بررسی پیشنهادات موضوع Ezoic Niche IQ (12 نتیجه تست)

همانطور که در تست های پیشنهادات موضوعی من متوجه شدید، بسیاری از عبارات کلیدی به راحتی برای سئو هدف گذاری می شدند و کاملاً با موضوع وب سایت حیواناتی که برای این پروژه استفاده کردم مطابقت داشتند. با این حال، مهم است که در نظر داشته باشید که این آزمایش‌های IQ بر اساس تجربه شخصی من بوده و شما می‌توانید نتایج بهتر یا بدتری داشته باشید.

تصویر زیر پیشنهادات اولیه موضوع توسط Niche IQ را بر اساس انواع محتوای منتشر شده در سایت حیوانات نشان می دهد. برخی از پیشنهادات ایده‌هایی بودند که هرگز به آن‌ها فکر نکرده بودم، مانند «مار ذرت در مقابل سر مسی»، در حالی که برخی دیگر با محتوای موجودی که من منتشر می‌کردم، مانند «ایگواناها بومی فلوریدا هستند» کاملاً مناسب بودند.

پیشنهادات موضوع IQ طاقچه (فهرست اولیه)

فیلتر کردن پیشنهادات موضوع بر اساس نوع سوال

برای این بررسی، وب‌سایتی را انتخاب کردم که در طاقچه حیوانات مدیریت می‌کنم تا پیشنهادات موضوع ارائه شده توسط Niche IQ را آزمایش کنم. این یک پروژه جانبی سرگرم کننده است که من ایجاد کردم و بر پاسخ به سؤالات رایج در مورد حیوانات متمرکز است. در شروع آزمایش، این سایت دارای امتیاز Domain Authority 18 بود.

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف استفان به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.منبع

بعد از اینکه تمام پیشنهادات موضوعی مبتنی بر سوال را در Niche IQ بررسی کردم و ایده هایی را که دوست داشتم نشانک زدم، حدود 20 ایده برای کلمه کلیدی در لیست خود داشتم. گام بعدی محدود کردن لیست به پیشنهادات نهایی موضوع Ezoic بود که برای این تست استفاده می‌کردم و استراتژی محتوای خود را برای این بررسی ترسیم می‌کردم.

فهرست نشانک‌های پیشنهادات موضوعی Niche IQ

استراتژی محتوا بر اساس پیشنهادات موضوعی

در این مرحله، من فقط ایده‌های موضوعی را برای تست‌هایم جمع‌آوری می‌کردم و بعد از بررسی کل لیست پیشنهادات (در کل حدود 560 ایده) عبارات کلیدی نهایی را انتخاب می‌کردم.

پیشنهادات موضوع IQ طاقچه فیلتر شده بر اساس کلمات کلیدی با Are
فیلتر کردن پیشنهادات موضوع با کلمه ” هستند”.
پیشنهادات موضوع IQ طاقچه فیلتر شده بر اساس کلمات کلیدی با What
فیلتر کردن پیشنهادات موضوع با کلمه “چه”.
پیشنهادات موضوع IQ طاقچه با کلمات کلیدی با نحوه فیلتر شده است
فیلتر کردن پیشنهادات موضوع با کلمه “چگونه”.

فهرست نهایی نشانک ها

اگر می‌خواهید بررسی Ezoic Humix من را بخوانید، آن صفحه مرتبط را بررسی کنید. این شامل نتایج آزمون واقعی برای کسب درآمد از یک وب سایت با محتوای ویدیویی است.

خلاصه بررسی پیشنهادات موضوع Ezoic Niche IQ

با توجه به راهنمای استفاده از پیشنهادات موضوعی Ezoic، توصیه های برتر برای انتخاب موضوعات خوب برای پوشش محتوای جدید شامل دو عامل مهم برای سئو است:

ابزار پیشنهادات موضوع کار بسیار خوبی را در یافتن موضوعات خوب برای من انجام داد تا بر اساس مقامات موضوعی و دامنه سایت همانطور که در این مقاله خواهید دید.

پیشنهادات اولیه موضوع توسط Niche IQ

همانطور که در تصاویر زیر می بینید، تعداد زیادی موضوع بالقوه وجود داشت که من می توانستم به آنها بپردازم که بر اساس سوالات رایج مردم در مورد حیوانات بود. وقتی یک عبارت کلیدی را پیدا کردم که دوست داشتم، از ویژگی نشانک (نماد آبی در ستون سمت چپ) برای ذخیره آن در لیست نشانک‌هایم برای تجزیه و تحلیل بعدی استفاده کردم.

اکنون، در اینجا یک اسکرین شات از ابزار ردیاب رتبه کلمات کلیدی Mangools SERPWatcher است که برای ردیابی هر یک از صفحاتی که در سایت حیوانات منتشر کردم استفاده کردم. این تصویر موقعیت‌های رتبه‌بندی فعلی کلمات کلیدی را که با کلمه «چگونه» شروع می‌شوند به همراه بهترین موقعیت‌های آنها در بازه زمانی بررسی، میانگین حجم جستجو و بازدیدهای تخمینی براساس آن موقعیت‌ها نشان می‌دهد:

نتایج پیشنهادات موضوع ضریب هوشی طاقچه در Mangools SERPWatcher ردیاب رتبه کلمات کلیدی

نکات مهم از این آزمون

اگر به دنبال بررسی کامل پیشنهادات موضوع IQ Ezoic Niche با نتایج آزمون واقعی هستید که رتبه‌بندی کلمات کلیدی را نشان می‌دهد، آن را در اینجا پیدا خواهید کرد.

بنابراین، من شما را تشویق می‌کنم تا با انتخاب بهترین عبارات کلیدی که با پارامترهایی که در آزمایش شما برای شما مهم هستند و اهداف بلندمدتی که برای وب‌سایت خود در نظر گرفته‌اید مطابقت دارند، بررسی خود را درباره پیشنهادات موضوع در Niche IQ انجام دهید.