آنچه در ادامه مطلالعه خواهید نمود

پیشنهاد می شود طول Title Tag حدوداً بین ۶۰ تا۷۰ کاراکتر باشد، درست است که گوگل جریمه ای برای Title Tag های طولانی در نظر نمی گیرد ولی چون باید کاربر را هنگام نوشتن عنوان در نظر گرفت، بهتر است در هر حال عنوان طولانی نوشته نشود اگر بیشتر از این مقدار باشد، در صفحه نتایج جستجو، عنوان به طور کامل نشان داده نمی شود و در ادامه آن “… چون در محتوای بنیادی شما باید هرآنچه که نیاز به توضیح اولیه دارد را با لینک، نمودار، شکل، جدول، عکس، فیلم، فایلی برای دانلود و … ذکر کنید، منطقی است که محتوای بنیادی، محتوای بلند باشد. گوگل برای عناوین طولانی جریمه ای در نظر نمیگیرد، ولی تکرار غیرعادی کلمات کلیدی در سئو به طور غیرعادی را متوجه میشود و احتمال آن وجود دارد که از این نظر برای صفحه جریمه در نظر بگیرد. گوگل به محتوایی که مشابه یا کپی آن در سایت های دیگر یا حتی سایت خودتان باشد، امتیاز منفی می دهد.

سئو چیست به زبان ساده میشود بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو که باعث می شود یک وبسایت رتبه بهتری در گوگل به دست بیاورد و منجر به افزایش بازدید سایت و ترافیک سایت شود. “شاعر معاصر” را در گوگل سرچ می کنیم و بعد برای دیدن LSI ها به پایین صفحه مراجعه میکنیم. در این جدول تمام این اصطلاحات بر اساس سایت ما زده می شود. شما بهتر است هفته ای حداقل ۳ الی ۴ بار سایت را آپدیت کنید. برای بررسی سازگاری یک سایت با موبایل، میتوانید از گوگل سرچ کنسول در قسمت mobile usability سرعت سایت را بررسی کنید، البته میتوانید از ابزار تست سازگاری با موبایل سایت با عنوان Mobile Friendly Testing Tool که توسط گوگل به صورت رایگان ارائه شده است، استفاده کنید. بررسی سازگاری با موبایل سایت خدمت از ما با ابزار مخصوص گوگل را در زیر مشاهده می کنید، در صورتی که سایت شما با موبایل سازگار باشد پیام Page is mobile friendly را نشان می دهد. نمونههای ایرانی تبلیغات کلیکی صباویژن و کلیک یاب هستند که شما به ازای هر کلیک پول پرداخت میکنید و قویترین تبلیغات کلیکی در دنیا سایت Adwords است که برای گوگل کار میکند.برای مطالعه بیشتر میتوانید “SEM چیست و فرق PPC و CPC” مطالعه کنید.

آموزش سئو کلاه سیاه یکی از مهلکترین کارهایی است که یک فرد میتواند انجام دهد. بیش از ۱۸۰ میلیارد سرچها در ماه توسط موتورهای جستجو انجام میشود. 3. یکدفعه به چند سایت رپورتاژ ندهید مثلا این کار را ماهی یکبار یا دو هفته ای یکبار انجام دهید. 1. اگر سایتی که به آن رپورتاژ می دهید خیلی نزد مخاطبان خود اعتبار داشته باشد. 3. استفاده از Anchor Text مرتبط و مناسب نیز برای لینکهای داخلی مهم است ولی تأثیر آن به اندازه Anchor Text هایی که برای بک لینکها استفاده میشود نیست. در واقع هر چه یک وبسایت رتبه بالاتری داشته باشد یعنی گوگل محتوای آن را مرتبط تر میداند، گوگل برای این رتبهبندی از الگوریتمهای خاص خودش استفاده میکند که هر چندوقت آنها را بروزرسانی میکند. تگ های H2 تا H6 را میتوان در متن پست استفاده کرد. گواهینامه SSL که مخفف (Secure Sockets Layer) همان HTTP است که به حالت Secure شده درآمده است، این گواهینامه یک لایه امنیتی به اطلاعات رد و بدل شده بین شما و سرور سایت اضافه میکند تا امنیت اطلاعات رد و بدل شده را بالا ببرد. خزش فرآیندی است که موتور جستجو بوسیله ربات خرنده گوگل (crawler) به صفحات وبسایتها مراجعه میکند تا محتواهای جدید و بروز رسانی شده را جمع آوری کند.

مثلاً اگر صفحه اول سایت بیشترین PA را داشته باشد، با لینک دادن به صفحات دیگر سایت که برای شما مهم است، می توانید به بهبود رتبه آن صفحه نیز کمک کنید. اکثر اوقات بالای این ۱۰ لینک (نتایج ارگانیک)، دو یا سه لینک پولی (paid links) دیده میشود. حتما رپورتاژ های دائمی را فقط قبول کنید نه شش ماهه و یک ساله و لینک Follow باشند. اگر در ابتدای مسیر اموزش سئو هستید و میخواهید بدانید سئو چیست به تعاریف و عباراتی که در ادامه به آن اشاره شده توجه کنید. سعی کنید یک keyword اول سطر پاراگراف اول داشته باشید، ولی نه به صورتی که مخاطب آزار ببینید. صفحه موردنظر یک صفحه جدید است و هنوز توسط خزنده گوگل دیده نشده است. این روشها, مجله خبری seobythesea امروزه منسوخ شدهاند و گوگل آگاهی کاملی بر آنها دارد. هزینه برای این تبلیغات بسیار متفاوت است و بستگی به میزان رقابت بر سر آن سرچ ترم (Search Term) دارد. سئو کلاه سیاه چیست یکی از سوالاتی است که هر فرد سئوکاری باید از آن آگاه شود و به روشهای متفاوت سئو کلاه سیاه اشراف بدارد. با آموزش سئو کلاه سیاه, در عمل فرد مقابل به روشهایی رو میآورد که شاید در کوتاه مدت موجب افزایش موردی مانند ترافیک وبسایت شود؛ اما در بلندمدت سئو کلاه سیاه, مانند انگلی بر تن وبسایت میشود و آن را فلج میکند.