راهنمای آموزش افزونه Yoast SEO

این یک افزونه پر از ویژگی با تمام ابزارهای لازم برای یک متخصص سئو حرفه ای برای بهینه سازی وب سایت وردپرس است. افزونه Yoast SEO برای وردپرس در سال 2010 توسط یک شرکت توسعه کوچک هلندی به نام Yoast ایجاد شد. این شرکت برای همه ما به دلیل پلاگین SEO خود شناخته شده است، اما افزونه های تجارت الکترونیک، ماژول های دروپال و پلاگین های SEO ویدیو نیز موجود هستند. این شرکت توسط Joost de Valk در سال 2006 تاسیس شد و در حال حاضر حدود 50 کارمند دارد. این تا حد زیادی زیبایی شناختی است، اما برخی از مردم معتقدند که برخی از نمادها برای کاربرانی که نتایج موتورهای جستجو را مرور می کنند جذاب تر هستند. اکنون از آن برای تامین انرژی برخی از بزرگترین وب سایت های جهان از جمله TechCrunch، The New Yorker و BBC America استفاده می شود. به وبلاگ خود بروید و از بخش “عمومی” از منوی افزونه Yoast SEO بازدید کنید. هنگام ایجاد یک وبلاگ یا وب سایت، بسیار ضروری است که به راه هایی برای تبلیغ وبلاگ خود و عمومی کردن آن فکر کنید. در طول دهه گذشته، وردپرس از یک برنامه وبلاگ ساده به یک سیستم مدیریت محتوای قدرتمند تبدیل شده است.

ابزارها: این بخش پیشرفته دیگری است که شامل یک ویرایشگر دسته ای (برای تغییر متا تگ ها برای بسیاری از پست ها به طور همزمان)، یک ابزار import/export و یک ویرایشگر فایل (برای ویرایش فایل های htaccess. یک کادر جستجو را در سمت راست خواهید دید. روی “Install Now” که بلافاصله در سمت راست نام افزونه قرار دارد کلیک کنید. روی دکمه افزودن جدید در زیر منوی Plugins کلیک کنید. می توانید این کار را با کلیک کردن بر روی برگه “Properties” در منوی عمومی و جابجایی سوئیچ “Advanced Settings” انجام دهید. تنظیماتی را که می خواهید انجام دهید انتخاب کنید و روی Start کلیک کنید. یکی از راههای انجام این کار از طریق SEO (بهینهسازی موتور جستجو) است – تکنیکی برای بهبود دید ارگانیک وب سایت در موتورهای جستجو. با Yoast SEO، میتوانید دادههای افزونه را از بسیاری از افزونههای SEO دیگر، از جمله WooThemes SEO Framework، All-in-one SEO و HeadSpace2 وارد کنید. اگر قبلاً افزونه سئو دیگری را نصب کرده اید، ممکن است بخواهید این داده ها را به افزونه Yoast وارد کنید.

وارد بخش مدیریت وب سایت وردپرس خود شوید. یکی از بهترین راهها برای بهینهسازی وبسایت شما این است که مطمئن شوید صفحات شما دارای عناوین و برچسبهای مرتبط هستند که هم برای موتورهای جستجو و هم برای کاربران مجله خبری seobythesea مفید هستند. از آنجایی که این افزونه بسیار قدرتمند است، انواع آیتم ها و گزینه های منو در دسترس هستند. افزونه Yoast SEO این کار را ساده می کند! همچنین شما را در مورد بازدیدکنندگان وب سایت خود مطلع می کند و در مورد هر گونه مشکل در وب سایت شما به شما هشدار می دهد. این افزونه می تواند رتبه وب سایت شما را در موتورهای جستجو به میزان قابل توجهی بهبود بخشد و تعداد بازدیدکنندگان وب سایت شما را افزایش دهد. اجتماعی: این بخش به شما امکان می دهد وب سایت خود را با نمایه های رسانه های اجتماعی خود مرتبط کنید، ابرداده های Open Graph را فعال کنید، ابرداده های فیس بوک، کارت های توییتر و موارد دیگر را فعال کنید. به وبسایت ابزارهای وب مستر برگردید و تأیید کنید که وبسایت شما به حساب شما مرتبط است. محبوب ترین ابزارهای وب مستر عبارتند از کنسول جستجوی گوگل ، ابزار وب مستر بینگ و ابزارهای وب مستر Yandex .

پس از افزودن وب سایت، کدی برای افزودن آن به وب سایت دریافت خواهید کرد که تأیید می کند که سایت متعلق به شما است. این راهنمای آموزش افزونه Yoast SEO برای وردپرس، شما را در فرآیند دانلود، نصب و پیکربندی این افزونه باورنکردنی راهنمایی می کند. گام بعدی این است که ابزارهای وب مستر مورد استفاده خود را به وب سایت خود متصل کنید. برگه صفحه اصلی به شما امکان می دهد تا به سرعت عناوین و متای صفحه اصلی وب سایت خود را تغییر دهید. نمایان بودن جستجو: از این منو می توانید پارامترهای اساسی را تنظیم کنید و عناوین و متا تگ های خود را سفارشی کنید. از منوی سمت چپ روی Add-ons کلیک کنید. همچنین می توانید از این صفحه افزونه را به تنظیمات پیش فرض بازنشانی کنید. یکی از دلایل اصلی محبوبیت باورنکردنی وردپرس، توانایی آن در نصب افزونه از جمله افزونه Yoast SEO است که باعث بهبود عملکرد و ظاهر آن می شود. هر چند نترسید – گزینه های افزونه بسیار منطقی سازماندهی شده اند و هنگامی که گزینه های اصلی پیکربندی را بشناسید به سرعت در استفاده از آن رشد خواهید کرد. در زیر خلاصه ای کوتاه از آنچه هر آیتم منو نشان می دهد آورده شده است.