لیست کامل بهترین اتاق فرار‌‌های تهراناسکیپ روم های مهیج | allescape

برای راه اندازی اتاق فرار و سفارش انواع تجهیزات اتاق فرار می توانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید و مشاوره رایگان بگیرید. که می‌توانید با تخفیف‌های ویژه از سایت تخفیفان دریافت کنید، بازی اتاق فرار یا اسکیپ روم است. در صورتی که قصد انتخاب یک اتاق فرار را دارید و از انتخاب خود اطمینان ندارید، پیشنهاد میکنیم هم اکنون با شماره پشتیبانی مای اسکیپ تماس بگیرید تا بهترین اتاق فرار را بر اساس سلیقه تان به شما پیشنهاد دهیم . با این حال، اتاق فرار های تهران بخصوص اتاق فرار های ترسناک شاید در نگاه اول خطرناک باشند اما به هیچ عنوان اینگونه نیست و هیچ آسیبی هم به شرکت کنندگان وارد نخواهد شد. البته برخی از اتاق فرار های تهران یکسری نیازمندی ها دارند مانند آمادگی فیزیک بدنی یا هوش خیلی بالا.

رای شما تجربه‌ هیجان‌انگیز اسکیپ روم یا اتاق فرار در خانه، محل کار یا کافه بازی را فراهم می‌کند. در بازی ویروس یک تا ۶ نفره می‌توانید با دوستان، خانواده یا همکاران خود فکر کنید، سرنخ‌ها را کنار هم بچینید، راه خروج از مخمصه‌ای که در آن گرفتار شده اید را پیدا کنید و ماموریت را به پایان برسانید. بازی اسکیپ باکس از سری بازی‌های موسوم به لگاسی است و با توجه به فرآیندهای بازی یکبارمصرف است. برای تهیه این بازی می‌توانید به وب‌سایت مجموعه یا شعب حقانی یا سعادت آباد در تهران مراجعه کنید. سپس در خیابان ذوالفقار وارد خیابان شهید قاسمی شده و راهی کوچه شیاسی آرانی شوید تا به لوکیشن اتاق فرار اورلاو برسید. اگر به دنبال اتاق فرار ترسناک در منطقه استاد معین تهران هستید، اتاق فرار قمار می تواند انتخابی باشد که اوج ترس و آدرنالین را در آنجا تجربه خواهید کرد.

  • تاج اسکیپ روم یکی از اتاق فرارهای تهران می باشد که فعالیت خود را از اول اسفند ۱۳۹۸ آغاز نمود و در حال حاضر فرصت تجربه دو بازی بسیار مهیج به نام های ویروس و خونه جنی را فراهم کرده است.
  • اتاق فرار خدمتکار شیطان از معدود اتاق فرار های آزادی تهران است و اگر در محدوده میدان آزادی به دنبال یک اتاق فرار سخت و ترسناک هستید، به گفته اتاق فرار باز ها اینجا جای فوق العاده ای خواهد بود.
  • اتاق فرار شریک جرم در اشرفی اصفهانی قرار دارد و برای دسترسی به این اتاق فرار باید وارد اتوبان اشرفی اصفهان جنوب به شما شوید تا از پل همت عبور کنید.
  • اهالی روستا تصمیم میگیرند یک جنگلبانی احداث کنند تا نگذارند مردم وارد این جنگل شود یا اگر کسی اصرار داشت وارد شود، جنگلبان راهنمایی اش کند.

سال 1396، قاسم کسی بود که کلی قرض و بدهی داشت و برای آن که بدهی ها جبران شود، تصمیم میگیرد در یکی از محله های تهران اتاق فراری افتتاح کند. مغازه دارهای آنجا درواقع قدیمی های آن محله بودند و چون همدیگر را میشناختند تصمیم میگیرند با هم به اتاق فرا قاسم مراجعه کنند و تجربه این اتاق فرار خوفناک را داشه باشند. زمانی که وارد اتاق فرار می شوند و بازی شروع می شود، همه چی کاملاً نرمال و طبق اصول پیش می رود تا اینکه به اواسط بازی می رسند و میبینند انگار چیزی در اینجا سر جایش نیست و یک مسئله ای هست. آن ها متوجه می شوند که اتاق فرار قاسم درواقع توسط اجنه واقعی اداره می شود. داستان اتاق فرار طاق خونی هم مربوط به همین محله طاق خونی در شهر اسکیپ روم اکشن بوشهر است.

البته این بازی‌ها اکثرا از طریق هوش و خلاقیت حل می‌شوند و نیازی به زور و توان فیزیکی ندارند. در این مطلب از بلاگ لست سکند قصد داریم تا بهترین و ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران را به شما معرفی کنیم. اگر شما هم به‌دنبال اتاق فرار ترسناک و هیجان‌انگیز می‌گردید، در ادامه با ما همراه باشید. مجموعه اتاق فرار وست روم، از دیگر اتاق‌های فرار در تهران است و بازی‌هایی چون اتاق فرار انتقام دیویدوف دارد. لیست بهترین اتاق فرار تهران دقیقا اون چیزیه که خیلیا دنبالش میگردن و اینکه بهترین اتاق فرار تهران با جای معتبر و دکور خفن و … مجموعه اسکیپ روم دات‌آی‌آر به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه سرگرمی آفلاین در تابستان ۱۳۹۴ با هدف طراحی و اجرای بازی‌های فکری معمایی و اتاق فرار شکل گرفت.

لیست کامل بهترین اتاق فرارهای تهران + آدرس و تلفن

لیست کامل بهترین اتاق فرار‌‌های تهراناسکیپ روم های مهیج | allescape

در هر کجای سعادت آباد یا شهرک غرب که هستید وارد بلوار فرحزادی به سمت شمال شوید تا در نهایت به میدان کتاب برسید. در شمال میدان کتاب به یک دو راهی میرسید که می بایست مسیر سمت چپ را انتخاب کنید. سپس 200 متر جلوتر به چهارراه بزرگی می رسید که سمت چپ شما خیابان فرحزادی است و در انتهای آن، کوچه گلبرگ 5 را مشاهده خواهید کرد.

مجموعه مرکز بازی و سرگرمی هیرو