مصاحبه SEO Chatter با بن آدلر در بازاریابی وابسته – SEO Chatter


در سال 2020، کتابی منتشر کردم به نام اسرار محتوای وابسته: نکات و استراتژی‌های اثبات شده بازاریابی وابسته که می‌توانید برای به حداکثر رساندن درآمد خود از آنها استفاده کنید.

در حین معرفی کتاب، بن آدلر با من مصاحبه کرد، که در آن زمان یک گروه فیس بوک را برای سازندگان سایت های وابسته اداره می کرد. بن اکنون خالق Keyword Chef است، یک ابزار تحقیق کلمات کلیدی که به شما کمک می کند کلمات کلیدی کم رقابتی را پیدا کنید که تقریباً تضمین شده است که در گوگل بدون تلاش زیاد رتبه بالایی را کسب کنند.

من این مصاحبه را از آرشیو بن بیرون آوردم تا در کانال یوتیوب SEO Chatter دوباره منتشر کنم. در طول مکالمه، من برخی از بهترین استراتژی‌های کتاب اسرار محتوای وابسته را فاش می‌کنم.

می توانید مصاحبه کامل را اینجا ببینید:

برخی از نکات و ترفندهای بازاریابی وابسته که در این مصاحبه به آنها می پردازیم عبارتند از:

  • چگونه به راحتی محتوای خود را برای بازدیدکنندگان متقاعد کننده و جذاب تر کنید.
  • چگونه می توان اعتبار، اعتماد و نفوذ فوری را نزد خوانندگان خود ایجاد کرد تا آنها سایت شما را به عنوان یک مرجع برتر در جایگاه خود بدانند.
  • چگونه از قدرت روانشناسی در کپی رایتینگ وابسته خود برای متقاعد کردن و تبدیل بازدیدکنندگان معمولی به خریداران فعال استفاده کنید.
  • چگونه توجه خواننده خود را جلب کنید و آنها را در کل محتوای خود درگیر نگه دارید تا احتمال خرید آنها قبل از خروج بیشتر باشد.
  • چگونه فوراً یک وابستگی قوی‌تر با خوانندگان خود ایجاد کنید تا آنها با کلیک کردن بر روی پیوندهای شما و خرید محصولاتی که توصیه می‌کنید احساس راحتی بیشتری کنند.
  • نحوه نوشتن توضیحات محصول وابسته که مواردی را که مرور می کنید برای خوانندگان شما غیرقابل مقاومت می کند.
  • چگونه با افزودن یک لینک اضافی در توضیحات محصول خود فوراً درآمدهای وابسته خود را افزایش دهید.

امیدوارم از این مصاحبه ارزش زیادی کسب کنید و اگر می‌خواهید کتاب را در آمازون خریداری کنید، می‌توانید از این لینک دیدن کنید: اسرار محتوای وابسته: نکات و استراتژی‌های ثابت شده بازاریابی وابسته که می‌توانید از آنها برای به حداکثر رساندن درآمد خود استفاده کنید.

ارائه بهترین نکات سئو …

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنیدمنبع