سایت های ارسال رایگان وب (ارسال رایگان موتور جستجو)


این راهنما شامل همه چیزهایی است که برای ارسال رایگان وب نیاز دارید.

در زیر، خواهید فهمید که ارسال رایگان وب‌سایت چیست و فهرستی از سایت‌های ارسال رایگان موتور جستجو را دریافت می‌کنید که می‌توانید از آنها برای نمایه‌سازی وب‌سایت خود در موتورهای جستجو مانند Google، Yahoo، Bing و موارد دیگر بدون نیاز به مهارت‌های وبمستر استفاده کنید.

همچنین پیوندهای ارسال رسمی به موتورهای جستجوی اصلی را پیدا خواهید کرد، بنابراین اگر با ارسال دستی وب سایت راحت هستید، بتوانید مستقیماً از طریق خزنده های وب آنها بروید.

ارسال موتورهای جستجو در صورت انجام صحیح، لازم نیست پیچیده باشد یا برای شما هزینه ای نداشته باشد. همچنین در هنگام توسعه یک استراتژی بازاریابی دیجیتال برای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) با بودجه کم، این یک روش عالی برای تبلیغ رایگان وب سایت است.

ارسال رایگان وب

ارسال رایگان وب چیست؟

ارسال رایگان وب راهی برای ارسال سایت شما به موتورهای جستجو و دایرکتوری های اصلی برای نمایه سازی سریعتر بدون هزینه است.

سایت های ارسال رایگان وب

سایت های ارسال رایگان وب

ارسال رایگان وب

Free Web Submission برترین سایت ارسال موتور جستجو در اینترنت است که از سال 2002 در دسترس بوده است. شما می توانید از این سرویس ارسال برای ارتقای امن، سریع و رایگان سایت در موتورهای جستجو و دایرکتوری های اصلی استفاده کنید.

نتایج جستجوی فعال

نتایج جستجوی فعال یکی دیگر از خدمات ارسال رایگان وب سایت است که می توانید از آن برای خزیدن و فهرست بندی سایت خود در وب استفاده کنید. تنها چیزی که نیاز دارید این است که آدرس وب سایت و آدرس ایمیل معتبر خود را برای تأیید وارد کنید.

Buildwebsite4U

Buildwebsite4U یک صفحه ارسال موتور جستجوی رایگان دارد که می تواند سایت شما را به چندین سایت ارسالی دیگر اضافه کند تا به ایندکس شدن سریعتر کمک کند.

تمام وب

Entireweb یک موتور جستجو است که همچنین شامل یک سایت ارسال وب است که می توانید از آن برای ارسال وب سایت خود به شبکه بزرگی از موتورهای جستجو برای تبلیغ آنلاین استفاده کنید. این سریع، آسان و 100٪ رایگان است. تنها چیزی که لازم است URL وب سایت شما و یک آدرس ایمیل است.

جستجوی دقیق

Exact Seek یک سرویس ارسال وب سایت است که توسط Jayde Online ارائه می شود. برای ارسال URL سایت شما به موتورهای جستجوی اصلی نیاز به ثبت نام دارد.

Gigablast

Gigablast یک موتور جستجوی خصوصی است که از رمزگذاری برای تضمین حریم خصوصی استفاده می کند. همچنین شامل یک فرم ارسال موتور جستجو برای افزودن وب سایت شما به فهرست جستجوی Gigablast است. هزینه هر URL ارسالی 0.25 دلار است. فقط URL خود را تایپ کنید و روی دکمه “Go” کلیک کنید تا فرآیند شروع شود.

اینفوتایگر

Infotiger یک موتور جستجو است که به شما امکان می دهد وب سایتی را برای خزیدن توسط InfoTigerBot ارسال کنید. این فقط برای صفحات وب انگلیسی و آلمانی کار می کند و معمولاً چند روز طول می کشد تا سایت شما پس از ارسال ایندکس شود.

Scrubtheweb

Scrubtheweb یک فهرست وب آنلاین است که توسط موتورهای جستجوی اصلی خزیده می شود و همچنین یک بک لینک با اعتبار دامنه بالا برای سایت شما ارائه می دهد. می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای ناچیز از آن برای اضافه کردن URL وب‌سایت خود استفاده کنید، و سپس می‌توانید سایت خود را به موتورهای جستجو به صورت دورگرد ارسال کنید و در عین حال از این سرویس برای ایجاد لینک و تبلیغ نیز استفاده کنید.

اکسپرس ارسال کنید

Submit Express یک سایت ارسال برای انواع اهداف بازاریابی دیجیتال است. شما می توانید از این سرویس برای ارسال رایگان URL وب سایت خود به 70 موتور جستجوی برتر از جمله گوگل استفاده کنید.

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید

اسکواش وب

Web Squash موتور جستجوی دیگری با خدمات وب سایت ارسال است. این نیاز به تبادل لینک متقابل برای نمایه سازی تضمینی در 48 ساعت دارد. همچنین می‌توانید هزینه‌ای ناچیز بپردازید تا در فهرست وب اسکواش برای ایجاد بک لینک قرار بگیرید

لینک های ارسال رایگان موتور جستجو

در اینجا راه های رسمی برای ارسال رایگان وب سایت خود به موتورهای جستجو وجود دارد:

1. وب سایت را به کنسول جستجوی گوگل ارسال کنید

وارد Google Search Console شوید، روی پیوند “Sitemaps” در منوی سمت چپ کلیک کنید، URL نقشه سایت خود را در قسمت “Add a New Sitemap” قرار دهید، سپس روی “Submit” کلیک کنید.

2. سایت را به Bing Webmaster Tools ارسال کنید

وارد Bing Webmaster Tools شوید، روی لینک «Sitemaps» در منوی سمت چپ کلیک کنید، روی دکمه «Submit Sitemap» کلیک کنید، URL نقشه سایت خود را جای‌گذاری کنید، سپس روی دکمه «Submit» کلیک کنید.

3 سایت را به Yandex ارسال کنید

اگر سایت خود را برای افرادی که در روسیه زندگی می کنند هدف قرار دهید، می توانید سایت خود را به Yandex ارسال کنید. برای دسترسی به Yandex Webmaster Tools برای ارسال رایگان وب سایت خود به این موتور جستجو، باید برای یک حساب Yandex ثبت نام کنید.

4. وب سایت را به Baidu ارسال کنید

اگر سایت خود را برای افرادی که در چین زندگی می کنند هدف قرار دهید، می توانید به Baidu ارسال کنید. برای دسترسی به ابزار وب مستر بایدو برای ارسال رایگان وب سایت خود، باید برای یک حساب Baidu ثبت نام کنید.

5. سایت را به Google News ارسال کنید

می توانید بخشی از محتوای وب سایت خود را به Google News ارسال کنید. شما باید با استفاده از حساب Google خود وارد مرکز انتشارات Google شوید، یک نشریه جدید ایجاد کنید، سپس روی “Google News” کلیک کنید تا مکان وب را برای فهرست بندی تنظیم کنید.

6. وب سایت را به یاهو ارسال کنید

یاهو سایت اکسپلورر با ابزار وب مستر بینگ ادغام شده است. با ارسال وب سایت خود به بینگ، به صورت خودکار سایت خود را به صورت رایگان به موتور جستجوی یاهو ارسال می کنید.

7. وب سایت را به AOL ارسال کنید

AOL از موتور جستجوی Bing برای تقویت ویژگی های جستجوی خود در ویژگی های وب و موبایل خود استفاده می کند. با ارسال وب سایت خود به Bing Webmaster Tools، به طور خودکار سایت خود را به صورت رایگان به موتور جستجوی AOL ارسال می کنید.

8. سایت را به DuckDuckGo ارسال کنید

DuckDuckGo از خزنده وب خود و تا 400 منبع دیگر برای جمع آوری نتایج جستجوی خود استفاده می کند. شما نمی توانید سایت خود را مستقیماً به DuckDuckGo ارسال کنید. با این حال، با ایندکس شدن دامنه شما در سایر موتورهای جستجو مانند بینگ، یاندکس یا حتی ویکی پدیا، وب سایت شما توسط DuckDuckGo برای گنجاندن در موتور جستجوی آن خزیده می شود.

اگر می خواهید سایت خود را به موتورهای جستجوی بیشتری معرفی کنید، به این فهرست 100 موتور جستجوی برتر نگاهی بیندازید. هر موتور جستجو روش خاص خود را برای ارسال وب دارد، بنابراین موتوری را که می خواهید سایت خود را به آن اضافه کنید پیدا کنید و دستورالعمل های وب سایت آنها را دنبال کنید.

ارسال رایگان وب سایت خلاصه موتور جستجو

ارسال رایگان وب سایت برای موتورهای جستجو خلاصه

امیدوارم از این راهنمای ارسال رایگان وب لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، بسیاری از خدمات ارسال وب سایت رایگان وجود دارد که می توانید برای کسب و کار خود از آنها استفاده کنید. و از این لیست از سایت‌های ارسال رایگان موتور جستجو می‌توان برای ایندکس کردن وب‌سایت شما در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ با سرعتی سریع‌تر و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای برای ارتقای وب‌سایت استفاده کرد.

منبع