لینکدین فید جدید کشف شده توسط انسان را آزمایش می کند


لینکدین در حال آزمایش برداشتی متفاوت از فید Discover است – بخش جدیدی از اپلیکیشن موبایل با محتوایی که توسط انسان ها به جای الگوریتم ها مدیریت می شود.

مشابه سایر فیدهای مبتنی بر اکتشاف، یک تب اختصاصی در اپلیکیشن LinkedIn محتوای منتشر شده توسط حساب‌های خارج از شبکه شما را در خود جای می‌دهد.

فید لینکدین در نحوه انتخاب محتوا با دیگران متفاوت است.

بلیک بارنز، معاون محصول در لینکدین، پیش نمایشی از فید جدید را به اشتراک گذاشت و گفت که در حال حاضر در مرحله آزمایش اولیه است:

ما در حال آزمایش یک فضای اختصاصی برای شما هستیم تا محتوا و صداهای مرتبط را از افراد و سازمان‌هایی که با آن‌ها در ارتباط نیستید، که ممکن است در غیر این صورت نبینید یا نشنیده باشید، کشف کنید. می‌توانید انتظار داشته باشید که مکالمات پرطرفداری را از صداهایی که با علایق حرفه‌ای شما همسو هستند، اخبار و رویدادهای مرتبط که توسط تیم تحریریه ما تنظیم شده‌اند، و تعداد زیادی دانش دیگر که برای کمک به شما در پیشرفت در حرفه‌تان طراحی شده‌اند، ببینید.»

لینکدین فید جدید کشف شده توسط انسان را آزمایش می کنداعتبار تصویر: اسکرین شات از linkedin.com/posts/barnesblake، آگوست 2022.

همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است، فید کشف لینکدین به پست ها محدود نمی شود. از منوی بالا می‌توانید ویدیوها، خبرنامه‌ها، رویدادها و موارد دیگر را مرور کنید.

بارنز فعالانه به سؤالات مربوط به فید اکتشاف پاسخ می دهد، که یکی از آنها اطلاعات بیشتری در مورد انتخاب محتوا می خواهد.

او می‌گوید محتوا توسط تیم LinkedIn News انتخاب می‌شود و بر اساس شغل و علایق کاربران مورد هدف قرار می‌گیرد:

«در آزمون اولیه، محتوایی را که توسط تیم خبری لینکدین خود سرپرستی می‌کند و محتوای مرتبط بر اساس هویت حرفه‌ای و علایق احتمالی یک فرد را شامل می‌کنیم. بیشتر به اینجا بیایم.»

علاوه بر غنی‌سازی تجربه کاربر با محتوای متنوع‌تر، پتانسیلی برای رشد مخاطب وجود دارد که می‌تواند به فرصت‌های حرفه‌ای‌تر منجر شود.

با این حال، فواید و معایبی برای خوراک تهیه شده توسط انسان وجود دارد.

از یک طرف، انسان ها ممکن است بتوانند محتوای با کیفیت بهتری نسبت به الگوریتم ها تولید کنند. از سوی دیگر، آنها ممکن است تنها از مجموعه محدودی از ناشران که قبلاً مخاطبان ثابتی دارند، بیرون بیایند.

از آنجایی که در روزهای اولیه آزمایش است، زمان نشان خواهد داد که آیا ناشران کوچکتر از فید اکتشافی لینکدین فشار می آورند یا خیر.

در حال حاضر، فید محدود به محتوای انگلیسی زبان است. اگر در گروه آزمایشی هستید، یک تب جدید «Discover» را در منوی پیمایش پایین برنامه موبایل لینکدین خواهید دید.


منبع: بلیک بارنز

تصویر ویژه: Tada Images/Shutterstock

منبع