بهترین معاملات و تخفیف های سئو (با تخفیف های مادام العمر صرفه جویی زیادی کنید)

Semrush را به مدت 14 روز به صورت رایگان امتحان کنید و تا 17٪ در برنامه های سالانه صرفه جویی کنید. Semrush یکی از قدرتمندترین ابزارهای سئو در بازار با تمام ویژگی هایی است که می توانید برای تجزیه و تحلیل سئو، تحقیق رقبا، نوشتن محتوا، تبلیغات پرداخت به ازای کلیک، بازاریابی رسانه های اجتماعی و موارد دیگر بخواهید. شامل بیش از 50 ابزار و در حال رشد است.

میوه های کم

SE Ranking FREE را به مدت 30 روز امتحان کنید و تا 20٪ تخفیف با برنامه های سالانه صرفه جویی کنید. این یکی از بهترین معاملات سئو در بازار است زیرا شامل بیش از 35 ابزار تجزیه و تحلیل سئو برای تحقیق کلمات کلیدی، ردیابی رتبه، ممیزی وب سایت، سئو داخلی، تجزیه و تحلیل بک لینک، نوشتن محتوا، نظارت بر رقبا، برنامه ریزی بازاریابی و موارد دیگر است.

منگول ها

Autority Builders را رایگان امتحان کنید و خدمات لینک بیلدینگ را با 10% تخفیف دریافت کنید با استفاده از کد کوپن SEOCHAT10 در هنگام پرداخت. (این معامله سئو فقط در داشبورد شما اعمال می شود!) Authority Builders یک فرآیند سفارش لینک شفاف دارد که به شما امکان می دهد فهرست موجودی را مرور کنید تا وب سایت های معتبر را با معیارهای سئوی قوی و آمار ترافیک انتخاب کنید.

لینک Whisper

نسخه حرفه ای پایه AIOSEO را با تنها 49.60 دلار در سال به جای 124 دلار در سال دریافت کنید. این یک افزونه بهینه‌سازی موتور جستجو برای وردپرس است که به راحتی می‌تواند محتوای خود را با پیشنهادات داخلی بر اساس بهترین شیوه‌های SEO بهینه کند.

افشاگر کلمات کلیدی

MarketMuse را به صورت رایگان و بدون محدودیت زمانی یا کارت اعتباری مورد نیاز امتحان کنید. این معامله به شما امکان دسترسی به 5 درخواست در ماه و 10 پروژه را می دهد. این ابزار برنامه‌ریزی و بهینه‌سازی محتوا به شما کمک می‌کند محتوای بهتری ایجاد کنید که بتواند در SERP ها رتبه بالاتری داشته باشد بدون اینکه حدس بزنید چه چیزی کار می‌کند یا چه چیزی در صفحات وب شما وجود ندارد.

رتبه ریاضی

Link Whisper را امتحان کنید و 15 دلار تخفیف دریافت کنید. این یک افزونه سئو ضروری برای پیوند داخلی است که می تواند به افزایش رتبه وب سایت شما در گوگل و افزایش میانگین تعداد بازدید از صفحه در هر جلسه کمک کند. ویدیوی دمو را تماشا کنید تا ببینید چگونه کار می کند.

برنده آسان

دسترسی مادام العمر به Keyword Revealer را با تنها 75 دلار به جای 150 دلار در سال دریافت کنید. شامل ابزارهایی برای تحقیق کلمات کلیدی، ردیابی رتبه، تجزیه و تحلیل بک لینک و پروفایل سایت است.

ماینر بازاریابی

Marketing Miner را امتحان کنید و 1000 اعتبار رایگان در ماه برای انجام تحقیقات کلمات کلیدی SEO و تجزیه و تحلیل محتوا دریافت کنید. شامل بیش از 40 ویژگی برای تجزیه و تحلیل سئو، نظارت بر نام تجاری، ساخت لینک، و تحقیقات رقبا.

MarketMuse

کم میوه را امتحان کنید و 10 اعتبار رایگان دریافت کنید. این یکی از بهترین (و ارزان ترین) ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی برای یافتن کلمات کلیدی با رتبه بندی آسان برای وب سایت شما است. Low Fruits مانند استفاده از حالت تقلب برای رتبه بندی سریعتر در SERP است و این تخفیف به شما امکان می دهد تا ویژگی های قدرتمند آن را بدون هیچ تعهد مالی آزمایش کنید.

کلمه کلیدی آشپز

Keyword Chef را امتحان کنید و 1000 اعتبار رایگان دریافت کنید. این به شما کمک می کند تا با استفاده از انواع روش های فیلتر جستجو، کلمات کلیدی با رتبه t0 را برای وب سایت خود پیدا کنید. Keyword Chef برای وبلاگ نویسان و صاحبان سایت های تخصصی که محتوای اطلاعاتی را در مقیاس بزرگ منتشر می کنند، پیشنهاد می کند.

لارسو

امیدوارم از این لیست از بهترین معاملات سئو لذت برده باشید.

از پیوندهای موجود در این صفحه برای صرفه جویی بزرگ و بهره مندی از تخفیف های مادام العمر در مورد برخی از بهترین محصولات و خدمات سئو در بازار استفاده کنید.

دسترسی مادام العمر به چک لیست SEO را به جای 96 دلار تنها با 39 دلار دریافت کنید. این چک لیستی از وظایفی را که باید در کل فرآیند توسعه سئو انجام شود به شما ارائه می دهد.

سایت گورو

Larseo را به صورت رایگان امتحان کنید و 10 جستجو در روز دریافت کنید. این شامل چهار ابزار قدرتمند برای تحقیق و تجزیه و تحلیل سئو می باشد: Keyword Finder، Traffic Explorer، Backlink Explorer و Topic Explorer. به زودی Larseo همچنین شامل پیشنهادات لینک داخلی و دستیار نوشتن هوش مصنوعی خواهد شد.

نوار رشد

نسخه حرفه ای RankMath را تنها با 59 دلار در سال به جای 129 دلار در سال دریافت کنید. این یک افزونه بهینه‌سازی موتور جستجو برای وردپرس است که به راحتی می‌تواند محتوای خود را با پیشنهادات داخلی بر اساس بهترین شیوه‌های SEO بهینه کند.

چک لیست سئو

Linkbuilder.io را امتحان کنید و 500 دلار تخفیف برای خدمات لینک بیلدینگ دریافت کنید با ذکر کد کوپن “SEOCHATER” هنگام ارسال پیام یا رزرو یک تماس استراتژیک با تیم.

سازندگان اقتدار

همانطور که متوجه شدید، بسیاری از کوپن‌های خوب SEO وجود دارد که می‌توانید به عنوان یکی از طرفداران سئو Chatter با برترین تخفیف‌های سئو که تا 50% تخفیف در ابزارها و خدمات خاص صرفه‌جویی می‌کنید، از آنها استفاده کنید. همانطور که مشارکت های بیشتری در صنعت بهینه سازی موتورهای جستجو ایجاد می کنم، مطمئن می شوم که این معاملات اضافی را در این صفحه اضافه می کنم. بنابراین مطمئن شوید که این URL را نشانه گذاری کنید و اغلب برای دیدن فروش فعلی در ابزارها و خدمات سئو بازگردید.منبع

تخفیف‌های فعلی SEO را از The HOTH در زمینه ایجاد محتوا، ساخت لینک و خدمات بهینه‌سازی موتور جستجوی مدیریت شده دریافت کنید. این معاملات سئو هر ماه تغییر می کند، بنابراین برای صرفه جویی در انواع خدمات سئو، این صفحه را زیر نظر داشته باشید.

Ubersuggest

دسترسی مادام العمر به Ubersuggest را فقط با 29 دلار به جای 29 دلار در ماه دریافت کنید. اگر به دنبال مجموعه خوبی از ابزارها برای کلمات کلیدی، ردیاب رتبه، ممیزی سایت، تخمین ترافیک، تجزیه و تحلیل بک لینک و نوشتن هوش مصنوعی هستید، این یکی از بهترین معاملات SEO در بازار است.

حسابرس وب سایت توسط SEO PowerSuite

Content Refined را امتحان کنید و 15٪ تخفیف برای کلیه خدمات نوشتن محتوا دریافت کنید. این یکی از بهترین معاملات سئو برای برون سپاری محتوا برای وب سایت شما است. Content Refined یک آژانس بازاریابی محتوای کامل و تمام عیار است که برخی از با کیفیت ترین محتواها را برای هر جایگاهی ارائه می دهد تا به جذب ترافیک ارگانیک بیشتر به سایت شما کمک کند تا با تبلیغات نمایشی و محصولات وابسته، درآمد بیشتری کسب کنید.

یک تماس استراتژی با محتوای اصلاح شده رزرو کنید

سازندگان سایت طاقچه

این صفحه به دو بخش تقسیم می‌شود: بخش اول شامل معاملات انحصاری SEO است که فقط برای طرفداران SEO Chatter از شراکت‌های ویژه‌ای که من در صنعت بهینه‌سازی موتورهای جستجو تشکیل داده‌ام در دسترس است. بخش دوم، بهترین تخفیف‌ها و کوپن‌های سئو را که در حین مرور وب با آن‌ها مواجه شده‌ام، فهرست می‌کند که می‌توانید از آنها برای صرفه‌جویی در هزینه استفاده کنید.

افشا: این صفحه شامل پیوندهای وابسته برای برخی از ابزارها و خدمات سئو است. وقتی اشتراک پولی خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنم. همچنین وضعیت این تخفیف ها و کوپن های سئو در هر زمان می تواند تغییر کند و تضمینی نیست.

بهترین معاملات و تخفیف های سئو

بهترین معاملات سئو برای طرفداران سئو چتر

رتبه بندی SE

دسترسی مادام العمر به SiteGuru را فقط با 69 دلار به جای 29 دلار در ماه دریافت کنید. این یک ابزار حسابرسی کامل سئو است که به شما می گوید دقیقاً از کجا باید شروع کنید تا رتبه و ترافیک وب سایت خود را بهبود بخشید.

HOTH