قیمت متوسط ​​(هزینه اشتراک و وبلاگ)

قیمت متوسط ​​برای نویسندگان رایگان و 5 دلار در ماه برای خوانندگان برای دسترسی نامحدود به مقالات Medium است. به نویسندگانی که بخشی از برنامه شریک متوسط ​​هستند این گزینه داده می شود که مقالات خود را به صورت رایگان یا پشت دیوار پرداخت اشتراک در پلتفرم قرار دهند.

هزینه اشتراک متوسط

ارائه بهترین نکات سئو …

امیدواریم از این راهنمای قیمت گذاری متوسط ​​لذت برده باشید.

برای دریافت پول به 100 فالوور در Medium نیاز دارید. این شرط واجد شرایط بودن به شما امکان می دهد به برنامه شریک متوسط ​​بپیوندید که به نویسندگان برای محتوای منتشر شده آنها پول پرداخت می کند.

آیا وبلاگ نویسی در حد متوسط ​​ارزشش را دارد؟

در پایان این صفحه، همه چیزهایی را که در مورد قیمت گذاری وبلاگ متوسط ​​و هزینه های اشتراک برای وبلاگ نویسان و خوانندگان این پلت فرم نوشتن وجود دارد، خواهید دانست.

قیمت متوسط

این راهنما تمام جنبه های قیمت گذاری متوسط ​​را توضیح می دهد.

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.منبع

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

قیمت متوسط

در زیر، جزئیات کاملی در مورد هزینه متوسط ​​برای اشتراک به عنوان خواننده و قیمت وبلاگ نویسی به عنوان یک نویسنده متوسط ​​دریافت خواهید کرد. همچنین در مورد شرایط واجد شرایط بودن برای دریافت پول برای وبلاگ Medium و قیمت طرح های عضویت ماهانه و سالانه اطلاعات کسب خواهید کرد.

همانطور که متوجه شدید، هزینه Medium برای نویسندگان رایگان و 5 دلار در ماه برای خوانندگان برای دسترسی نامحدود به مقالات Medium است. به نویسندگانی که بخشی از برنامه شریک متوسط ​​هستند این گزینه داده می شود که مقالات خود را به صورت رایگان یا پشت دیوار پرداخت اشتراک در پلتفرم قرار دهند.