به‌روزرسانی TikTok پخش زنده را به میزبان‌های بزرگسال محدود می‌کند


در اقدامی که برای بهبود ایمنی کاربران زیر سن انجام شده است، TikTok در حال به روز رسانی عملکرد پخش زنده خود است تا میزبانی را برای کاربران 18 ساله یا بالاتر محدود کند.

TikTok در این نسخه می گوید:

اساس TikTok بر پایه اعتماد و ایمنی جامعه بنا شده است. برای محافظت از کاربران و سازندگان خود و حمایت از رفاه آنها، ما دائماً تلاش می کنیم تا حفاظت هایی را که در محل خود قرار داده ایم، توسعه دهیم. امروز، ما در حال ایجاد تغییرات و بهبودهای بیشتری هستیم تا به جامعه خود کمک کنیم هنگام استفاده از Live بهترین تجربه ممکن را داشته باشند.”

این خط‌مشی که از 23 نوامبر اجرایی می‌شود، حداقل سن برای میزبانی پخش زنده را از 16 به 18 سال افزایش می‌دهد. این به‌عنوان افزایش سطح محتوای پلت‌فرم اشتراک‌گذاری ویدئو صورت‌حساب می‌شود که هدف آن محافظت از کاربران زیر سن قانونی در برابر تهدیدات است. استثمار جنسی

همانطور که در بیانیه مطبوعاتی TikTok آمده است:

ما می‌خواهیم جامعه‌مان از فرصت‌هایی که Live می‌تواند به ارمغان بیاورد، بدون به خطر انداختن ایمنی، حداکثر استفاده را ببرد. ما معتقدیم که این به‌روزرسانی‌های پیشرو در صنعت می‌توانند از اعضای جوان‌تر جامعه ما هنگام شروع و ایجاد حضور آنلاین خود محافظت بیشتری کنند.»

این به روز رسانی در حالی ارائه می شود که TikTok به دلیل عدم محافظت از حریم خصوصی کودکان با جریمه های سنگینی از سوی دولت بریتانیا مواجه است. طبق بررسی‌ها، پلتفرم رسانه‌های اجتماعی می‌توانست داده‌های کودکان زیر ۱۳ سال را بدون رضایت والدین جمع‌آوری و پردازش کند.

در ایالات متحده، یک گروه دو حزبی متشکل از هشت دادستان کل تحقیقات خود را در مورد تأثیرات اشتراک‌گذاری ویدیو بر کودکان گسترش داده است. این تحقیقات که در نوامبر گذشته آغاز شد، در ابتدا فقط اینستاگرام را هدف قرار داد، اما از آن زمان به بعد به سایت رسانه اجتماعی متعلق به چین نیز گسترش یافت.

ویژگی چند مهمان به میزبان اجازه می دهد تا از سایر شرکت کنندگان دعوت کند

به‌روزرسانی جدید همچنین به میزبان‌ها اجازه می‌دهد تا با شرکت‌کنندگان دیگر به صورت زنده پخش شوند. با استفاده از طرح‌بندی شبکه‌ای یا پانل، سازندگان محتوا اکنون می‌توانند حداکثر پنج کاربر دیگر را در جریان‌های زنده خود بگنجانند و به آنها امکان می‌دهد همزمان با مخاطبان جریان درگیر شوند.

پس از پخش زنده، سازندگان می‌توانند تنظیمات مختلفی را در پخش تغییر دهند، از جمله افزودن جلوه‌ها، فیلتر کردن نظرات و افزودن ناظران. این ویژگی‌ها می‌تواند برای اینفلوئنسرهای حرفه‌ای مفید باشد که به دنبال ارتقای برنامه‌های خود به نمایش‌های بزرگ‌تر هستند و به هر پخش‌کننده اجازه می‌دهد دوستانی را به یک مکالمه اضافه کند.

میزبان‌های زنده اکنون می‌توانند پخش‌های مخصوص بزرگسالان ایجاد کنند

در حالی که TikTok به ممنوعیت محتوای غیراخلاقی جنسی ادامه می‌دهد، همچنین گزینه‌ای ایجاد می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد پخش‌های مخصوص بزرگسالان را با زبان رنگارنگ و موضوعات بزرگسالان میزبانی کنند.

در این نسخه، TikTok پیشنهاد کرد که می‌توان از آن برای کمدی با مضمون بزرگسالان یا بحث در مورد موضوعات حساس و تحریک‌کننده استفاده کرد.


تصویر ویژه: DDimaXX/Shutterstock

منبع