داده‌های بیشتر در گزارش‌های Core Web Vitals


کنسول جستجوی گوگل گزارش نمرات Core Web Vitals (CWV) نشانی‌های اینترنتی خاص، علاوه بر امتیازات انبوه برای گروه‌های URL را آغاز می‌کند.

این به معنای داده های دقیق تر برای کاربران کنسول جستجو است.

گزارش به روز شده Core Web Vitals در کنسول جستجوی گوگل به شما این امکان را می دهد که URL هایی را شناسایی کنید که سایت شما را از دستیابی به امتیازات “خوب” باز می دارند.

با اطلاعات موجود در گزارش‌های به‌روز شده، می‌دانید اگر امتیازات CWV شما به اندازه نیست، تلاش‌های خود را کجا متمرکز کنید.

در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد تغییرات و نحوه خواندن گزارش Core Web Vitals جدید در کنسول جستجو آورده شده است.

گزارش Core Web Vitals – چه خبر؟

قبل از به‌روزرسانی امروز، گزارش Core Web Vitals کنسول جستجو، امتیازات کلی را بر اساس گروه‌هایی از URLها ارائه می‌کرد.

Google به ارزیابی Core Web Vitals برای گروه‌های URL ادامه می‌دهد، اگرچه اکنون می‌توانید یک سطح عمیق‌تر بروید.

با کلیک بر روی یک گروه URL در گزارش کنسول جستجو، پانل جدیدی در سمت راست با داده‌های سطح URL ظاهر می‌شود.

نمونه ای را در تصویر زیر ببینید:

به‌روزرسانی کنسول جستجوی Google: داده‌های بیشتر در گزارش‌های Core Web Vitalsتصویر از twitter.com/googlesearchsc، آگوست 2022.

این مثال فردی را نشان می دهد که در حال بررسی نمرات CLS است که نیاز به بهبود دارند. وقتی روی یک گروه URL در گزارش کلیک می کنند، می توانند URL های فردی را که نیاز به توجه دارند ببینند.

علاوه بر این، این گزارش نشان می‌دهد که کدام آدرس‌های اینترنتی در گروه امتیازات CLS «خوب» را کسب کرده‌اند. بنابراین هنگام بررسی و رفع مشکلات CLS احتمالاً می توانید از آن صفحات رد شوید.

این بسیار کارآمدتر از مرور هر URL در گروه و جستجوی مسائلی است که ممکن است وجود نداشته باشند.

یک صفحه راهنما به روز شده می گوید که نقاط پرت در گروه های URL غیر معمول هستند. در بیشتر موارد، امتیازی که به یک گروه اختصاص می‌یابد برای اکثر URL‌های گروه اعمال می‌شود:

وضعیت LCP، FID و CLS برای کل گروه اعمال می شود. برخی از نشانی‌های اینترنتی پرت ممکن است در برخی از بازدیدها مقادیر بهتر یا بدتری داشته باشند، اما 75 درصد از بازدیدکنندگان از همه نشانی‌های اینترنتی در گروه، وضعیت گروه نشان داده شده را تجربه کردند.»


منبع: @GoogleSearchSC در توییتر
تصویر ویژه: Piscine26/Shutterstock

منبع