ساب فولدر چیست ؟

2. اگر سایت شما دارای PageRank ، TrustRank و Domain Authority بالا باشد ، ساب فولدر هم این رتبه بندی ها را به ارث مجله خبری seobythesea می برد. و در این مطلب به موضوع ساب فولدر و اثرات آن بر سئو و تفاوت آن با ساب دامین می پردازیم. است. که هیچ ارتباطی با موضوع اصلی دامنه ندارد. البته ما در یک مطلب جداگانه در دانشنامه کیمیاهاست به موضوع ساب دامین و اثرات آن بر سئو پرداختیم. البته باید به این نکته هم توجه کرد که قبل از طراحی سایت باید درباره تمامی موارد را در نظر گرفت. حتی اگر یک سیستم جدا برای آن نصب کنید باز هم از نظر سئو تمام سابفولدرها جزئی از سایت اصلی هستند. آیا سئو فقط برای گوگل به کار می رود ؟ حال اگر بخواهیم از دید موتور های جستجو پوشه را ارزیابی کنیم، مثالا گوگل زیرپوشه را مانند یک بخش مرتبط با مسیر کنونی سایت در نظر میگیرد. به عنوان مثال کاربراین که سایت شما را جستجو میکنند احساس درک مستقیم بیشتری با ساب فولدرها دارند. 3. ایجاد ساب فولدرها در کاربران حس راحتی بهتری را ایجاد می کند. 5. زیر پوشه این امکان را می دهد تا وب سایت شما متمرکز و کارآمد باشد.

گر یک بار برای سئو یک کلمه کلیدی هزینه کنید ماه ها و سال ها در نتایج بالا خواهد ماند به شما سود خواهند رساند. و اینکه چه استراتژی برای سئو وب سایت در نظر گرفته است. ساب فولدر یا زیر پوشه رویکرد مستقیم تری برای سازماندهی وب سایت شما هستند، و تمام صفحات وب خود را زیر چتر یک موضوع اصلی نگه می دارند. ساب فولدر به فرمت URL هستند که برای سازماندهی صفحات وب استفاده می شود. 2. ساب فولدر باعث ایجاد یکپارچگی برای تمامی سایتهایی که تحت یک دامنه میزبانی میشوند، می کند. سئو به مجموعه ای از کارها گفته می شود که باعث رشد کلمات کلیدی شما در موتورهای جستجو مثل گوگل می شود. یک کار اشتباه شما را برای روز ها و هفته ها از نتایج گوگل خواهد برد و با توجه به میزان اهمیت جایگاه ها کمک گرفتن از سئوکار حرفه ای برای سئو وب سایت بسیار اهمیت دارد. ساب دامین قبل از دامنه اصلی قرار می گیرد و به کاربران و همچنین گوگل می فهماند که محتوای قرار گرفته در این زیر دامنه، از محتوای سایت اصلی جداست. 4. اگر محتوای وبلاگ شما ارتباط تنگاتنگی با سایت یا حوزه فعالیت شما دارد، در این صورت شما برند خود را تقویت می کنید.

اگر مدیر یک سایت هستید و یا به فکر راه اندازی سایت هستید و یا علاقه طراحی سایت دارید واژه سئو را شاید بسیار شنیده باشید. در واقع اکثرا در ایران واژه سئو را برای رشد سایت در کلمه کلیدی های مرتبط در گوگل به کار می برند. سابفولدر جزئی از سایت اصلی شماست. ساب فولدر یا زیر پوشه ، آدرسی در مسیر سایت شماست و از آن مجزا نیست. استفاده از هر کدام از این موارد، بسته به مدیر سایت دارد. توصیه ما این است زمانی از ساب دامین استفاده کنید که قصد دارید بخش جدیدی را به سایت خود اضافه کرده که ارتباط موضوعی چندانی با موضوع اصلی سایت ندارد.مثال بارزی که میتوانیم بیاوریم خود گوگل میباشد موضوع اصلی سایت جستجو است ولی دارای ساب دامین های مختلفی مانند گوگل پلاس،جی میل،گوگل ترنسلیت و … اما ساب فولدر بعد از دامنه اصلی می آید و نشان می دهد که محتوای شما با محتوای سایت اصلی تفاوتی ندارد. زمانی که سایت طراحی شد شما باید محتوای خود را مطابق با یک برنامه منظم درج کنید تا در سریع ترین زمان به نتیجه دلخواه خود برسید.

بهینه سازی یک وب سایت واحد توسط ساب فولدرهای مختلف از ایجاد چندین وب سایت فرعی در ساب دامنهها بسیار ساده تر است. این که در کلمات کلیدی مختلف در نتایج گوگل دیده شوید شما را به اوج موفقیت خواهد رساند. اگر از طریق شبکه های اجتماعی بتوانید مخاطب زیادی برای محتوای خود درج کنید شانس خود را برای دیده شدن در گوگل بالاتر خواهید برد. برای همین نمی تواند حداقل یا حداکثری برای سئو تعریف کرد. برای مثال محتوا شما باید حداقل 300 کلمه باشد و کلمه کلیدی مرتبط با محتوا در عنوان قرار بگیرد و شامل یک درصد از محتوا باشد. اما سئو می تواند برای سایر موتورهای جستجو مثل بینگ ، یاهو ، بایدو و حتی اسک به کار برود. سئو یک فرایند بسیار حساس است و یک اشتباه می تواند بیزینس شما را دچار بحران کند. همچنین بهبود این بخش از سایت شما روی سایت اصلی هم تاثیرگذار است.