دانلود رایگان کتاب سئو ، 9 ایبوک عالی همراه با لینک دانلود

MOZ برای هر سطحی آموزشی تدوین کرده است؛ این کتاب 89 صفحهای که جامع بوده، تمامی اطلاعات پایه و اساسی را برای مبتدیان سئو کامل توضیح داده است. کتاب و نکاتی که خود گوگل معرفی میکند، از هر منبعی معتبر است؛ البته همانطور که از نام این کتاب میتوان متوجه شد، این ایبوک برای استارترها یا همان مبتدیان سئو است. چرا که این اطلاعات با دیگر صفحات پیوند داشته و درنتیجه ممکن است همچنان ایندکس شده و یا اینکه ایندکس دیگر صفحات را هم با مشکل روبرو کنند. بعد هم اینکه، این همه سایتهای آموزش رایگان و حرفهای خارجی در خصوص سئو مانند searchenginejournal یا MOZ یا سایتهای فارسی مانند سئوکار و غیره وجود دارند؛ اما باید گفت که در بسیاری از این کتابچهها نکاتی نوشته شده است که در سایتها امکان گذاشتن آنها به هر دلیلی از جمله فرمت وجود ندارد. بعد اینکه همیشه کنار دستتان است. البته در ابتدا، خود کتاب را معرفی کردهایم و بعد لینک PDF گذشته شده است. در این مقاله سعی داریم به شما 9 کتاب رایگان سئو را معرفی نماییم.

گری ایلیس و ویزی وانگ از گوگل این گونه نوشته اند که “ما در حال معرفی یک تگ ربات جدید به نام indexifembedded هستیم که کنترل بیشتری بر روی زمانی که محتوای شما ایندکس می شود داشته باشید. جهت دانلود رایگان کتاب سئو با سئوکار همراه باشید. دانلود رایگان کتاب سئو چیست؟ برای دانلود کتاب سئو بک لینکو روی این لینک کلیک کنید. برای دانلود کتاب سئو MOZ روی این لینک کلیک کنید. باید گفت که اصلاً یکی از منابعی که سئوکاران هر روز آن را بررسی میکنند، سایت MOZ است. این کتابی است که توسط MOZ یکی از سایتهای اصلی و آموزش سئو منتشر شده است. این کتاب که توسط سایت Searchenginejournal منتشر شده است، یک کتاب جامع 300 صفحهای است که تمامی نکات ابتدایی و اصلی برای ورود به دنیای سئو را نوشته است. یک کتاب سئو الکترونیکی بسیار جذاب و کمحجم که در 25 صفحه اصول ابتدایی هدفگذاری کلمات کلیدی، بهینهسازی وبسایت، ادغام با شبکههای اجتماعی، تولید محتوا و لینک سازی را آموزش داده است.

این کتاب 55 صفحه بوده و برای دانلود آن، فقط لازم است که روی این لینک کلیک کنید. این کتاب 22 صفحه دید و چشم انداز عالی به افراد مبتدی و سئوکاران برای کار میدهد. در حقیقت یک واژهنامه دقیقی است که حتی میتواند منبع کمکی برای سئوکاران حرفهای هم باشد. دانلود کتاب سئو فقط برای مبتدیان نیست، بلکه حرفهایها هم لازم است که بعضی از این کتابها را در دستگاه خود داشته باشند. فقط این اشتباه را نکنید. برای این کار باید کد زیر را در یک فایل با فرمت txt قرار دهید. فایل Robots.txt یک فایل متنی واقعی است. فایل Robots.txt یک فایل متنی است که مدیران وبسایتها برای آموزش به رباتهای موتورهای جستجو مجله خبری seobythesea ایجاد میکنند. با این فایل شما میتوانید محتواهایی که نمیخواهید توسط موتورهای جستجو بررسی و در نتایج جستجوها نشان داده نشود را مشخص کنید. این کد در فایل Robots.txt به عنوان اصلیترین کد شناخته میشوند. کد Allow: کد دستوری که فقط برای رباتهای موتور جستجوی گوگل کاربرد دارد و به آنها اعلام میکند که مجاز هستند چه فایلها و پوشههایی را بررسی کنند. درنتیجه سئوی سایت شما بهبود پیدا میکند. در هر کدام از این وب سایتها شما میتوانید علاوه بر اینها، فهرست متنوع و بیشتری از دیگر کتابهای مجله خبری seobythesea سئو مشاهده کنید.

حالا در ادامه این مقاله چند لینک دانلود کتاب سئو را برای شما قرار دادهایم. کتاب سئو جامع دیگری در خصوص لینک بیلدینگ که سایت Backlinko منتشر کرده است. برای آنهایی که میخواهند از متخصصان و حرفهایها سئو یاد بگیرند، این کتاب منتشر شده توسط هاب اسپات بهترین منبع یادگیری است. برای دانلود کتاب سئو هاب اسپات روی این لینک کلیک کنید. هاب اسپات یکی از سایتهای منبع است که بسیاری از متخصصان حوزههای مختلف با گرفتن مدارک آن سعی میکنند تا تواناییهای خود را به دیگران ثابت کنند. این کتاب که شامل 6 فصل است، متخصصان سئو در سایتهای معتبر، نکات و اصولی را برای مبتدیان و عاشقان ورود به این حوزه نوشتهاند. برای آنهایی که میخواهند تازه وارد این حوزه شوند، مطالعه این کتاب 32 صفحهای گامی خوبی برای شروع خواهد بود. 2. ایندکس کردن محتوای سایتها به طوری که بتوان آنها را دسته بندی کرده و در نتایج جستوجوها نشان داد. همچنین خیلی از متخصصان سئو در تلاش هستند تا مدارک مرتبط با این سایت را دریافت کنند. در حقیقت تمامی نکات و استراتژیهای لازم را برای ارتباط لینکدهی خارجی و داخلی برای مبتدیان نوشته شده است.