تزریق ژل و هر آنچه که در مورد آن باید بدانید کلینیک تخصصی پوست و مو آتریسا

بنابراین با تزریق ژل به اطراف و زیر چشم گودی و تیرگی‌های زیر چشم برطرف شده و این کار ظاهری جوان‌تر به چشم‌های شما می‌بخشد. اول از همه باید کلینیک مناسبی برای این کار انتخاب کنید. کلینیکی که مجوزهای لازم از وزارت بهداشت را داشته باشد و همچنین از تیم درمانی مجرب و ماهری بهره ببرد. عوارضی نظیر عفونت در ناحیه تزریق، نشت مواد به بیرون و ندول‌های اطراف ناحیه تزریق شده باید توسط بیمار جدی گرفته شود و سریعاً جهت رفع آن به پزشک مراجعه شود. توجه داشته باشید که این عوارض در بیشتر مواقع ناشی حاصل عدم مراقبت صحیح بیمار و یا مراجعه به کلینیک‌های نامعتبر و پزشکان بی‌تجربه است.

به طور میانگین نتایج تزریق ژل از 6 تا 18 ماه ماندگار هستند؛ اما ژل‌های حاوی کلاژن، تنها 2 تا 4 ماه ماندگاری دارند. این در صورتی است که نتیجه ژل‌های نیمه دائم، از 2 تا 5 سال بر روی بدن شما باقی خواهند ماند. از آنجا که ژل‌های تزریق شده در نواحی مختلف، معمولا موادی هستند که به طور طبیعی در بدن ما وجود دارند؛ این روش بسیار با پوست سازگار است و هیچ گونه حساسیت یا آسیبی را ایجاد نمی‌کند.

شاید بسیاری از افراد از این موضوع آگاه نباشند؛ اما با استفاده از تزریق ژل می‌توان جوانی و شادابی را به پوست دست‌ها برگردانده و مانع از افتادگی و چروک شدن آن‌ها شد. از سوی دیگر افرادی که دست‌های استخوانی دارند؛ می‌توانند از این روش برای پر کردن دست‌ها و افزایش حجم آن‌ها استفاده کنند. پوست پشت دست‌ها بسیار مستعد پیری است زیرا هر روز در معرض عوامل مختلفی قرار می‌گیرد.

18 – اگر تبخال دارید و پماد مصرف می کنید ، باید دو روز قبل از تزریق ژل لب ، آن را متوقف کنید . 13 – ده روز قبل از تزریق ژل لب از داروهای مسکن (بجز تیلنول) ، روغن ماهی ، ویتامین E که خون را رقیق می کنند ، استفاده نکنید . 5 – نتیجه تزریق ژل لب فورا در همان جلسه قابل مشاهده است . نقش اساسی مو در زیبایی، جوانی و اعتماد به نفس افراد بر هیچکس پوشیده نیست. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در سرار دنیا، همینطور اقصی نقاط کشورمان امکان بهترین کاشت مو و ابرو در اصفهان نیز فراهم آمده.

عوارض تزریق ژل چیست؟

برای پیداکردن بهترین متخصص پوست، مو و زیبایی جهت تزریق ژل و دریافت مشاوره می‌توانید از طریق سایت دکترتو اقدام کنید. در دکترتو علاوه بر سیستم تعیین وقت حضوری امکان مشاوره آنلاین و تلفنی با متخصصان هم وجود دارد. بهترین فیلرها برای پروتز لب ژل‌هایی هستند که احتمال بروز برآمدگی یا ندول‌ها را به حداقل می‌رسانند. ژل‌های اسید هیالورونیکی همچون رستالین و ژوویدرم برای لب مناسب هستند زیرا این نوع ژل‌ها نرم هستند و نتیجه‌ای بسیار طبیعی به همراه دارند. به موازات بالا رفتن سن چربی و کلاژن پوست یعنی موادی کاهش می‌یابد که از افتادگی پوست جلوگیری می‌کند.

زاویه سازی فک – تزریق ژل

می توانید چین و چروک های ساکن را مخصوصا در قسمت پایین صورت پر کرده و یا از بین ببرید. مناطق کم عمق صورت را می توان با استفاده از تزریق ژل تقویت و پر کرد. از انجام هرگونه فعالیت که می تواند موجب عرق کردن شود نیز باید اجتناب شود. توصیه می شود بلافاصله بعد از پایان پروسه دراز نکشید ، بهتر است از دراز کشیدن حداقل تا 4 ساعت بعد از درمان برای اینکه بدن به حالت پایدار بازگردد ، خودداری نمایید. آرایش کردن بعد از انجام این پروسه زیبایی بلامانع می باشد ، اما با این حال بهتر است جهت کسب نتیجه بهتر حداقل تا 24 ساعت از مواد آرایشی استفاده نکنید.

هرچند با این تزریق به پوست می‌توان تا حدودی شادابی پوست را به حالت اولیه برگرداند ولی تأثیر بر سفتی پوست ندارد. به طور عمده دو روش تزریق چربی و بوتاکس در ردیف تزریق ژل برای جوان‌سازی پوست قرار می‌گیرند. این سه روش تقریبا فرایند مشابهی دارند و برای کاربردهای تقریبا مشترکی استفاده می‌شوند. به همین دلیل ممکن است در ابتدای مسیر انتخاب بهترین روش، این تفاوت‌های جزئی قدری شما را گیج کنند. در جدول زیر مهم‌ترین تفاوت‌های این سه روش را برای شما آورده‌ایم تا بتوانید در زمان انتخاب روش، با آگاهی بیشتری تصمیم بگیرید. یکی دیگر از کاربردهای تزریق ژل در ناحیه صورت، از بین بردن گودی ایجادشده در ناحیه اطراف پلک‌ها، گونه‌ها یا شقیقه‌ها است.

خوشبختانه خطوط و افتادگی نواحی مثل دست و بازو اموزش تزریق ژل لب مهسا امانی قابل اصلاح است. متخصصان باتجربه در بیشتر مواقع جهت رفع عیوب دست و بازو و سفت کردن مجدد پوست این ناحیه، تزریق ژل را پیشنهاد می‌کنند. شما می‌توانید برای انجام خدمات زیبایی نظیر تزریق فیلر از متخصصان مجرب خانه سفید استفاده کنید.

  • علاوه بر این، تزریق فیلرها در مدت زمان بسیار کوتاه‌تری انجام می‌گیرد.
  • افرادی که از داروهای جنتامایسین، کانامایسین و استرپتومایسن و دی پی سیلامین استفاده می‌نمایند.
  • در واقع این دید مخاطب است که به زیبایی و جذابیت لب ها، معنا می بخشد.
  • ژل هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی است که بعد از 6 تا 12 ماه جذب بدن می‌شود.
  • می‌توانید با مشورت پزشک، پیش از مراجعه به کلینیک، استامینوفن مصرف کنید که دردتان کمتر هم بشود.
  • از خوردن روغن ماهی و ویتامین E هفت روز قبل از تزریق خودداری کنید.

تزریق ژل و هر آنچه که در مورد آن باید بدانید کلینیک تخصصی پوست و مو آتریسا