بررسی تقویت کننده صفحه Ezoic (مطالعه کامل با مثال)

برای تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی که بر موقعیت جستجو و ترافیک یک صفحه وب تأثیر گذاشته اند، روی علامت (+) کلیک کنید تا داده ها گسترش یابد.

مثال افزایش روند کاهشی صفحه تقویت کننده

همانطور که متوجه شدید، ویژگی Page Booster در NicheIQ یک برنامه قدرتمند است که می تواند به شما کمک کند به سرعت عملکرد صفحات وب خود را در موتور جستجوی گوگل تجزیه و تحلیل کنید. با به‌روزرسانی ماهانه داده‌های مرتبط با سئو برای URL‌های برتر خود، می‌توانید تصمیم بهتری در مورد اینکه کدام صفحه‌ها برای به دست آوردن موقعیت‌های رتبه‌بندی از دست رفته و ترافیک بر اساس بینش کلمات کلیدی استراتژیک به توجه شما نیاز دارند، بگیرید.

در حالی که محتوای خود را به طور عینی با رقبا مقایسه می کنید، این نوع سوالات را از خود بپرسید:

 • آیا به طور کامل به موضوع پرداخته اید؟
 • آیا صفحه به تصاویر بیشتری نیاز دارد؟
 • آیا باید شامل یک ویدیو باشد؟
 • آیا محتوا از جدول یا نمودار سود می برد؟
 • آیا می توانید کیفیت محتوا را با نقل قول های متخصص افزایش دهید؟
 • آیا صفحه فاقد سیگنال های اعتماد مانند پیوندهای خارجی به منابع با کیفیت بالا برای پشتیبان گیری از ادعاها است؟

خلاصه بررسی تقویت کننده صفحه

امیدوارم از بررسی تقویت کننده صفحه Ezoic لذت برده باشید.

این ابزار همچنین فهرستی از صفحات وب را گزارش می دهد که در حال افزایش هستند (یعنی ترافیک جستجو به دست می آورند) و دارای اعداد ترافیک ثابت هستند (یعنی تغییر قابل توجهی در ترافیک کاربر وجود ندارد) بنابراین می توانید تشخیص دهید که کدام محتوای وب سایت شما در حال مشاهده ارگانیک در گوگل است. موتور جستجو و در بازه زمانی 30 روزه قبلی ثابت باقی می ماند.

دسترسی به صفحه تقویت کننده

ارائه بهترین نکات سئو …

اگر می‌خواهید یک URL خاص را در یک برگه پرطرفدار جستجو کنید، یک نوار جستجو نیز وجود دارد.

فهرست روند تقویت صفحه

توجه: تقویت کننده صفحه روند هر URL در وب سایت شما را نشان نمی دهد. طبق مستندات Page Booster، تنها صفحاتی که حاوی داده‌های روند در بخش فهرست صفحه هستند عبارتند از:

 • URL هایی که در 4 هفته گذشته حداقل 100 بازدید از صفحه داشته اند.
 • URL هایی که میانگین موقعیت جستجوی ماهانه بین 1 تا 20 داشته اند.
 • تا 100 URL با بیشترین تغییر.

اگر به دنبال یک بررسی کامل برای تقویت صفحه Ezoic هستید، آن را در اینجا پیدا خواهید کرد.

در صفحه فهرست صفحات، چهار برگه را خواهید دید که با نام روند فهرست شده در نمودار میله ای در صفحه نمای کلی یکسان هستند:

 • روند رو به پایین
 • پایدار
 • روند رو به بالا
 • نامشخص

توجه: طبقه بندی نامشخص به صفحات وب اطلاق می شود که در ماه های گذشته تنوع زیادی در ترافیک داشته اند. این بدان معناست که آن صفحات روند واضحی (بالا، پایین یا پایدار) ندارند، اما دارای جهش‌ها و ضررهای زیادی در ترافیک بوده‌اند. نشان دهنده نوسانات در رتبه بندی و مشاهده ارگانیک در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs).

فهرست صفحه

برای این مثال، داده ها نشان می دهد که روند کاهشی ترافیک یک روند فصلی است. از دست دادن شدید در موقعیت های رتبه بندی برای کلمات کلیدی اولیه. بنابراین، واقعاً نمی توان برای بازیابی ترافیک از دست رفته از بهبود سئوی صفحه یا به روز رسانی محتوا، کار زیادی انجام داد.

همانطور که در تصویر مثال بالا می بینید، صفحه وب در وب سایت SEO Chatter برای “چگونه یک PDF در گوگل جستجو کنیم” بیشترین کاهش ترافیک را در 30 روز گذشته داشته است. اما اگر به داده های کلمه کلیدی برای عبارات جستجویی که منجر به از دست دادن ترافیک شده اند نگاه کنید، هر یک تنها یک تغییر جزئی در رتبه بندی داشته اند (< 1 موقعیت).

توجه: ممکن است تا ۴ روز طول بکشد تا داده‌های Page Booster برای ویژگی‌های GSC جدید متصل شده ظاهر شود.

صفحه نمای کلی

Ezoic Page Booster یک ابزار تجزیه و تحلیل SEO است که به شما کمک می کند صفحات وب را که با ترافیک جستجوی ارگانیک عملکرد ضعیفی دارند شناسایی کنید و داده های کلمه کلیدی را ارائه می دهد که صاحبان وب سایت می توانند روی آنها تمرکز کنند تا ترافیک از دست رفته را به دست آورند.

اگر می‌خواهید پس از خواندن این راهنما، سایر بررسی‌های Ezoic من را ببینید، این بررسی پیشنهادات موضوعی Ezoic NicheIQ و بررسی Ezoic Humix را با نتایج آزمایش واقعی از وب‌سایت‌های من بررسی کنید.

با این حال، اگر کاهش عمده ای در رتبه بندی یک عبارت کلیدی وجود داشته باشد، بلافاصله می دانید که برای بهبود روی کدام عبارت جستجو تمرکز کنید. همانطور که ابزار Page Booster نشان می‌دهد، باید تلاش بیشتری برای افزایش ارتباط آن عبارات کلیدی انجام دهید تا به بازیابی هر موقعیت و ترافیک از دست رفته رتبه‌بندی کمک کنید.

استفاده از بینش کلمات کلیدی تقویت کننده صفحه

اکنون، با کلیک بر روی هر یک از تب های روند، جدولی با لیستی از URL هایی که بخشی از آن روند ترافیک هستند، با ستون هایی که داده های زیر را برای تجزیه و تحلیل سئو گزارش می دهند، ظاهر می شود:

 • موقعیت جستجو: میانگین رتبه بندی کلمات کلیدی در ماه گذشته.
 • تغییر موقعیت جستجو: تغییر رتبه نسبت به ماه قبل.
 • ترافیک جستجوی ارگانیک: کل ترافیک ماه گذشته
 • تغییر ترافیک: تغییر ترافیک نسبت به ماه قبل

تجزیه و تحلیل داده های کلمه کلیدی

اکنون، اگر مقاله قبلاً پوشش کافی از عبارت کلیدواژه‌ای را داشته باشد که روند رو به نزولی دارد، ممکن است لازم باشد سیگنال‌های سئوی درون صفحه را برای مدت مورد نظر بهبود دهید. این راهنمای مرتبط را در مورد نحوه قرار دادن کلمات کلیدی در یک مقاله برای سئو برای راهنمایی های اضافی که می توانید برای کمک به افزایش رتبه بندی برای عبارت جستجو استفاده کنید، ببینید.

با کلیک بر روی برگه فهرست صفحات در بالای صفحه نمای کلی، به فهرستی از صفحات وب سایت خود که بر اساس داده های ترافیکی ترند آنها سازماندهی شده اند، می روید. این بخش از Page Booster به شما امکان می دهد در هر گزارش روند عمیق تر غوطه ور شوید تا بتوانید عملکرد هر URL را تجزیه و تحلیل کنید.

صفحه نمای کلی تقویت کننده صفحه به شما یک نگاه اجمالی به 3 صفحه وب برتر با عملکرد بیش از حد و 3 صفحه وب برتر با عملکرد ضعیف در سایت شما به همراه تغییر ترافیک ماهانه آنها می دهد. بخش روند کلی به شما یک تفکیک کامل از تمام صفحات بر اساس هر گرایش می دهد. با نگه داشتن ماوس روی میله‌های نمودار، یک راهنمای ابزار با تعداد کل صفحات در آن روند نمایش داده می‌شود.

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف او به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.منبع

علاوه بر این، صفحه وب شما ممکن است در ملاقات با هدف جستجوی کاربر ضعیف باشد. در این صورت، شما باید صفحات وب با رتبه برتر را در SERP ها تجزیه و تحلیل کنید تا بفهمید محتوای شما در کجا کمبود دارد.

اکنون که بررسی من را خوانده‌اید و نمونه‌های واقعی این ابزار را در عمل مشاهده کرده‌اید، من شما را تشویق می‌کنم تا خودتان صفحه تقویت‌کننده Ezoic را امتحان کنید. این یک برنامه عالی برای تجزیه و تحلیل سئو است که می تواند به شما در بهبود موفقیت طولانی مدت وب سایت خود کمک کند.