توییتر به کاربران اجازه می دهد پاسخ های ناخواسته را فیلتر کنند


کاربران توییتر به زودی می توانند پاسخ های بالقوه مضر و توهین آمیز را با کمک فیلتر پاسخ خودکار فیلتر کنند.

این ویژگی جدید توسط محقق برنامه، جین منچون وانگ، که یک اسکرین شات را در توییتر به اشتراک گذاشت، کشف شد:

توییتر توصیه می کند که فیلتر پاسخ موارد زیر را انجام می دهد:

«پاسخ‌هایی به توییت‌های شما که حاوی زبان بالقوه مضر یا توهین‌آمیز هستند، فیلتر شده و در اینجا ظاهر می‌شوند. دیگران همچنان می توانند این پاسخ ها را ببینند.

به خاطر داشته باشید که ما از فناوری برای کمک به شناسایی چنین پاسخ‌هایی استفاده می‌کنیم، بنابراین در حالی که همیشه در حال بهبود هستیم، ممکن است همیشه آن را به درستی دریافت نکنیم.»

کاربران می توانند در زیر تنظیمات حریم خصوصی و ایمنی، فیلتر پاسخ را با یک سوئیچ روشن و خاموش کنند.

به نظر نمی رسد راهی برای شخصی سازی فیلتر وجود داشته باشد. یا روشن است یا نه

توییتر اذعان می‌کند که ممکن است به‌طور ناخواسته پاسخ‌هایی را که مضر نیستند فیلتر کند، که باعث می‌شود این بخش از پانل حفظ حریم خصوصی و ایمنی ارزش بررسی را داشته باشد تا در صورت از دست دادن چیزی که می‌خواستید ببینید.

فیلتر کردن برابر با سانسور نیست

نکته کلیدی که در اینجا باید به آن توجه داشت این است که پاسخ های فیلتر شده برای همه حساب های دیگر در توییتر قابل مشاهده خواهند بود. آنها فقط از جریان پاسخ هایی که در برگه اعلان ها ظاهر می شود، فیلتر می شوند.

به عبارت دیگر، توییتر توییت ها را سانسور نمی کند. بعید است که شخص دیگری بداند که چه زمانی پاسخ‌های خاص از دید کاربر که توییت اولیه را منتشر کرده است فیلتر می‌شود.

هدف پشت این فیلتر پاسخ کاهش منفی بودن کاربران توییتر یا مدیران حساب است.

دیدن توییت های سمی کمتر در یک روز می تواند تاثیر مثبتی بر سلامت روان فرد داشته باشد. ناگفته نماند که می‌دانید می‌توانید پاسخ‌هایتان را بدون خواندن چیزی که آرزو می‌کردید نمی‌خوانید، بررسی کنید.

توییتر همچنین گزینه ای را برای محدود کردن پاسخ ها به طور کلی ارائه می دهد، اما اگر مایل به گفتمان باز نباشید، تقریباً هدف از حضور در رسانه های اجتماعی را شکست می دهد.

فیلتر پاسخ روشی منفعل تر برای برخورد با نظرات ناخواسته است.

مشخص نیست چه زمانی این ویژگی برای همه در دسترس خواهد بود. به‌روزرسانی دیگری را زمانی که به طور رسمی راه‌اندازی شود، منتشر خواهیم کرد.


تصویر ویژه: mundissima/Shutterstock

منبع