دوره جامع آموزش اکسل پیشرفته آپدیت دیماه 1401 | آموزشگاه کاسپین تبریز

دوره جامع آموزش اکسل پیشرفته آپدیت دیماه 1401 | آموزشگاه کاسپین تبریز

ICDL یا گواهینامه بین‌المللی کاربری کامپیوتر، یک گواهینامه بین‌المللی است که در تمام جهان اعتبار دارد. در‌واقع آی سی دی ال یک برنامه آموزشی است که از اواخر دهه ۱۹۹۰ میلادی و از سوی بنیاد اروپا پیشنهاد و هدایت شده است. تقریبا در تمامی پیشنهاد شغلی مربوط به ادارات، گذراندن این دوره و یادگیری آن اجباری است و اهمیت زیادی دارد.

فرمت جداکننده ارقام تکست باکس ها در فرم های اکسل و محاسبه مجموع خودکار آنها

این گزینه به طور خودکار اندازه‌ی همه‌ی سطر‌ها و ستون‌ها را با توجه به داده‌هایی که درون‌ آن قرار دارد، تنظیم می‌کند. چیزی که باید مراقب آن باشید این است که شاید ستون، سطر یا سلول انتقال داده شده را به جایی ببرید که پیشتر در آن سلول دیگری وجود داشته. در صورت پیش آمدن چنین اتفاقی، پنجره‌ای باز می‌شود و از شما می‌پرسد که آیا قصد جایگزینی دارید یا خیر. اگر به اشتباه چنین کاری را انجام داده‌اید با زدن گزینه‌ی Cancel همه چیز به حالت قبل بر می‌گردد. برای مثال، شما می‌توانید از چند صفحه به طور همزمان استفاده کنید و به فرض یکی را برای گزارش ماهانه و دیگری را برای گزارش سالانه در نظر بگیرید.

تم سازی در اکسل و ایجاد پالت رنگ و کدنویسی آن

در تصویر زیر محیط کار با نرم افزار اکسل را مشاهده می کنید که از اجزاء مختلفی تشکیل شده است که در قسمت اول از آموزش اکسل مقدماتی به معرفی آنها پرداخته ایم ، شما نیز می توانید با مراجعه به این بخش بصورت کامل تر با این فضا آشنا شوید. در آموزشگاه آریا تهران یکی از اهدافی که مدرسان دنبال میکنند کمک به ورود به بازار کار توسط کارآموزان میباشد. اگر میخواهید در ماراتن حرفه ای حسابدار شدن برنده میدان باشید و در کوتاهترین زمان فوت و فن های اکسل را قورت دهید پیشنهاد ما به شما بهره مندی از آموزش اکسل رایگان قرار داده شده در این صفحه میباشد. اگر هم میخواهید مدرک بین المللی فنی و حرفه ای دریافت کنید و از مزایای این مدرک برای ورود به بازار کار و یا مهاجرت استفاده کنید پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره اکسل آریا تهران میباشد. ما در آموزش های خود انواع سطح های آموزشی را در نظر گرفته ایم و برای کسانی که در ابتدای مسیر یادگیری نرم افزار اکسل هستند آموزش اکسل مقدماتی را در نظر گرفته ایم.

  • کار تابع SUBSTITUTE در اکسل تعویض و جایگزین کردن یک نوشته در داخل نوشته‌ای است و این تابع ۳ ورودی اصلی دارد.
  • مایکروسافت اکسل زمانی مفید است که ما می خواهیم چنین داده های عددی را ضبط ، تحلیل و ذخیره کنیم.
  • از سوی دیگر می‌توانید روی فلش کنار این گزینه کلیک کنید و با هایلایت کردن فعالیت‌های مورد نظر خود همه را به حالت قبلی برگردانید.
  • همچنین می‌توانید برای برنامه‌ریزی کار‌های خود از نرم افزار اکسل استفاده کنید.
  • این دوره متناسب با افرادی تدارک دیده شده است که قصد دارند اکسل را از سطح مقدماتی آن شروع کرده و تا پیشرفته ادامه دهند.

این فیلم‌ها کاملاً به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته اند ولی شما میتوانید برای حرفه ای تر شدن در این بخش فیلم آموزش حرفه ای اکسل را خریداری و یا در کلاس اکسل پیشرفته با بهترین کیفیت و با تدریس بهترین اساتید شرکت کنید. مهمترین مزیت در این دوره از آموزش رایگان اکسل ارائه نمونه سوال عملی اکسل با جواب میباشد تا شما توانید برای آزمون فنی و حرفه ای آماده شده و با کسب نمره قبولی در این آزمون مدرک بین المللی فنی و حرفه ای دریافت کنید. ما برای آن که شما بتوانید به تخصصی ترین آموزش رایگان اکسل دسترسی پیدا کنید و زمان خود را هدر ندهید مجموعه فیلم آموزش رایگان اکسل را در این صفحه برای شما قرار داده ایم. شما میتوانید این آموزش ها را دریافت کنید و در صورتی که از نحوه آموزش رضایت داشتید با کمترین هزینه ادامه آموزش ها را خریداری کنید.

به طور گسترده ای در صنایع مختلف برای مدیریت داده ها، تجزیه و تحلیل و تجسم استفاده می شود. همچنین اگر خود شما مدیر تعدادی از کارمندان هستید؛ می‌توانید با یادگیری اکسل بسیاری از کار‌ها را به نحو احسن انجام دهید. برای مثال، می‌توانید بودجه‌های مربوط به هر بخش را ایجاد کنید؛ صورت‌های درآمدی را سازماندهی کنید؛ بر منابع و موجودی تیم یا شرکت خود نظارت کنید و با استفاده از نمودار‌های مختلف به دیگران برای درک داده‌ها کمک کنید. این دوره از جدیدترین نسخه نرم افزار اکسل یعنی نسخه 2021 استفاده می‌کند. بر هیچ کس پوشیده نیست که تسلط بر برنامه های مجموعه آفیس از جمله اکسل یکی از واجبات استخدام و انجام سریع تر کارها و گرفتن تصمیمات صحیح و به موقع می باشد. در این دوره برخلاف دوره های زیادی که در بازار وجود دارد، مباحث به صورت کاربردی و به ترتیب اولویت نیاز تدریس شده است.

آموزش اکسل: اصطلاحات پایه