تعریف و معنی دستکاری پیوند

دستکاری لینک یک تکنیک بهینه سازی موتور جستجو است که برای دستکاری رتبه وب سایت در موتورهای جستجو از طریق ایجاد بک لینک به طور غیر طبیعی استفاده می شود. همچنین به عنوان یک طرح پیوند شناخته می شود.

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف استفان به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.منبع

Google هرگونه تلاش برای خرید، فروش یا مبادله پیوندها را به عنوان دستکاری پیوند می‌داند و مجازات‌های سختی را برای چنین رفتاری اعمال می‌کند. علاوه بر این، ایجاد لینک به صورت خودکار با ابزارهای آنلاین نیز دستکاری لینک در نظر گرفته می شود و می تواند به رتبه بندی موتور جستجوی وب سایت آسیب برساند.

مزایای دستکاری لینک برای سئو معمولا حداقل و کوتاه مدت است زیرا تلاش برای دستکاری ساختار بک لینک یک وب سایت به سرعت توسط الگوریتم های موتورهای جستجو انتخاب می شود.

از واژه نامه SEO بازدید کنید

اجرای هر یک از این استراتژی‌های لینک‌سازی در یک وب‌سایت می‌تواند به اعتبار آن صدمه بزند که قابل تعمیر نیست و منجر به جریمه‌های شدید دستی یا خودکار شود.

یک تماس استراتژی با محتوای اصلاح شده رزرو کنید

دستکاری لینک چیست؟

در کنار چرخش مقاله، پر کردن کلمات کلیدی و پنهان کردن، دستکاری لینک یکی از بدنام ترین تاکتیک های سئو کلاه سیاه است. طرح‌های پیوند، مزرعه‌های پیوند، شبکه‌های پیوند، و چرخ‌های پیوند همگی اشکال دستکاری پیوند در نظر گرفته می‌شوند.

برو به واژه نامه SEO برای یافتن اصطلاحات و تعاریف بیشتر مرتبط با زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو.