معرفی 2 تا از بازی های آنلاین محبوب استراتژیک گوشی های موبایل

بازی قدیمی و محبوب کلش آف کلنز جز نخستین بازی هایی است که بیشترین دانلود را دارد که حدود 10 سال پیش شرکت سوپرسل آن را عرضه کرد. این بازی به صورت کارت هایی است که باید با ارتقای اکانت آنها را پیدا کنید.این بازی در گوگل پلی و بازار و مایکت موجود است و با جستجوی کلمه کلش رویال میتوانید آن را پیدا کرده و نصب کنید. تمام نیروهایی که تا الان گفتیم با استفاده از اکسیر قرمز ساخته میشوند و ارتقای آن ها به سطوح بالاتر نیاز به اکسیر قرمز دارد. نیروهای اتک دیگری که با اکسیر سیاه ساخته میشوند عبارتند از مینیون ، هوگ یا خوک سوار ، والگری ، گولم یا غول سنگی ، لاوا ، بولر یا له کننده ، گولم یخی ویچ یا ساحره . سرباز خانه های شما در ابتدا سطح 1 میباشند و وقتی به سطح 2 ارتقامیدهید میتوانند نیروی دیگر به نام آرچر یا کماندار را تولید کنند که این نیرو با فاصله مشخص با تیراندازی به حریف حمله میکند. در مورد حمله نیز باید توجه خاصی به این ابزار داشته باشید تا سریعا آن را بشکنید چرا که این ابزار تمام نیروهای حمله را هذف قرار میدهد و برد خیلی بالایی دارد و جون نیروها را سریعتر میگیرد.

از ویژگی های بازی کلش رویال جنگ رو در رو میباشد .یعنی 2 کاربر از نقاط مختلف جهان در روبروی هم قرار میگیرند و کاربری بازی را میبرد که استراتژی خوب در دفاع از برج دفاعی و حمله به برج های دشمن پیاده میکند. در ابتدا و در تاون هال 1 این ابزارها کنون یا توپ میباشد که فقط نیروهای زمینی را هدف قرار میدهد. توجه کنید در صورتی که اکانت شما بالای تاون هال 9 رسیذ ارزش و قیمت آن بالاتر میرود و میتوانید اکانت خود را که به یک جیمیل متصل است در سایت های خرید و فروش اکانت کلشی بفروشید. اکانت کلش رویال از سطح بالاتر از 9 نیز قابل خرید و فروش هستند. البته این هیروها نقش مهمی در دفاع از دهکده نیز دارند. اکثر نیروهای حمله کلش آف کلنز در این بازی نیز حضور دارند. بازی آنلاین استراتژیک دوم که قصد معرفی آن را داریم بازی کلش رویال میباشد که این بازی هم نیز توسط سوپرسل عرضه شده است و شباهت کمی به کلش اف کلنز دارد.

از نیروهای دیگر میتوان به بالن اشاره کرد که به صورت هوایی اتک میزند و یکی از کاربردی ترین نیروهای مجله خبری seobythesea بازی کلش است. یکی از اعتیادآورترین بازی ها بازی کلش است که برای اکثر گیمرهای گوشی ثابت شده است. برای شکستن دیوارها از نیروی چهارم یعنی بمب گذار میتوانید استفاده کنید. همچنین میتوانید بدون بدون وقت تلف کردن یک اکانت آماده از این سایت ها تهیه کنید. جهت استفاده از نقشه یا مپ های آماده و آموزش حمله در بازی کلش میتوانید در کانال تلگرامی نوین کلش با آیدی novinclash@ عضو شوید. وب سایت معتبر جهت خرید یا فروش اکانت های این بازی نوین کلش میباشد که پشتیبانی بسیار خوبی دارد و با ثبت نام در کانال آن میتوانید شروع کنید. بستگی دارد. البته قیمت این اکانت ها مقوله پربحثی است که از بحث این مطلب خارج است ولی در صورتی که قصد خرید کلش رویال یا فروش اکانت کلش رویال را داشتید میتوانید از وبسایت مذکور یعنی نوین کلش و کانال تلگرامی نوین کلش با ایدی novinclash@ استفاده کنید. از میان تمام بازی های اندرویدی 2 تاز از بازی ها را برای معرفی انتخاب کردیم که این 2 بازی در سراسر جهان به قدری محبوب هستند که اکانت های آنها به قیمت های میلیونی خرید و فروش میشوند.

سومین نیرو جاینت یا غول میباشد که باهوشتر و قدرتمند است و مستقیم به نیروهای دفاعی حریف حمله میکند و دیوارهای دهکده حریف را با مشت در هم میشکند. ایکس باو با تیراندازی های سریع به حریف جز مهمترین ابزارهای دفاعی است. این اسکلت ها جون کمی دارند ولی با مشغول کردن ابزارهای دفاعی حریف میتوان از این نیرو برای منفجر کردن دیوارهای حریف استفاده کرد. سوپرسل هم گیمرهای این بازی را تنها نگذاشته و با دادن آپدیت های منظم جذابیت بازی را چندین برابر کرده است. در بازی کلش رویال شما صاحب قبیله یا دهکده نیستید . کمتر کسی است که این بازی را نشناسد یا آن را تجربه نکرده باشد. قیمت اکانت این بازی به موارد مختلف نظیر تعداد کارت ها ، تعداد شکلک ها ، تعداد جواهرات و اسکین تاور و … این نرم افزار هم در گوگل پلی و هم در مایکت و بازار موجود است. بعد از نصب بازی نیاز به نصب و آپدیت برنامه های بازی های گوگل پلی ( google play games ) و نرم افزار خدمات گوگل پلی است. تا اکنون بازی های زیادی به صورت آنلاین برای گوشی های موبایل عرضه شده است. از بازی های شوتری مانند کالاف دیوتی یا پابجی موبایل گرفته تا بازی های استراتژیک نظیر کلش آف کلنز و کلش رویال.