تعریف و معنی پیوند آبمیوه

ابزارهای محبوب تحقیق و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی به کاربران این امکان را می دهد که اعتبار یک پیوند و در نتیجه میزان آب پیوند را که می تواند به صفحه دیگری در همان وب سایت یا دامنه دیگری منتقل کند بررسی کنند.

از واژه نامه SEO بازدید کنید

لینک جویس چیست؟

صفحاتی که حاوی پیوندهایی با آب فراوان هستند، شانس بیشتری برای ظاهر شدن در بالای رتبه بندی جستجو دارند. مهم است که توجه داشته باشید که یک پیوند تمام ارزش خود را به یک صفحه جدید منتقل نمی کند، بلکه بخشی از آن را منتقل می کند.

لینک جویس (یا سهام) به طور گسترده به عنوان یکی از عوامل رتبه بندی کلیدی برای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) در نظر گرفته می شود. فقط پیوندهایی با تگ های dofollow برای اهداف سئو مفید هستند زیرا لینک های nofollow به گونه ای برچسب گذاری می شوند که به خزنده های موتور جستجو می گوید ارزش لینک را به صفحه دیگری منتقل نکنند.

یک تماس استراتژی با محتوای اصلاح شده رزرو کنید

Link juice یک اصطلاح عامیانه است که در زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو برای توصیف قدرتی که یک بک لینک به وب سایت دیگری منتقل می کند استفاده می شود. همچنین به عنوان سهام لینک شناخته می شود.

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف استفان به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.



منبع

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

عبارت link juice را می توان به پیوندهای داخلی که ارزش سهام را از یک صفحه در یک وب سایت به صفحه دیگر منتقل می کنند یا پیوندهای خارجی که آب پیوند را به دامنه دیگری ارسال می کنند، به کار برد.

برای یافتن اصطلاحات و تعاریف بیشتر مرتبط با زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو، به واژه نامه SEO مراجعه کنید.