اتاق فرار رزرو اسکیپ روم ترسناک و معمایی در تهران و کرج آریولند: مشاوره، طراحی و ساخت-آل اسکیپ

این اتاق فرار از نظر شرایط موجود در محیط بسیار وحشتناک بوده و المان های رعب آوری در آن استفاده شده است. مدت زمان در نظر گرفته شده برای این بازی ترسناک و مهیج ۲ تا ۳ ساعت می باشد و در پاریس فعالیت دارد. محیط های تاریکی که در آن چشم، چشم را نمی بیند، موسیقی هولناک، اشباح و سایه های ناپیدا، صداهای ناگهانی و جانوران موذی و خطرناک… این ها ابزارهایی هستند که در اسکیپ روم ترسناک انتظار شما را می کشند.

پیشنهاد می‌کنیم قبل از رزرو یک اتاق فرار ترسناک، همۀ جوانب را در نظر بگیرید. به این فکر کنید که قرار است با هم‌تیمی‌های خود در فضاهای بستۀ متعدد قرار بگیرید و کلی جیغ‌وداد کنید. هدف اصلی در این اتاق فرار رهایی از چهار اتاق تسخیر شده شیطانی با طراحی و جلوه های ویژه بسیار وحشتناک می باشد. نور قرمز محیط بر استرس و ترس شما تا حد زیادی تاثیرگذار است و به همین دلیل تمرکزتان را برای حل معماهای چالش برانگیز کم می کند.

اتاق فرار اشک

زمان اتاق فرار در سرتاسر دنیا به صورت معمول ۴۵ و ۶۰ دقیقه است اما بنا بر سناریوی بازی تا ۹۰ دقیقه هم افزایش پیدا می‌کند. در اسکیپ روم فقط کافی‌ست کمی خلاق باشید، استدلال کنید و از همه مهم‌تر، بتوانید به صورت گروهی کار کنید و تقسیم وظایف درستی داشته باشید. اتاق فرار یا اسکیپ روم ، یک سرگرمی گروهی در فضای واقعی هست که توی اون شرکت کننده ها ( پلیر ها ) تلاش می کنند با حل معما و گذراندن چالش های مختلف، و در زمان محدود ، از اسکیپ روم ترسناک اتاق خارج بشن.

  • اتاق فرارهای دژاوو به ترسناک بودن‌شان شهرت دارند و شما می‌توانید این موضوع را از نظراتی که شرکت‌کنندگان داده‌اند، متوجه شوید.
  • نقطه اشتراک تمامی این اسکیپ روم ها در داشتن فضایی جذاب، دکورسازی حرفه‌ای و البته متناسب با داستان آن‌هاست.
  • معمولا پیدا کردن یک اتاق فرار جذاب در حوالی لواسانات، کار آسانی نیست.
  • به این فکر کنید که قرار است با هم‌تیمی‌های خود در فضاهای بستۀ متعدد قرار بگیرید و کلی جیغ‌وداد کنید.

در این بازی شما از سربازان جنگ جهانی دوم هستید و با حل کردن معماهای مختلف به دنبال رهایی و آزادی هستید. علاوه بر آزادی از شرایط جنگ، همزمان باید تلاش کنید تا در مقابل آلمان پیروز میدان باشید و به همین دلیل هیجان بسیار زیادی را در آن تجربه می کنید. سناریوی طراحی شده برای این اسکیپ روم داستان قاتل سریالی را بازگو می کند که اجساد قربانیان را به عنوان مانکن فروشگاه خود استفاده میکند.

برخی از دسته‌های محبوب تخفیفان، رستوران های تهران، هتل، تور مسافرتی، کافی‌شاپ، آرایشگاه، کلینیک زیبایی، آتلیه، بلیط تئاتر بازی اتاق فرار و کد تخفیف هستند. از محبوب ترین کد های تخفیفی که در تخفیفان ارائه می شود می توان به کد تخفیف دیجی کالا، کد تخفیف اسنپ فود، کد تخفیف فیلیمو و کد تخفیف نماوا اشاره کرد. تخفیفان علاوه بر تهران در شهرهای مشهد، تبریز، اصفهان، کرج، شیراز و استان مازندران نیز فعالیت دارد. که می‌توانید با تخفیف‌های ویژه از سایت تخفیفان دریافت کنید، بازی اتاق فرار یا اسکیپ روم است. اولین شخصی که شما باهاش روبرو میشید گیم مستر اتاق فرار ترسناک هست که اهمیتش در حد داستان اتاق فراره.

اتاق فرار کارما

اتاق فرار رزرو اسکیپ روم ترسناک و معمایی در تهران و کرج آریولند: مشاوره، طراحی و ساخت-آل اسکیپ