ابتدا کمی گیجکننده به نظر برسد. اگرچه این مرحله از نظر اقداماتی که انجام می شود ، نقاط مشترکی با مرحله تکنیکال دارد ، اما روش هایی مثل تولید و بهینه سازی محتوا ، لینک سازی داخلی ، بهبود تجربه کاربری ، نسخه موبایل سایت و نحوه استفاده از کلمات کلیدی در سایت برجستگی بیشتری در این مرحله دارند. همانطور که میدانید برخی پست تایپها اهمیت بالاتری برای ایندکس شدن دارند و برخی میتوانند به صورت داخلی مورد استفاده قرار گیرند. استفاده از کلمات کلیدی مرتبط در متاتگ عنوان ، هدینگ های اصلی و محتوای سایت می تواند به موتورهای جستجو کمک کند تا درک بهتری در مورد صفحه موردنظر داشته باشند و آن صفحه به ازای آن عبارات در نتایج جستجونمایش داده شود.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مجله خبری seobythesea وب سایت خود باشید.

در داخل پرانتز رو به روی array میتوانید ID صفحات و مطالب مورد نظرتان را وارد کنید تا آنها از نقشه سایت حذف شوند. اما نکتهای که حتما باید به آن توجه کنید این است که قبل از حذف کردن یک مورد از سایت مپ به خوبی علل حذف آن را بررسی کنید و سپس تصمیم به حذف کردن یا نکردن یک صفحه از سایت مپ بگیرید. از آنجایی که ممکن است برخی از Taxonomyها در این بخش قابل مشاهده نباشند نیز میتوان به وسیله کدهای فیلتر آنها را از نقشه سایت حذف کرد. گاهی ممکن است ما مجبور شویم یک صفحه را از نقشه سایت خود حذف کنیم تا به سئو آسیبی وارد نشود. بنابراین اگر صفحهای در یکی از دستهبندیهای ذکر شده در بالا باشد لازم است آن را از نقشه سایت حذف کنیم تا از آسیب به سئوی سایت جلوگیری کنیم. حال که دلایل را شناختیم، به این بپردازیم که چگونه باید یک صفحه را از نقشه سایت یواست سئو حذف کنیم.

حال در باکس مربوط به یواست سئو به تب Advanced بروید و گزینه اول یعنی “Allow search engines to show this Post in search results” را که اکنون به صورت پیشفرض روی Yes تنظیم شده، برابر No قرار دهید و صفحه را به روزرسانی کنید. دقت کنید که در قطعه کد بالا باید IDها را با یک , مجله خبری seobythesea جدا کنید. بنابراین اگر قالب شما دارای پست تایپهای مختلفی است، میتوانید در بخش Content Type آنها را خاموش کنید تا در سایت مپ ایندکس نشوند. برای اینکه دامین اتوریتی سایت خود را افزایش دهید ، باید به اتوریتی تک تک صفحات توجه داشتته باشید و برای تمام صفحات سایت خود محتوای ارزشمند تولید کنید تا هم رتبه خوبی در گوگل و هم بک لینک های باکیفیتی کسب کنند. پیش از این در مقالهای نحوه ایجاد سایت مپ وردپرس با استفاده از یواست را به شما توضیح دادیم. بنابراین بهتر است در اینگونه موارد با اعمال برخی تنظیمات روی سایت مپ محدودیت بیشتری برای این لینکها قائل شویم.