نحوه شناسایی آدم خواری کلمات کلیدی در سئو (5 راه آسان)

این راهنمای بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO) نحوه شناسایی آدم خواری کلمات کلیدی در سئو را توضیح می دهد.

همانطور که متوجه شدید، راه های مختلفی برای تشخیص آدم خواری کلمات کلیدی در وب سایت شما وجود دارد، بنابراین می توانید کشف کنید که کدام صفحات وب برای کلمات کلیدی مشابه در SERP ها رقابت می کنند. استراتژی‌های برتر برای این نوع تجزیه و تحلیل بهینه‌سازی موتور جستجو شامل استفاده از ردیاب رتبه‌بندی کلمات کلیدی، شناسایی مسائل مربوط به آدم‌خواری در کنسول جستجوی گوگل، استفاده از اپراتور سایت:جستجو در گوگل، شناسایی صفحات کم‌ترافیک در Google Analytics و انجام ممیزی‌های منظم سایت است. پیروی از این دستورالعمل ها می تواند به بهبود استراتژی کلی SEO شما برای رتبه بندی و ترافیک بالاتر کمک کند.



منبع

اساساً، یک ممیزی SEO کل وب سایت شما را برای مناطقی که می توان برای سئو سایت و سئو فنی بهبود بخشید، تجزیه و تحلیل می کند، که شامل آدم خواری کلمات کلیدی است. برخی از بهترین ابزارها برای این کار عبارتند از Ahrefs، Semrush و Siteguru. می توانید Semrush را به صورت رایگان با یک آزمایش طولانی برای طرفداران SEO Chatter با استفاده از پیوند شریک وابسته من امتحان کنید تا قبل از اینکه به یک برنامه پولی متعهد شوید، هر صفحه مشکلی را که کلمات کلیدی یکدیگر را آدمخوار می کند، مشاهده کنید.

درباره آدم خواری کلمات کلیدی بیشتر بدانید

پیوندهای زیر بیشتر در مورد آدمخواری کلمات کلیدی و نحوه اعمال آن در بهینه سازی موتورهای جستجو توضیح می دهند. از این منابع برای گسترش دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

شناسایی کلمه کلیدی آدمخواری در خلاصه SEO

امیدوارم از این راهنما که نحوه شناسایی کلمه کلیدی آدمخواری در سئو را توضیح می دهد لذت برده باشید.

این اپراتور جستجو همه URL های دامنه را که حاوی آن کلمه کلیدی خاص در تگ عنوان یا محتوا هستند، برمی گرداند.

در زیر، فهرستی از راه‌های برتر برای تشخیص آدم‌خواری کلمات کلیدی در وب‌سایت خود را خواهید یافت تا بتوانید کشف کنید که:و کدام– صفحات وب برای کلمات کلیدی مشابه در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) رقابت می کنند.

از اینجا، می توانید ببینید که کدام صفحات وب ممکن است با تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی استفاده شده در تگ های عنوان و ترتیب لیست ها در SERP ها با یکدیگر برای رتبه بندی رقابت کنند. رتبه های بالاتر نشان می دهد که گوگل برای کلمه کلیدی سئوی هدف، آن URL را بر سایر URL ها ترجیح می دهد، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که صفحه صحیح پس از استفاده از آن در رتبه اول قرار می گیرد. سایت: اپراتور جستجو.

4. شناسایی صفحات کم ترافیک در گوگل آنالیتیکس

اولین راه برای شناسایی آدم خواری کلمات کلیدی در سئو، استفاده از ردیاب رتبه کلمات کلیدی مانند SE Ranking و Mangools SERPWatcher است. آنها را به صورت رایگان با استفاده از پیوندهای شریک وابسته من امتحان کنید.

انجام ممیزی سئو به طور منظم در طول سال یک روش خوب برای هر وب سایتی است و می تواند مواردی از آدم خواری کلمات کلیدی را در دامنه نشان دهد که ممکن است با روش های دیگر نادیده گرفته شوند.

جستجوی صفحات وب در گوگل آنالیتیکس که کاهش چشمگیری در بازدید از صفحه داشته اند یا با ترافیک روزانه در نوسان هستند، می تواند به شما در شناسایی URL هایی که ممکن است دارای مشکلات آدم خواری باشند کمک کند. و پس از شناسایی، می توانید با استفاده از هر یک از نکات دیگر در این راهنما تجزیه و تحلیل بیشتری انجام دهید تا متوجه شوید که کدام URL ها یکدیگر را برای کلمات کلیدی مشابه در SERP ها آدمخوار می کنند.