خرید فرش ماشینی 700 شانه، 1000 شانه تراکم بالا کالا فرش

این نخ ها به دستگاه hcixp داده می‌شود و سپس دستگاه با استفاده از نخ های رنگی شروع به بافت می‌کنند. این ماشین ها به صورت همزمان دو تخته قالی را می‌بافند که به یکی از بافته ها، بافت زیر و دیگری بافت رو است و با تیغه های تیز این دو بافته هم از جدا می‌شوند. برای فضاهای کوچک مدرنیته و میینیمال بهتر است این رنگ با رنگ سفید ست شود. فرش نقره ای 700 شانه یا طوسی تقریبا از یک تناژ رنگی است که سطحی صیقلی شکل و براق دارد و زیبایی منزل را چندین برابر می کند. کلیه حقوق فروشگاه حاضر متعلق به گروه تجاری فرش کاشان بوده و کپی برداری از اطلاعات آن با ذکر منبع بلامانع است. صنایع فرش کاشان با اخذ کلیه مجوزهای فروش اینترنتی آنلاین فرش این اطمینان را به مشتریان گرامی خود خواهد داد که به صورت کامل و در اسرع وقت به تعهدات خود عمل نماید.

مدل فرش ارزان قیمت

خرید فرش ماشینی 700 شانه، 1000 شانه تراکم بالا کالا فرش

به همین دلیل است که فرش های با نخ اکریلیک از نظر طول عمر و ماندگاری فرش ۷۰۰ شانه تضمین شده هستند. 700 شانه واقعی ، 2550 تراکم ، 10 رنگ همراه با ده سال ضمانت کیفیت . قیمت فرش 700 شانه آکریلیک نسبت به سایر الیاف های به کار رفته در فرش قیمتی بیشتر دارد. در 3 رنگ فرش ضخیم با کیفیت تضمینی – نخ خاب اکرولیک هیت ست – ضد حساسیت و بدون پرزدهی . فرش‌های 700 شانه به دلیل استفاده از نخ‌های اکلریک در بافت، دارای ایستایی و نرمی بیشتری هستند.

  • اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که قصد تهیه قالی 700 شانه را برای منزلشان دارند، تا انتها همراه ما باشید.
  • پس می‌توان فرش 700 شانه دستبافگونه را جزو محصولات باکیفیت دانست.
  • با توجه به این مزیت‌های فرش های 700 شانه، و با توجه به اینکه ایرانیان طالب خرید قالی های زیبا با طرح ‌های جدید هستند، تولید‌کنندگان این محصولات را در زیباترین طرح‌ها و به روزترین نگاره ها تولید می‌کنند.
  • یکی از دلایل علاقه مندی مشتری به فرش ارزان قیمت فرش شبستان شلوغ بودن آن است که زود کثیف نمیشود وجا پا نمی افتد.عکس فرش شبستان به صورت فرش ارزان قیمت در طرح ۷۰۰ شانه بافت مشود .
  • اولین فرش ماشینی کاشان در سال 52 توسط دستگاه ژاکارد که مخمل بافی می‌کرد و از بلژیک به ایران آورده شده بود، بافته شد.

فرش 700 شانه تراکم 2550 ارزان طرح پرهام سرمه ای نمونه ای از زیباترین فرش های ماشینی شیک و خاصی است که قیمت آن سبب شده است تا به عنوان پر فروش ترین فرش ماشینی صادراتی محسوب شوند. این فرش 700 شانه ارزان قیمت به دلیل بافته شدن با نخ ورژن ارزان‌تر از فرش آکریلیک بوده است و برای مکان هایی خاص انتخابی بی نظیر نیز است. اگر به دنبال خرید فرش 700 شانه ارزان قیمت هستید، تنها می توانید فرش قیمت مناسب را از درب کارخانه خریداری کنید، چرا که به صورت مستقیم با تولید کننده بدون واسطه در ارتباط خواهید بود و این امر در گروه تجاری فرش کاشان برای تمامی مشتریان میسر شده است. جهت خرید فرش ارزان می توانید به کارخانجات فرش کاشان مراجعه کنید و خرید فرش ارزان از کارخانه به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام دهید.

فرش 700 شانه کد 5015

همانطور که می دانید فرش های ماشینی در شانه و تراکم های مختلف بافته می شود. شانه به تعداد گره هایی می گویند که در یک متر از عرض فرش بافته می شود. برای نمونه در فرش های 700شانه ، تعداد گره در یک متر از عرض فرش 700 گره می باشد.

آنالیز محصول

فرش 500 شانه کاشان مسلما با فرش های طرح 700 شانه تفاوت هایی دارد. در ادامه متن قصد داریم شما را با تفاوت هایی که این دو فرش دارند بیشتر آشنا کنیم. اگر قصد خرید فرش ارزان قیمت یا فرش 500 شانه دارید ادامه متن را از دست ندهید. در ادامه ویژگی های زیر را در فرش 500 شانه و طرح هفتصد شانه بیشتر بررسی می کنیم.