صرافی ارز دیجیتال کوینکس Coinex چیست؟ -ایران ارز دیجیتال

پس از تأیید ایمیل، در گام بعدی به صفحه مربوط به انتخاب رمز عبور جدید خواهید رفت. البته قابل ذکر است که انجام این کار ضرورتی هم ندارد، چون صرافی طبق لول اکانتی که برای افراد قرار داده، اگر شما رمز یکبار مصرف خود را از بخش اس ام اس کد یا از بخش کد احرازهویت دوعاملی(TOTP) فعال کرده باشید، در هر 24 ساعت اجازه برداشت به مبلغ 10 هزار دلار را خواهید داشت و اگر بخواهید در هر 24 ساعت بین 10 هزار دلار تا یک میلیون دلار برداشت ارزی داشته باشید نیاز به احراز هویت دارید. هر دو صرافی «کوینکس» و «بایننس» از صرافیهای متمرکز و محبوب در زمینه ارز دیجیتال هستند. این کد را در کادر مربوطه وارد کرده و سپس بر روی گزینه “Next” کلیک کنید.

سپس تیک تأیید قوانین را زده و روی دکمه Submit کلیک نمایید.

پس از ورود به صفحه Sign in، بر روی گزینه “Forget password” کلیک کنید. سپس بر روی گزینه “Send Code” کلیک کنید. سپس تیک تأیید قوانین را زده و روی دکمه Submit کلیک نمایید. بعد از وارد کردن هردو کد ، گزینه submit را بزنید و وارد حساب کاربری خود شوید . در قسمت Basic info اطلاعات اصلی همچون نام کشور، نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید. مرحله اول. ابتد وارد حساب کاربری خود در صرافی شوید و از نوار بالا مطابق تصویر زیر بر روی گزینه “Assets” کلیک کنید. در این مرحله کد تأییدی از جانب صرافی به آدرس ایمیل شما ارسال میشود.

سند های مربوط به میزان CET نگهداری شده (CET های موجود در آدرس هایی غیر از کوینکس نیز مشمول این قاعده هستند) هر روز سال 0.00UTC تنظیم می شوند. علاوه بر آن، به خاطر دلایل امنیتی کوینکس از پروتکل های HTTPS و ذخیره آفلاین (سرد) کیف پول نیز استفاده می کنند. تریدرهای ایرانی برای انجام معاملات خود با خطرات امنیتی مختلفی روبرو هستند. توصیه ما فعال کردن تمام گزینههای امنیتی میباشد. تمام سفارشات باز موجود در حساب کاربری شما، کنسل خواهند شد.

کاربران در هر دو صرافی کوینکس و بایننس میتوانند معاملات مارجین را انجام دهند. این دو صرافی در سال 2017 تاسیس شدهاند. حال بیایید این دو صرافی مشهور را در مقام مقایسه با یکدیگر قرار دهیم. آیا صرافی کوینکس امن است؟ در Terms of Service سایت کوینکس، اشارهای به فعالیت کاربران کشورهای تحت تحریم نشده است، اما به این مسئله اشاره شده که “اگر قانونگذاران فعالیت شما را غیرقانونی اعلام کنند، کوینکس حق دارد، حساب شما را مسدود و یا دسترسی شما را محدود کند.” پس میتوان نتیجه گرفت اگر مشکلی برای اکانت ایرانیان پیش آید، صرافی کوینکس هیچ مسئولیتی را قبول نمی کند چون به این موضوع اشاره کرده است. ابتدا بر روی گزینه assets در بالای صفحه کلیک کرده،در مرکز صفحه و در قسمت Spot Asset تعدادی از ارزهای دیجیتال را خواهید دید که می توانید از بین آنها ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید.(توجه کنید که در این صرافی فقط از جفت ارزهای USDT, صرافی کوینکس USDC،BTC،BCH،ETH می توانید استفاده کنید).

با در نظر گرفتن تمام موارد بالا، با انتخاب گزینه آبی رنگ “I’ll reconsider it” مراحل غیرفعالسازی حساب کاربری شما تکمیل خواهد شد. پس از ورود به صفحه بالا، با انتخاب گزینه “Disable this account” حساب کاربری شما حذف خواهد شد. امیدواریم بتوانید تصمیم درستی در انتخاب صرافی مورد نظر خود داشته باشید. هر چند که، بیش از چند سال از شروع فعالیت کوینکس نگذشته است، اما توانسته متخصصان زیادی در زمینههای مختلف از جمله امور مالی و اینترنتی جذب این صرافی کند. توجه داشته باشید که با تکمیل این مرحله اکانت شما حذف شده و تنها در صورت برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی کوینکس میتوانید حساب کاربری خود را مجدد فعال کنید. ارزیابی تنها شرط لازم برای برداشت مقادیر زیاد از این پلتفرم می باشد. باید بگویم که در این میان صرافی کوینکس چون دارای طیف گستردهای از رمزارزها است.