متا کمپینی را برای حمایت از خرید مشاغل کوچک راه اندازی می کند


متا در حال راه اندازی کمپینی برای تشویق کاربران به حمایت از کسب و کارهای کوچک تا متوسط ​​(SMB) در فصل خرید تعطیلات است.

امروز متا اعلام کرد:

  • در ادامه ابتکار #BluyBlack Friday.
  • راهنمای هدیه تعطیلات 2022 که شامل کسب و کار از شبکه رهبران کسب و کار متا است.
  • راهنمای بازاریابی تعطیلات SMB 2022.

#ابتکار جمعه سیاه بخر

متا کمپین #BuyBlack Friday را برای سومین سال ادامه می دهد که شامل منابع رایگان، آموزش و آموزش برای SMB های سیاهپوست است.

امروز، صاحبان مشاغل سیاه‌پوست می‌توانند برای برنامه‌ریزی و دریافت پشتیبانی بازاریابی انفرادی، از وب‌سایت تازه‌شده #BuyBlack Friday بازدید کنند.

به‌علاوه، این وب‌سایت چندین SMB متعلق به سیاه‌پوستان و نکات/راهنمایی‌های شخصی در مورد چگونگی موفقیت آنها با استفاده از ابزارهای تجاری متا را برجسته می‌کند.

متا بر اهمیت فصل خرید تعطیلات برای مشاغل متعلق به اقلیت تاکید می کند:

برای کسب‌وکارهای متعلق به اقلیت‌ها که قبلاً به طور نامتناسبی تحت تأثیر همه‌گیری قرار گرفته‌اند، اهمیت فصل تعطیلات حادتر است – 25 درصد از مشاغل متعلق به اقلیت‌های ایالات متحده انتظار دارند بیش از نیمی از درآمد سالانه خود را از اکتبر تا نوامبر به دست آورند و این بالاترین رقم است. برای مشاغل تحت مالکیت سیاهان با 34٪.”

راهنمای هدایای تعطیلات

راهنمای هدایای تعطیلات سالانه متا با عنوان “نمایش کوچک 2022″، مجموعه ای از مشاغل از شبکه رهبران کسب و کار متا (MLBN) را برجسته می کند.

مصرف‌کنندگان می‌توانند مستقیماً از راهنما خرید کنند تا از تبلیغات و تخفیف‌های منحصر به فرد دریافت کنند.

راهنمای هدیه تعطیلات متا در 21 نوامبر راه اندازی می شود.

راهنمای بازاریابی تعطیلات SMB

متا در حال راه اندازی یک راهنمای بازاریابی تعطیلات به روز برای SMB ها با مشاوره و راهنمایی در مورد استفاده از ابزارهای رایگان این شرکت برای به حداکثر رساندن فروش در فصل تعطیلات است.

بخش های کلیدی در راهنما عبارتند از:

  • نحوه تقویت تبلیغات با عملکرد 5: بیاموزید که چگونه تبلیغات را تاثیرگذارتر کنید، فروش بیشتری را افزایش دهید و پایگاه مشتریان خود را گسترش دهید.
  • محتوا و اطلاعات کسب و کار خود را به روز کنید: بیاموزید که چگونه ظاهری متمایز برای کمپین بازاریابی تعطیلات خود ایجاد کنید و آن را در تمام فصل ثابت نگه دارید.
  • نکات کلی بازاریابی تعطیلات: یاد بگیرید که چگونه محصولات یا خدمات را به عنوان هدیه با استفاده از شخصیت های مختلف در پست ها و تبلیغات قرار دهید.

راهنمای بازاریابی تعطیلات متا و وب سایت BuyBlack Friday هم اکنون در دسترس هستند. راهنمای هدیه تعطیلات هفته آینده در دسترس خواهد بود.


منبع: متا

تصویر ویژه: Wirestock Creators/Shutterstock

منبع