خرید 34 مدل بهترین غذاساز تک کاره و همه کاره اصل با قیمت ارزان | asilbekharid

امروزه بایترون به عنوان یکی از موفق ترین شرکت های آمریکایی در جهان شناخته می شود که چند سالی است در زمینه طراحی، ساخت و عرضه لوازم خانگی فعالیت می کند. همانطور که گفته شد، این کمک مالی با تلاش سه برادر به نام های انریکو، جیووانی و کارلو بیانکو در سال 1955 امکان پذیر شد. هنگام خرید دستگاه، طول سیم برق را مد نظر قرار دهید، زیرا در بعضی آشپزخانه ها کمبود پریز داریم یا فاصله ی پریز و کابینت زیاد است.

غذاساز سایا خوبه ؟

پس اگر دستگاه شما سیم بلندی داشته باشد، مشکلی در این زمینه بهترین غذاساز حرفه ای پیش نمی آید. تیغه‌ها و بدنه آن از جنس باکیفیت ساخته می‌شود و به راحتی دچار آسیب‌دیدگی نمی‌شود. توان مصرفی بالایی دارد و به شما این امکان را می‌دهد که بدون نگرانی از بابت خراب شدن موتور دستگاه به راحتی نیازهای خود را برطرف کنید. زمانی‌که سرعت دستگاه را بر روی پالس تنظیم می‌کنید، موتور با سرعت زیادی به چرخش در می‌آید. دارای یک عدد دیسک چیپس ساز که از ۱ تا ۷ میلی متر قابل تنظیم است. خیلی ممنونم از مقاله خوبتون من واقعا نمیدوستم غذاساز به چه دردی میخوره!

  • فراموش نکنید که غذاساز سایا مدل CFP-110 قابلیت شست و شوی بالایی خواهد داشت و شما می‌توانید آن را به خوبی پس از هر بار کار، تمیز کنید و در محیط آشپزخانه خود قرار دهید.
  • در حقیقت شما باید بتوانید بخش‌های مختلف را جداسازی کرده و مورد شست و شو قرار دهید.
  • اگر فردی هستید که به تنهایی زندگی می کنید، برای تهیه غذایی ساده یا سریع به وسایل زیادی احتیاج ندارید، با کمک غذا ساز در کمترین زمان ممکن میتوانید غذای خوشمزه ای آماده کنید.
  • درصورتی که قصد خرید غذا ساز فول سایز را دارید، وزن آن هم در نظر بگیرید.
چنانچه قصد تهیه بهترین غذاساز فیلیپس را دارید، این محصول را نیز مدنظر قرار دهید. تیغه‌های استیل ضدزنگ این دستگاه در دو سرعت آهسته و سریع و همچنین در حالت پالس به خوبی عمل کرده و به خوبی انواع مواد غذایی را خرد و قطعه قطعه می‌کنند. اگر به دنبال بهترین غذاساز فلر هستید، دستگاه «Feller FPB 200» می‌تواند برایتان مناسب باشد.

غذا ساز ایرانی و خارجی خوبه یا نه ؟

غذاساز یا تک سرعته است یا چند سرعته، که در این صورت دستگاه باید قابلیت تنظیم سرعت داشته باشد. بسته به چندکاره بودن و نوع عملکرد دستگاه ، ممکن است غذاساز یک یا دو مخزن مختلف به نام ظرف مخلوط کن و همچنین ظرف خُردکن داشته باشد. که شما هنگام خرید، باید ظرفیت هر ظرف را بر اساس نیازی که دارید، در نظر بگیرید. غذاساز یکی از لوازم آشپزخانه کاربردی است که خرید آن برای هر خانواده‌ای ضروری است. از غذاساز حرفه‌ای می‌توانید برای انجام کارهای مختلف از جمله خرد کردن، آبمیوه گرفتن، آسیاب کردن، له کردن، مخلوط کردن و… استفاده کنید. از قابلیت تنظیم سرعت پشتیبانی می‌کند تا بتوانید سرعت کارکرد دستگاه را با توجه به نوع مواد غذایی و سفت بودن آن‌ها تنظیم کنید.

خرید 34 مدل بهترین غذاساز تک کاره و همه کاره اصل با قیمت ارزان | asilbekharid