حمل کانتینری حمل دریایی سرویس حمل کانتینری شرکت کشتیرانی خط کرانه دریایی | transemartlogistics

پس از شناسایی اطلاعات مدل‌سازی انتخاب کانتینر و انتخاب وسیله حمل www.transemartlogistics.com انجام گرفت. در این پژوهش عوامل موثر بر انتخاب کانتینر و انتخاب وسیله حمل کانتینر، با مرور بر مطالعات معتبر داخلی و خارجی و انجام مصاحبه‌هایی با صاحبان کالا، شرکت‌های حمل بار و کارشناسان شناسایی گردید. همچنین امروزه با توجه به عدم فعالیت بانک کونلون چین با کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، فعالیت با خطوط کشتیرانی خارجی که همگی کالا را در بندر جبل علی ترانسشیپ می نمایند داغ تر شده است.

ما همواره برای رفاه حال مشتریان خود با افتخار اعلام می نماییم که کلیه خدمات بازرگانی با ارائه کد اقتصادی ، گواهی ارزش افزوده و فاکتور رسمی فروش صورت می پذیرد که در صورت تمایل قابل ارائه به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد . کاهش مبادله اسناد مربوط به کالا که باعث وقفه و معطلي در عمليات بارگيري و تخليه مي گردد. در صورت تمایل می توانید ترخیص کالای خود را به ما بسپارید و از تخفیفات گمرکی چابهار و منطقه آزاد بهره مند شوید. برای جواب به این سؤال، ابتدا باید معنای خرده بار یا گروپاژ را بدانیم. فرض کنید شما تعدادی کالا به عنوان هدیه از یک فروشگاه اینترنتی خریداری کرده‌اید و می‌خواهید…

برای حمل بار با کانتینر پیش از هرچیز لازم است نوع کانتینر مورد نیاز انتخاب شود. کانتینر خشک از بوشهر به مسکو حمل نمیشه در واقع کامیون هست که حمل میشه. در رابطه با هزینه کانتینر یخچالی هم باید با کارشناس مجموعه صحبت کنید. از طریق شماره های درج شده در سایت میتونید با ایشون در تماس باشید.

  • استفاده از RFID ، حسگرها و سیستم های تعیین مکان، امر ردگیری کانتینرها را ممکن ساخت.
  • بنابراین، کانتینرها پتانسیل عظیمی برای حمل بسیاری از کالاها در یک کانتینر دارند.
  • در حمل و نقل کانتینری مانند هر حرفه و صنعت دیگری، بسیاری از اصطلاحات در طول زمان رایج شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • حمل و نقل کانتینری امکان حمل بار و وسایلی که ظاهر ناهمگون دارند را فراهم می کند.
  • به این معنا است که مشتری، بازرگان، یا فرستنده‌ی محموله، می‌باید علاوه بر کرایه‌ی حمل، هزینه‌های بارگیری در مبدا، و تخلیه در مقصد، را نیز، به‌عهده بگیرد.
برخی از صاحبان کالا، این کار را، خود به‌عهده می‌گیرند، و برخی دیگر، یک بارفرابر را، به این کار می‌گمارند. ، به شرکت‌هایی اطلاق می‌شود که، دارای کشتی، و برنامه‌ی منظم حمل هستند، و میان بنادر معینی، تردد دارند. در خطوط منظم، کشتی، دریک مسیر معین، و با برنامه‌ی زمانی از پیش تعیین‌شده، کالا یا مسافر، حمل می‌کند. به دلیل افزایش تقاضا در بازار، افزایش ظرفیت حمل بار، افزایش راندمان عملیاتی و بهبود فرآیندهای زیست محیطی و بهره برداری از یک کشتی کانتینری در خدمات لاینر، کشتی​‌های کانتینری به طور مداوم بزرگتر و بزرگتر شده اند.

درباره شرکت

از کانتینرهای روباز برای حمل و نقل کانتینری محموله‌هایی که ارتفاع زیادی دارند همانند ماشین آلات سنگین صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از پرمصرف ترین انواع کانتینر، کانتینرهای یخچال دار هستند که برای حمل و نقل کانتینری محموله‌های حساس به دما و محصولات فاسد شدنی مانند سبزیجات، گوشت و میوه استفاده می‌شود. اطلاعات محل بارگیری در بارگیری محموله های EXW آدرس مبدا بار و همچنین در بارگیری FOB نام دقیق بندرگاه مبدا بایستی در اختیار ما به عنوان شرکت حمل و نقل دریایی بار قرار گیرد. در حالی که طی همین مدت حجم واردات شرق آسیا از آمریکای شمالی از 3.5 به 7.4 میلیون تی‌ای‌یو (با میانگین رشد سالانه 3.17 درصد) و وارداتاز اروپا از 2 به 7 میلیون تی‌ای‌یو (با میانگین رشد سالانه 5.4 درصد) افزایش یافته است. این نابرابری تجاری طی سال های مختلف، موجب ناترازی مستمر در جهت حرکت کانتینرهای پر و خالی بین قاره‌ای شده است. ممکن است در برخی موارد هنگام حمل و نقل کانتینری نیاز باشد که در یک بندر میان راهی کشتی حمل کننده کالا تعویض شود .

کانتینرهای استاندارد از نظر ابعاد

حمل کانتینری حمل دریایی سرویس حمل کانتینری شرکت کشتیرانی خط کرانه دریایی | transemartlogistics