آیا سئو بدون وب سایت قابل انجام است؟ (اگر چنین است، چگونه)

نام، آدرس، شماره تلفن، ساعت کاری، نظرات، عکس‌ها و موارد دیگر را نشان می‌دهد. همچنین می توانید پست ها، پیشنهادات، رویدادها، محصولات و خدمات را به فهرست GBP خود اضافه کنید تا کسب و کار خود را به نمایش بگذارید و مشتریان را جذب کنید.

اولین راه برای انجام سئو بدون وب سایت از طریق وبلاگ های رایگان مانند وردپرس، بلاگر و ویکس است. شما می توانید پست های وبلاگ را برای کسب و کار خود ایجاد کنید و آنها را بدون پرداخت هزینه در این پلتفرم ها منتشر کنید. همچنین می توانید مقالات خود را با کلمات کلیدی سئو، عناوین، سرفصل ها، تصاویر، لینک ها و موارد دیگر بهینه سازی کنید تا در موتورهای جستجو رتبه بالاتری کسب کنید.

انجام سئو در نمایه کسب و کار گوگل یک راه عالی برای تمرین استراتژی های سئو محلی برای ترویج محصولات و خدمات محلی در هر نقطه از جهان است.

درباره مربی SEO Chatter بیشتر بدانید

سئو را می توان بدون وب سایت با انجام سئو در وبلاگ های رایگان، لیست های نمایه کسب و کار گوگل، سایت های مشتری، پلت فرم های میزبانی وب و سایت های رسانه های اجتماعی انجام داد. با انتخاب یکی از این گزینه‌ها، می‌توانید سئو را به تنهایی و بدون وب‌سایت یا دامنه به‌عنوان روشی برای تمرین مهارت‌های مورد نیاز برای بهبود نتایج بهینه‌سازی موتور جستجو قبل از خرید وب‌سایت یا وبلاگ خود انجام دهید.

سایت های رسانه های اجتماعی مانند Reddit می توانند به راحتی برای کلمات کلیدی SEO رتبه بندی کنند، به خصوص اگر آنها کلمات کلیدی طولانی را هدف قرار دهند که به سوالات رایج مردم در مورد یک موضوع خاص پاسخ می دهند. همچنین، سایت‌هایی مانند توییتر در Google Tweet Carousels در رتبه بالایی قرار می‌گیرند، و آن را به فرصت خوبی برای دسترسی آسان در جستجوی Google تبدیل می‌کند.

معایب سایت های رسانه های اجتماعی:

  • این کار وقت گیر است و نیاز به ارسال و تعامل مداوم دارد.
  • تابع الگوریتم ها و قوانین رسانه های اجتماعی است.
  • رقابتی است و ممکن است برای دریافت بهترین نتایج به تبلیغات پولی نیاز داشته باشد.
  • برخی از سایت‌های رسانه‌های اجتماعی اگر با روش‌های سئوی خود بیش از حد تهاجمی باشید (مثلاً ارسال لینک‌های زیادی در Reddit برای ایجاد بک لینک) حساب شما را محدود (یا مسدود می‌کنند).

خلاصه ای از اگر سئو را می توان بدون وب سایت انجام داد