نحوه راه اندازی یک وبلاگ متوسط ​​(گام به گام)

انتشارات فضاهای مشترکی برای داستان هایی هستند که پیرامون یک موضوع یا موضوع مشترک توسط چندین نویسنده نوشته شده اند. آنها پیروان، ویراستاران و طرح‌بندی خود را دارند.

به پروفایل خود بروید و آن را به طور کامل پر کنید. اگر می خواهید، یک عکس، یک بیوگرافی، یک عنوان و پیوندهایی به حساب های رسانه های اجتماعی و وب سایت خود اضافه کنید. برای مرجع می توانید وبلاگ SEO Chatter Medium خود ما را ببینید.

به ازای هر خواننده جدیدی که به عضو رسانه پرداختی تبدیل می‌کنید، نیمی از حق عضویت خواننده جدید، بدون هزینه‌های استاندارد پردازشگر پرداخت، دریافت خواهید کرد. همچنین، تا زمانی که طرح عضویت خواننده فعال باقی بماند، درآمد ارجاعی تکرار می شود.

چگونه می توانم از وبلاگ متوسط ​​خود درآمد کسب کنم؟

افزودن تصاویر به مقاله خود به شما کمک می کند تا نکات خود را نشان دهید، متن را شکسته و علاقه بصری ایجاد کنید. همچنین می‌توانید از زیرنویس‌ها، متن جایگزین و اعتبار برای ارائه اطلاعات و زمینه بیشتر برای تصاویر خود استفاده کنید.

7. مقاله خود را برای مدیریت متوسط ​​قالب بندی کنید

پس از تکمیل پست وبلاگ، مرحله بعدی انتشار آن در Medium است.

با این حال، مهم است که پست های وبلاگ خود را برای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) نیز بهینه کنید. این کمک می کند محتوای شما نه تنها در پلتفرم توسط مخاطبان هدف شما پیدا شود، بلکه در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ نیز نمایه شود (و رتبه بالاتری کسب کند). این راهنمای دیگر را با یک استراتژی کامل سئوی متوسط ​​که می توانید برای بهینه سازی محتوای خود برای جستجو دنبال کنید، ببینید.

6. تصاویر را به پست وبلاگ خود اضافه کنید

وقتی برای اولین بار وبلاگ نویسی را در Medium شروع می کنید، چیزهای مختلف زیادی را امتحان کنید تا بفهمید چه چیزی در بین فالوورهای شما طنین انداز می شود. تکرار این فرآیند به شما کمک می کند مهارت های نوشتاری خود را بهبود ببخشید، شهرت خود را بسازید و از نوشتن خود درآمد بیشتری کسب کنید.

9. مقاله خود را به یک نشریه ارسال کنید

Medium مکان خوبی برای راه اندازی وبلاگ است زیرا می توانید بدون نگرانی در مورد جزئیات فنی یا مسائل طراحی میزبانی وب سایت خود، روی محتوای خود تمرکز کنید. Medium همچنین یک کتابخانه تصویری رایگان، سیستم خبرنامه ایمیل و داده های تجزیه و تحلیل را در اختیار شما قرار می دهد تا به شما کمک کند یک وبلاگ عالی برای مخاطبان خود بسازید.

هزینه راه اندازی یک وبلاگ در رسانه چقدر است؟

هنگامی که درباره موضوعی (یا موضوعاتی) برای نوشتن در Medium تصمیم گرفتید، گام بعدی این است که اولین مقاله وبلاگ خود را ایجاد کنید.

https://help.medium.com/hc/en-us/articles/360006362473-Medium-s-quality-standards-how-we-review-stories-for-distribution.

همانطور که متوجه شدید، فرآیند نحوه ایجاد یک وبلاگ در Medium شامل چندین مرحله مانند ثبت نام برای یک حساب متوسط، تکمیل نمایه، مطالعه دستورالعمل های رسانه، انتخاب موضوعات برای وبلاگ، نوشتن اولین مقاله، افزودن تصاویر به وبلاگ است. پست‌ها، قالب‌بندی مقالات خود برای مدیریت متوسط، انتشار محتوا، ارسال به یک نشریه، و تبلیغ مقالات رسانه خود برای افزایش دسترسی مخاطبان. با دنبال کردن این مراحل برای راه اندازی یک وبلاگ در Medium، می توانید مخاطبان خود را به صورت آنلاین افزایش دهید و از نوشتن بر روی پلت فرم کسب درآمد کنید.منبع

قالب بندی مقاله خود برای مدیریت متوسط ​​به شما کمک می کند تا کیفیت، خوانایی و حرفه ای بودن مقاله خود را بهبود بخشید. همچنین به شما کمک می کند تا به مخاطبان گسترده تر و درگیرتری در Medium دسترسی پیدا کنید.

نوشتن مقاله در Medium به عنوان یک وبلاگ نویس آسان و شهودی است. شما می توانید بدون نگرانی در مورد جزئیات فنی یا مسائل طراحی، روی محتوا و پیام خود تمرکز کنید.

درباره مربی SEO Chatter بیشتر بدانید

پس از انتشار مقاله، می‌توانید آن را در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، خبرنامه‌های ایمیل یا سایر وب‌سایت‌ها به اشتراک بگذارید تا ترافیک و تعامل بیشتری را افزایش دهید. همچنین می‌توانید از صفحه آمار Medium برای ردیابی عملکرد مقاله خود و دریافت بینش در مورد مخاطبان خود استفاده کنید.

راه اندازی وبلاگ در Medium رایگان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک حساب کاربری متوسط ​​ایجاد کنید و شروع به وبلاگ نویسی در پلتفرم کنید.

آیا وبلاگ نویسان متوسط ​​حقوق می گیرند؟