بهترین آموزش سئو در ایران در سال 1400 + معرفی استاد

8. محتوایی که لینک می دهد ارزشمند است و محتوای دیگر را ارزشمند می کند. من چطور می توانم به این جایگاه برسم ؟ یکی از تاثیرات مهمی که لینک سازی داخلی دارد این است که برای گوگل خیلی مهم است کاربری که وارد سایت شما می شود آیا به سمت دیگر صفحات شما می رود؟ این سوال خیلی از مردم است ، تا انتهای مقاله همراه من باشید تا به صورت کامل برای شما توضیح دهم . حال شاید از خودت سوال بپرسی که جایگاه من در این بازار کجاست ؟ اگر ما بگیم 20 درصد این افراد خریدار هستند ، یعنی از 20000 نفری که وارد سایت شما می شوند حدود 4000 نفر از شما خرید می کنند ، می توانید تصور کنید که چه مبلغ قابل توجهی وارد حساب شما می شود ؟ این رقم ها چیز دور از انتظاری نیست ، طوری که همین الان هم سایت هایی مثل دیجی کالا و زومیت نزدیک همین مبالغ را به دست می اورند از جایگاه هایی که به دست اوردند . اگر صفحه اصلی شما دارای محتوای متنی نیست خیلی راحت برای خود یک باکس محتوا طراحی کنید و در آن حداقل 700 کلمه تولید محتوا کنید و از لینک سازی داخل آن بهره ببرید.

لینک سازی داخلی یعنی صفحات داخل سایت تو دارای کلماتی باشند که به محض کلیک کردن، شما را وارد یک صفحه دیگر کند. 5. صفحات مادر نیز می توانند به صفحات فرزند لینک بدهند. 9. در صفحات مادر می توانید لینک به برند بدهید. بعضی ها از روی اشتباه لینک نوفالو می دهند شما این اشتباه را انجام ندهید. تا حالا شده توی گوگل دنبال یک موضوعی بگردید و بعد از جستجوی شما اولین سایتی که گوگل به شما معرفی می کند را به احتمال خیلی زیاد انتخاب می کنید و وارد آن سایت می شوید .شاید فکر کنید که خب گوگل این سایت ها رو همینطوری در نتایج خود قرار داده است . حال فکر کنید شما صاحب آن سایتی هستید که در خط اول گوگل وجود دارد ، می دانید چه اتفاقی برای شما می افتد ؟ این افزونه به خودی خود اعتباری نمی دهد ولی در لینک سازی داخلی به شما کمک می کند.

اما این تصوری اشتباه است ، گوگل همیشه به دنبال این است که بهترین نتیجه را به کاربران خود نمایش دهد ، دقیقا همان سایتی که وقتی شما دنبال یک موضوع خاصی می گردید به درد شما بخورد و بتوانید بیشترین استفاده را از ان ببرید . این حرف بسیاری از سئو کارها است اما زیاد درست نیست. اگر این طور باشد از نظر گوگل سایت شما یک سایت با کیفیت و دارای محتواهای مرتبط است به همین دلیل رتبه خوبی به سایت و صفحات سایت سئو بای د سیا شما می دهد. شما باید به صفحات مرتبط لینک بدین که به درد کاربر بخورد و برای کاربر ارزش داشته باشد. منظور از صفحه اصلی یعنی صفحاتی که شما سعی دارید آن ها را بیارید رتبه یک گوگل و برای شما درآمد می سازد. صفحه اصلی یکی از قدرتمند ترین صفحات شما است و همواره باید به روز ترین صفحه شما باشد. چطوری من یکی از آن سایت ها باشم که در جایگاه های بالای گوگل است . البته این دو سایتی که معرفی کردم در خیلی از موارد خط اول گوگل هستند و چیزی که بدست می اوردند خیلی بیشتر از این هاست . 3. از لینک سازی نترسید درست وصحیح لینک بدهید تعداد آن مهم نیست که هرچقدر باشد.

سئو یعنی بهینه کردن سایت برای گوگل ، که به گوگل بفهمانید که سایت من همه شرایط خوب را برای مخاطب دارد ، لطفا من را اول به کاربر نشان بده . می دانید که ماهانه بالای 20 هزار نفر وارد سایت شما می شوند ، ما میگیم که همه این افراد خریدار گوشی نیستن ، عده ای دنبال به دست آوردن اطلاعات هستند ، عده ای هم دنبال خرید . اتفاقی که برای شما می افتد این است که همه افرادی که در گوگل ان کلمه مورد نظر را جستجو می کنند که بسته به هر حوزه تعداد این افراد متفاوت است وارد سایت شما می شوند . در این جا یک افزونه رایگان و عالی برای لینک سازی داخلی وردپرس برای شما معرفی می کنم که به راحتی می توانید از مخزن وردپرس دانلود و نصب کنید و از آن استفاده کنید. نام این افزونه اینترلینک interlinks است که به راحتی با دادن کلمات کلیدی سایت و آدرس آن هر کلمه ای در سایت که در هر کجای سایت هم باشد لینک دار می شود به سمت صفحه هدف و این عالی است. اگر شما می خواهید برخی از صفحات شما رتبه خوبی بگیرد می توانید از هدر سایت در صفحه اصلی استفاده کنید و لینک بدهید اما حتما و حتما روی کلمه اصلی شما باشد.