نصب قفل الکترونیکی نکات مهم نصب قفل های دیجیتال درب-خانه هوشمند آکو

نصب قفل الکترونیکی نکات مهم نصب قفل های دیجیتال درب-خانه هوشمند آکو

در سیستم های کنترل تردد اثر انگشتی مانند دستگیره هوشمند درب ضد سرقت و یا هر نوع قفل درب اثر انگشتی درب ، مجوز ورود افراد به داخل ساختمان بر اساس ثبت و مقایسه اثر انگشت آنها انجام می‌شود. به این شکل که در ابتدای نصب قفل htn تعدادی اثر انگشت که مجاز هستند در حافظه دستگیره اثر انگشتی ثبت میشود . از این لحظه به بعد هر فردی که قصد ورود به محل را داشته باشد باید اثر انگشت خود را در محل سنسور اثر انگشت قفل درب بگذارد و در صورتی که با اثر انگشت های دارای مجوز مطابقت داشته باشد به او اجازه ورود داده میشود .

  • همه ما شاید در طول روز بارها و بارها اطرافیان خودمان را بر اساس ویژگی های خاصی از فرد که در ذهن مان ثبت شده است ارزیابی و شناسایی می کنیم .
  • اما برعکس اگر آدم باهوشی هستید و دارای یک حافظه خوب بهترین انتخاب برای شما قفل رمزدار درب است.
  • درنهایت قفل در سوراخ‌های استاندارد‌های ایجاد شده بر روی درب قرار می‌گیرد و نصب آن تمام می‌شود.

محصولاتی با طراحی زیبا، هم تراز با تکنولوژی روز جهانی و بالاترین امکانات در مقایسه با دیگر برندهای مطرح جهانی و گارانتی های دراز مدت بدون قید و شرط را از ALOCK بخواهید. در عوض، کاربر از گوشی هوشمند یا جاکلیدی خود برای بررسی بی سیم و باز کردن قفل مکانیکی درب استفاده می کند. با وجود ویژگی‌های امنیتی فوق‌العاده قفل الکترونیکی مانند قفل کودک، سیستم ضد سرقت، سیستم اعلام حریق و … نگران امنیت خانه و اعضای خانواده‌تان نباشید.

قفل Super Royal Lock اثر انگشتی

برند هوک در نظر دارد، تا ارتباط شما عزیزان را با بهترین کمپانی‌های ساخت قفل هوشمند دیجیتالی در بازار جهان را برقرار نماید. خرید قفل هوشمند مستقیم از کمپانی‌های مدنظر باعث پایین آمدن قیمت قفل دیجیتال موجود در بازار ایران خواهد شد. همچنین با این روش و کسب اطمینان مشتریان از فروش اجناس تقلبی و بی کیفیت توسط سودجویان جلوگیری خواهد شد. برند روک برندی نسبتا تازه وارد است که مخطبان بسیاری را به خود جذب کرده است. قفل های روک با توجه به آپشن ها بسیار زیادی که دارند، قیمت مناسب تری هم به مشتریان ارائه می دهند. قفل دیجیتال روک با انواع روش های دسترسی رمزی، کارتی و اثر انگشتی امنیت منزل و یا شرکت شما را افزایش می قفل الکترونیکی دهد.

بهترین برند قفل الکترونیکی درب کدام است؟

شرکت کارت کلید ایلیا به عنوان تنها نماینده قفل سامسونگ در ایران تمامی قفل های دیجیتالی سامسونگ را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد . قفل دیجیتال یکی از امن ترین و بادوام ترین نوع قفل درب ورودی می باشد که به شما اجازه می دهد در زمان بسیار کوتاهی با شناسایی رمز عبوری، کارت و یا اثر انگشت درب ورودی خانه و یا محل کار خود را باز نمایید. اکثر قفل های هوشمند بدون کلید بوده بنابراین بسیاری از مشکلات و دردسرهای کلید مکانیکی برای همیشه از بین می رود. به همین دلیل پیشنهاد می گردد کلیدهای اضطراری در محلی امن در خارج از منزل نگهداری شود.نصب قفل دیجیتال مانند بسیار از قفل های دیگر باید با اصول و به درستی نصب شود. در غیر این صورت کارایی خود را از دست داده و دیگر نمیتواند امنیت لازم را فراهم بیاورد. می توان همزمان با نصب این قفل ها، اقدام به نصب دوربین مدار بسته نیز نمایید.

یکی از نکات مهم برای دستگیره الکترونیکی دارا بودن کلید مکانیکی است. زیرا دستگیره دیجیتال بالاخره یک قطعه الکترونیکی است و با باتری کار میکند و احتمال دارد یک درصد دچار مشکل شود و یا فرد رمز ورود را فراموش کند پس باید حالتی برای ورود اضطراری فراهم باشد تا فرد در مواقع لزوم از آن استفاده کند. به همین علت بیشتر شرکت های تولید کننده کلید مکانیکی را همراه دستگیره ارائه میکنند و اگر کلید وجود نداشته باشد یک ضعف بزرگ در این حوضه است.