مایکروسافت بینگ در حال دریافت یک تولید کننده تصویر هوش مصنوعی است


مایکروسافت بینگ در هفته های آینده یک تولید کننده تصویر هوش مصنوعی دریافت می کند که به کاربران امکان می دهد متن را به هنر دیجیتال تبدیل کنند.

فرض کنید یک عکس از شیبا اینو به عنوان یک فضانورد کاملاً با پست وبلاگی که شما می نویسید مطابقت دارد.

شما برای یک تصویر رایگان به موتورهای جستجو مراجعه می کنید، اما نمی توانید تصویری را پیدا کنید که با معیارهای شما مطابقت داشته باشد.

با ابزار جدید Image Creator که به مایکروسافت بینگ می آید، می توانید با وارد کردن متن توصیفی، تصویر دقیق مورد نیاز خود را ایجاد کنید.

نمونه ای از Image Creator در عمل را در زیر مشاهده کنید:

مایکروسافت بینگ در حال دریافت یک تولید کننده تصویر هوش مصنوعی استاعتبار تصویر: اسکرین شات از microsoft.com/en-us/microsoft-365/blog/2022/10/12/new-tools-from-microsoft-365-edge-and-bing-bridge-the-gap-between-productivity -and-creativity/، ​​اکتبر 2022.

Image Creator از فناوری تولید کننده تصویر DALL-E 2 که توسط OpenAI توسعه یافته است، پشتیبانی می شود.

در یک پست وبلاگ، مایکروسافت می گوید که Image Creator می تواند به جستجوگران در ایجاد تصاویری که هنوز وجود ندارند کمک کند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که توضیحات تصویر را تایپ کنید و Image Creator آن را برای شما ایجاد می کند.

هنگامی که Image Creator در دسترس قرار گرفت، می توانید با رفتن به برگه Bing Images و کلیک بر روی “Image Creator” یا نماد Image Creator در نوار کناری Microsoft Edge به آن دسترسی داشته باشید.

دسترسی

مایکروسافت با عرضه Image Creator رویکردی «اندازه‌گیری شده» را در پیش گرفته است که با پیش‌نمایش محدود در مکان‌های انتخابی شروع می‌شود.

راه اندازی تدریجی به دلیل جدید بودن فناوری DALL-E 2 است.

مایکروسافت به دلیل تعهد به هوش مصنوعی مسئول احتیاط می کند، این شرکت می گوید:

مهم است، با فناوری‌های اولیه مانند DALL∙E 2، اذعان کنیم که این جدید است و ما انتظار داریم که به تکامل و بهبود ادامه دهد. ما تعهد خود را به هوش مصنوعی مسئول جدی می گیریم. برای کمک به جلوگیری از ارائه نتایج نامناسب DALL∙E 2 در برنامه Designer و Image Creator، ما با شریک OpenAI خود که DALL∙E 2 را توسعه داده است، همکاری می کنیم تا اقدامات لازم را انجام دهیم و به تکامل رویکرد خود ادامه خواهیم داد.

Image Creator از تکنیک هایی برای جلوگیری از سوء استفاده استفاده می کند، از جمله مسدود کردن پرس و جو در موضوعات حساس و فیلترها برای محدود کردن تولید تصاویری که خط مشی های Bing را نقض می کنند.

مایکروسافت از پیش‌نمایش محدود بازخورد دریافت می‌کند تا قبل از ارائه آن به همه، Image Creator را بهبود بخشد.


منبع: مایکروسافت

تصویر ویژه: ژوراولوف آندری/شاتراستوک

منبع