لینکدین به شما امکان می دهد پیوندهای قابل کلیک را به پست های عکس اضافه کنید


لینکدین در حال ارائه یک ویژگی جدید است که به کاربران اجازه می دهد لینک های خارجی را به عکس های به اشتراک گذاشته شده در پست ها اضافه کنند.

این به شما راه دیگری برای هدایت ترافیک به وب سایت خود از صفحه لینکدین کسب و کار یا نمایه شخصی خود می دهد.

Geri Silver، مدیر سازنده در LinkedIn، نمونه ای از برچسب پیوند جدید را به اشتراک گذاشت. در تصویر زیر، می‌توانید ببینید که چگونه می‌توان یک پیوند را به هر عکس اضافه کرد:

لینکدین به شما امکان می دهد پیوندهای قابل کلیک را به پست های عکس اضافه کنیداعتبار تصویر: اسکرین شات از linkedin.com/in/geri-silver/، آگوست 2022.

لیندسی گمبل، متخصص اینفلوئنسر مارکتینگ، چندین اسکرین شات از ویژگی جدید لینکدین را در توییتر به اشتراک گذاشت. برچسب پیوند می تواند از نظر اندازه متفاوت باشد و حتی در بالای ویدیوها قرار گیرد:

به نظر نمی رسد که تنوع زیادی در طراحی استیکرهای پیوند وجود داشته باشد، اگرچه متن پیوند شده قابل تنظیم است. همیشه می‌توانید برخی از ایموجی‌ها را اضافه کنید تا از داشتن استیکرهای معمولی روی همه چیز جلوگیری کنید.

در دسترس بودن و جزئیات استفاده

می‌توانید از طریق ابزار ایجاد پست در اپلیکیشن موبایل لینکدین، برچسب‌های پیوند را به عکس‌ها و ویدیوهای خود اضافه کنید.

شما نمی توانید برچسب پیوند را از طریق رابط دسکتاپ اضافه کنید. با این حال، کاربران در هر پلتفرمی می توانند با دیدن پست ها در فید خود، پیوندها را ببینند و روی آنها کلیک کنند.

استیکرهای 1Link به صورت مرحله‌ای برای کاربران پخش می‌شوند، به این معنی که برخی افراد قبل از دیگران به آن دسترسی خواهند داشت.

وقتی واجد شرایط استفاده از آن هستید، هنگام ایجاد پست در اپلیکیشن موبایل لینکدین، یک دکمه نماد پیوند زنجیره ای را مشاهده خواهید کرد.


منبع: لینکدین

تصویر ویژه: Tada Images/Shutterstock

منبع