خرید بک لینک تضمینی طبیعی و تخصصی رایگان جریمه گوگل واقعیت دارد؟

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مجله خبری seobythesea دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

وب سایتهای این پکیج با موضوعات مختلف بوده و به روز رسانی می شوند و آی پی سرور متفاوت دارند با خرید این پکیج، راهنمایی های لازم برای حفظ رتبه و ارتقای رتبه به شما ارائه خواهد شد. استفاده بیش از حد و متمرکز از این عبارات توسط گوگل تائید نمیشود و ممکن است کار شما را اسپم تلقی کند. انواع مختلف تبلیغات، شبکههای اجتماعی و تمام پلتفرمهای آنلاین دیگر، هرکدام میتوانند ترافیک بسیار زیادی را به سایت شما هدایت کنند؛ اما هیچکدام پتانسیل موتورهای جستوجو را در این زمینه ندارند و به همین خاطر است که SEO اهمیت بالایی پیدا میکند. قبل از اینکه سراغ طرز کار سئو برویم، باید با برخی از اصطلاحات این حوزه آشنا شویم؛ چراکه بدون بلد بودن آنها فهم سئو کار سختی است! البته عموم موضوعات مربوط به این بخش تخصصی هستند و به آموزش حرفهای برای اجرا نیاز دارند؛ اما به زبان ساده، ساختار مناسب یعنی زمانی که کاربر (انسان یا ربات موتورهای جستوجو) وارد سایتتان میشود، از گشتوگذار در آن لذت ببرد و این کار را بهراحتی انجام دهد. لینکهای داخلی و خارجی هردو داخل سایت شما قرار دارند؛ اما اگر سایت دیگری به سایت شما لینک دهد، نام آن بکلینک است.

خود شما برای اینکه راجع به محصولی اطلاعات کسب کنید، چه میکنید؟ انکر تکست: در قسمتهای ابتدایی همین مقاله راجع به انکر تکست صحبت کردیم. اگر با تعریف دامنه آشنا نیستید، خواندن مقاله دامنه چیست کمکتان میکند. اگر بخواهیم دقیق و موشکافانه در رابطه با طرز کار موتورهای جستوجو صحبت کنیم، وارد یک مبحث کاملاً تخصصی میشویم که شاید حتی ما را از بحث اصلیمان دور کند. بعد از تهیه یک محتوای مفید و مناسب، باید سراغ تگهای HTML بروید تا داخل سایتتان از همه جهات بهبود پیدا کند. خوشنقشه بودن داخل بنا اهمیت زیادی دارد، همانطور که محوطهسازی بیرون آن مهم است. همانطور که هیچچیزی در جهان هستی نه خوب محض هست و نه بد مطلق، اکثر متخصصین سئو (از جمله نیل پاتل معروف) هم اعتقاد دارند که باید مواظب باشید که نه از اینور بام بیفتید و نه از آنور بام! هرچیزی که زود به دست بیاید، زود هم از دست میرود. احتمالاً به همین دلیل بود که بیل گیتس بیش از 20 سال قبل محتوا را تاجگذاری کرد و آن را پادشاه نامید! بگذارید اینگونه بگوییم که اگر برند بزرگی داشته باشید، از همان ابتدای کار و بدون انجام کار خاصی، چند قدم جلوتر هستید. اگر میخواهید بکلینک داشته باشید، نباید منتظر بمانید تا دیگران بهصورت خودجوش شما را به خواستهتان برسانند.

4 پارامتر در این بخش از فرایند از سئو دخیل هستند. در کف این هرم نیازهای اولیهای مانند خوراک و پوشاک قرار دارند و در نوک آن به نیازهای متعالی مانند اخلاقیات و شکوفایی فردی میرسیم. او تمام نیازهای یک فرایند سئو موفق را به ترتیب اهمیت در این هرم قرار داد. این یک قانون نانوشته است که در مورد مباحث سئو هم صادق است. قبلاً خیلی راحت میتوانستید با اسپم کردن، این موتور جستوجو را فریب دهید؛ اما الان گوگل بیشتر توجهش را سمت بازخورد کاربران برده و خب رضایت کاربر چیزی نیست که بتوان آن را جعل کرد. مثلاً یک مغازه سهنبش خیلی بیشتر از حجرهای که در تنگنای یک بنبست پَرت قرار دارد به چشم میآید. فروشگاهی که در صفحه اول گوگل جا خوش کرده، خیلی بیشتر از فروشگاه آنلاین مستقر در صفحه دوم گوگل مشتری دارد! او از اینکه وبسایت گروهشان در صفحه چهارم نتایج موتورهای جستوجو قرار داشت بسیار ناراحت بود و تصمیم گرفت هرطور که شده آن را به لینک اول صفحه اول منتقل کند. ما در طول فعالیت خود با خیلی از سئو کارها و وب سایتها فعالیت داشتیم که با توجه به نوع وب سایتهای موجود در پکیج، تاثیر خیلی مثبتی بر روی نتایج گوگل داشتند و ما تصمیم گرفتیم برخی از آنها را در اینجا درج کنیم.

همانطور که قبلا اشاره کردیم وب سایتهای مجموعه ما واقعا هدفمند بوده و کل سایتها با قالب آماده وردپرسی راه اندازی نشده اند که قصدمان فقط فروش بک لینک باشد در راه اندازی مجموعه سایتها فاکتورهای مهم برای بهبود نتایج رتبه در گوگل لحاظ شده است و موارد مهم که میتوانیم به آنها اشاره کنیم عبارت است از سایت ها با موضوعات مختلف میبباشند و همچنین طراحی قالب مختص به هر وب سایت انجام شده است و همانطور که در ابتدا هم توضیح داده شده است از چند آی پی سرور و هویز متفاوت برخوردار هستند و اسپم بسیار پایین و اکثرا هم 1 درصد می باشند این ها جزئی از ویژگی های پکیج بک لینک و رپورتاژ مجموعه سایتهای ما می باشند که شما را در خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آسوده خاطر می سازد. ما واقعا این پکیج ها را هدفمند تفکیک و فاکتورهای بسیار مهم را در آن رعایت کردیم و تمام سایتهایی که ازشون بک لینک و رپورتاژ واگذار میکنیم قطعا با سایر وب سایتهای فروش بک لینک با قالبهای یکسان با هویز یکسان و آی پی سرور یکسان متفاوت هستن و همه این موارد باعث شده است حتی افراد متخصص در حوزه سئو که تاکنون از خرید بک لینک و خرید رپورتاژ نتیجه نگرفتند با خیالی آسوده خاطر از پکیج های بک لینک و رپورتاژ ما استفاده نمایند.