نظرات و رتبه بندی های Ezoic از مشتریان واقعی


در این صفحه، فهرست کاملی از بررسی های Ezoic را خواهید یافت.

Ezoic یک پلتفرم سرتاسر برای ناشران دیجیتال و سازندگان محتوا است که از هوش مصنوعی برای بهبود درآمدزایی با تبلیغات استفاده می‌کند. اتفاق نظر کلی این است که Ezoic یکی از بهترین پلتفرم‌های تبلیغاتی است که می‌توانید با میانگین امتیاز ۴/۵ ستاره به آن بپیوندید.

در زیر، نظرات واقعی مشتریان درباره Ezoic، توصیفات کارکنان، و رتبه بندی Ezoic توسط برخی از پلتفرم های برتر بررسی در اینترنت را خواهید دید. همچنین فهرستی دقیق از مزایا و معایب Ezoic دریافت خواهید کرد تا بتوانید کیفیت این سرویس را با سایر گزینه ها مقایسه کنید.

و اگر می‌خواهید به Ezoic بپیوندید، از پیوند وابسته Ezoic من در اینجا برای ثبت نام و شروع یکپارچه‌سازی سایت استفاده کنید. راه اندازی و ادغام را می توان در کمتر از 24-48 ساعت پس از ایجاد یک حساب کاربری تایید کرد.

بررسی های ایزویک

بررسی های ایزویک

بررسی های ویژه Ezoic

در مقایسه با دیگر پلتفرم‌های تبلیغاتی، Ezoic ویژگی‌های بیشتری را ارائه می‌کند که مطمئناً درآمد تبلیغاتی شما را در یک بازه زمانی مشخص افزایش می‌دهد. (بررسی را بخوانید)

آلنخاندرو ریخا

من صادقانه احساس می‌کنم که Ezoic به اندازه من به موفقیت من وابسته است، بنابراین آنها را به شریکی حیاتی برای من تبدیل می‌کند.» (بررسی را بخوانید)

آنیتا هومل

به لطف تصمیم به پیوستن به Ezoic در آن زمان، و از آنجایی که آنها به من اجازه دادند کاری را که دوست دارم به صورت تمام وقت انجام دهم، می توانم به عنوان یک سازنده محتوای تمام وقت امرار معاش کنم. (بررسی را بخوانید)

Ceos3c

“بعد از پذیرفته شدن در Ezoic، آنها در هر مرحله با من بودند. حضور من فوق‌العاده بود و هر چیزی که تا به حال به کمک نیاز داشته‌ام، آنها آنجا بوده‌اند.» (بررسی را بخوانید)

هالی وران

«با دیدن کارهایی که برای موتور ورسو انجام داده است، Ezoic یک تغییر مطلق بازی برای ما بوده است. به جرات می توان گفت که بسیاری از کارهایی که اکنون انجام می دهیم بدون آن ممکن نبود.» (بررسی را بخوانید)

موتور ورسو

بیشتر بخوانید بررسی های ویژه Ezoic

بررسی های Trustpilot

“Ezoic و به ویژه حمایت آنها یک دارایی فوق العاده برای تجارت در حال رشد من بوده است. استفاده بسیار آسان از ابزارهای نصب و راه اندازی جادوگر باعث شد تا کسب درآمد به سایت من اضافه شود. پشتیبانی مستمری که از من ارائه شده است و منابع اضافی مانند وبینارها یک دارایی فوق‌العاده برای رشد کسب‌وکارم بوده است.»

جف

“حامی ترین تیم از همه. آنها مطمئن خواهند شد که شما با آنها رشد خواهید کرد. من بسیار سپاسگزارم که آنها در مراحل اولیه کسب و کارشان با سازندگان کار می کنند. ممنون ازویک!»

دیلینی تی.

پلتفرم زیبا و منعطف است و بسیاری از ویژگی‌ها را به صورت رایگان ارائه می‌کند، مانند فشرده‌سازی تصویر و میزبانی ویدیو. واقعیت این است که به افزایش درآمد کمک زیادی می کند، زیرا در حال حاضر تبلیغات را به روشی عالی در سایت توزیع می کند، اما برای اینکه هوش مصنوعی سایت شما را به خوبی درک کند به صبر نیاز دارید. من دوست داشتم با این پلتفرم کار کنم.»

عملکرد خوبی برای ترافیک هند ندارد، فقط برای ترافیک ایالات متحده خوب است. کمتر از 1 eCPM می دهد. شاید چقدر محتوای خوب، اگر ترافیک هندی باشد، EPMV کمتری می دهد.»

پروین بی.

“من سایت خود را با Ezoic راه اندازی کردم، با این حال، تنها چیزی که به دست آوردم مشکلات بیشتر بود. سایت من در حال حاضر 55000 ترافیک ماهانه دارد، من هر مرحله را پشت سر گذاشتم و وضعیت مدیر آگهی را تایید کردم. اما در نهایت مدیر شرکت احمق گفت که سایت من محتویات را خراشیده است و بنابراین ما نمی توانیم اجازه کسب درآمد از سایت شما را بدهیم.

مارلون ن.

بررسی های Trustpilot را بیشتر بخوانید

نظرات G2 نظرات

تقریباً 7 ماه است که از شبکه ناشر Ezoic استفاده می کنم. قبلاً از رسانه های Adsense و Hooligan استفاده کرده ام. پس از تغییر به Ezoic، من شروع به دریافت حدود 30٪ بیشتر درآمد کردم.

ای جی آر.

“ابزار بسیار گسترده ای برای تجزیه و تحلیل داده های وب سایت شما و افزایش درآمد.

سید محمد ح.

“Ezoic عالی است. برای من، بعد از چند روز شروع به دیدن نتایج کردم. هرچه بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشید، برنامه عملکرد بهتری خواهد داشت.»

راشید اف.

روش منحصربه‌فردی که Ezoic در آن قرار دادن آگهی و محتوا را آزمایش و بهینه می‌کند، قطعاً درآمد شما را افزایش می‌دهد، که برای یک سایت کوچک‌تر بسیار خوب است. از داده‌ها برای تعیین میزان تحمل افراد برای تبلیغات استفاده می‌کند و بر اساس آن، قرار دادن آگهی را به حداکثر می‌رساند، که درآمدی بیش از اضافه کردن متغیرهایی برای تبلیغات دارد.

برنان بی.

بررسی های G2 را بیشتر بخوانید

نظرات TrustRadius

“هیچ کس نمی تواند با ویژگی های Ezoic یا مدیران تبلیغات مطابقت داشته باشد – هیچ کس.”

تیم سی.

ما تجربه بسیار مثبتی از زمان تغییر به Ezoic هم در زمینه فناوری و هم برای رشد درآمد برنامه‌ای داشته‌ایم.»

رابرت دی.

بررسی های TrustRadius را بیشتر بخوانید

نظرات فیس بوک

“من از Freestar به Ezoic تغییر مکان دادم پس از کمی عصبی بودن به دلیل کمبود درآمدی که Freestar برای من ایجاد کرد، فکر کردم که این فروش دیگری است که به من وعده نتایج عالی می دهد و چیز خاصی ارائه نمی دهد …. من شگفت زده شدم! تقریباً بعد از 3 روز می‌توانستم درآمدم را دو برابر از Freestar ببینم!

گرت دبلیو.

من حدود 2 ماه است که با Ezoic هستم و نمی توانم در مورد این شبکه تبلیغاتی به اندازه کافی چیزهای عالی بگویم! اول، سوار شدن سریع و حرفه ای بود. دوم، درآمد عالی است! من آنچه را که با یک سال با AdSense ساخته بودم فقط در یک ماه به دست آوردم! سوم، داشبورد و تکنولوژی درجه یک هستند. به طور کلی، من از Ezoic بسیار راضی هستم. من آنها را به هر ناشری که آماده است سایت خود را به سطح بعدی برساند توصیه می کنم!

آنه آ.

من به تازگی ماه اول خود را با Ezoic تمام کردم و نمی توانم چیزهای مثبت بیشتری در مورد آنها بگویم. یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی آنها عالی عمل می کند و EPMV من در مقایسه با آنچه قبلا بود افزایش یافته است و به طور پیوسته در حال رشد است.

تام اس.

بیشتر بخوانید نظرات فیس بوک

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید

نظرات کاسپرا

“Ezoic جایگزین خوبی برای Mediavine برای سایت های کم تردد است.”

کریستینا پی.

«Ezoic بسیار بیشتر از سایر خدمات تبلیغاتی به ما پاداش می دهد. ما واقعاً از نحوه ادغام آنها در تمام وب سایت های ما تحت تأثیر قرار گرفتیم.”

کریستوفر دبلیو.

“اگر از طریق Adsense کسب درآمد نمی کنید، Ezoic گزینه مناسبی برای شما است. آنها از AI Placeholder، ابزاری که عملکرد تبلیغات را بهبود می بخشد، استفاده می کنند. علاوه بر این، به شما در جذب تبلیغات پردرآمد به سایت خود کمک می کند. با استفاده از ویژگی های LEAP، ممکن است سرعت سایت خود را افزایش دهید. Ezoic یک ویژگی مدیتیشن را به شما ارائه می دهد، بنابراین در صورت تمایل می توانید از AdSense و Ezoic درآمد کسب کنید. من به شدت توصیه می کنم که Ezoic را ببینید. این یک راه عالی برای کسب درآمد از وب سایت شما بدون نیاز به صرف زمان زیادی است.

MD Rafiul L.

«این برای من پول می‌سازد، بنابراین واقعاً نمی‌توانم شکایت کنم. با این حال، آرزو می‌کنم وقتی برای اولین بار شروع به کار می‌کنید، یک مشاوره انفرادی با کسی داشته باشید تا مطمئن شوید که تا حد امکان بهینه هستید. فکر می‌کردم به نفع آنها هم هست!»

الکساندر سی.

بیشتر بخوانید نظرات Cuspera

بررسی های Glassdoor

من هرگز عضوی از سازمانی نبوده‌ام که واقعاً بهترین‌ها را برای شما می‌خواهد و این دقیقاً اینجاست. این کار را ادامه دهید. به کارت ادامه بده.»

کارمند فعلی، کمتر از 1 سال

افرادی که خودشان شروع به کار می کنند و عملکرد بالایی دارند که مالکیت خروجی کار را به دست می گیرند و از فرصت ها برای رشد/افزایش ارزش استفاده می کنند، زود و اغلب پاداش می گیرند و پیشرفت می کنند.

کارمند سابق، بیش از 3 سال

ایزویک فرصت های زیادی را برای کسانی که به دنبال رشد و یادگیری هستند ارائه می دهد. پروژه‌ها و چیزهای جدید زیادی در حال رخ دادن هستند که واقعاً جالب هستند، و اگر می‌خواهید روی چیزی کار کنید، 9 بار از 10 مورد می‌توانید انجام دهید.”

کارمند فعلی، کمتر از 1 سال

«دردهای رشد و دردهای شروع. با این حال، مدیریت در ارائه پشتیبانی در جایی که بتواند بسیار خوب عمل کرده است. آنها شروع به خودکار کردن کارها کرده اند و بار کارمندان را کاهش داده اند.

کارمند سابق، بیش از 3 سال

پشته فناوری غول‌پیکر فرصت‌های زیادی برای یادگیری و رشد فراهم می‌کند. فضای خوب بدون سیاست؛ مهندسان ارشد واقعاً در کاری که انجام می دهند خوب هستند و بیشتر مایل به اشتراک گذاری هستند.

کارمند فعلی، بیش از 1 سال

بررسی های Glassdoor را بیشتر بخوانید

در واقع نظرات

“واقعا عالیه! من دوست دارم اینجا کار کنم فرهنگ شرکت واقعاً شگفت‌انگیز است و همه در کنار شما هستند تا به رشد و موفقیت شما کمک کنند. نمی‌توانستم شغل بهتری را تصور کنم.»

کارمند کنونی

“Ezoic مکانی عالی برای یادگیری، رشد و به چالش کشیدن بوده است. اکثر مردم کلاه های زیادی بر سر می گذارند، و این که احساس کنید بخشی از چیزی بزرگتر هستید، عالی است. همه در موفقیت شرکت احساس مالکیت می کنند و محاصره شدن توسط افراد با انگیزه بسیار عالی است.

کارمند کنونی

“Ezoic مکانی است که می توانید تجربه خود را در بسیاری از جنبه های مختلف توسعه نرم افزار گسترش دهید. سطح استقلال داده شده به توسعه دهندگان عالی است و باز بودن مدیریت برای راه حل های منحصر به فرد برای مشکلات نرم افزاری عالی است.

کارمند کنونی

“Ezoic یکی از منحصر به فرد ترین شرکت هایی است که من تا به حال در آن کار کرده ام. از زمانی که من به آن پیوستم، شرکت به میزان باورنکردنی رشد کرده است، بنابراین هر روز احساس تازگی و تازگی دارد. همیشه چیزهای جالب زیادی برای یادگیری وجود دارد و فرهنگ از رشد در بسیاری از زمینه‌های مختلف حمایت می‌کند.»

کارمند کنونی

کار در Ezoic واقعا سرگرم کننده و هیجان انگیز است، هر روز چیز جدیدی برای کار کردن وجود دارد. به توسعه‌دهندگان مسئولیت و مالکیت زیادی نسبت به آنچه روی آن کار می‌کنند، داده می‌شود، و اعتماد به آن‌ها بسیار شاداب است.»

کارمند کنونی

بیشتر بخوانید نظرات Indeed

بررسی های بیشتر از Ezoic

در اینجا چند بررسی عمیق تر از Ezoic وجود دارد که ممکن است از آنها لذت ببرید. این بررسی ها شامل تجربیات شخصی دقیق با این پلت فرم از ناشران واقعی وب سایت است.

اگر آنچه را که تاکنون خوانده‌اید دوست دارید و فکر می‌کنید Ezoic انتخاب خوبی برای وب‌سایت شما خواهد بود، از پیوند وابسته Ezoic من در اینجا برای ثبت نام و شروع کار با یکپارچه‌سازی استفاده کنید.

رتبه بندی ازوئیک

رتبه بندی ازوئیک

رتبه بندی Trustpilot

 • به طور کلی: 3.8/5
 • عالی: 63%
 • عالی: 8%
 • میانگین: 3%
 • ضعیف: 4%
 • بد: 22%

رتبه بندی G2

 • به طور کلی: 4.3/5
 • سهولت استفاده: 8.6/10
 • کیفیت پشتیبانی: 9.7/10

رتبه بندی TrustRadius

کاپترا

 • به طور کلی: 4.2/5
 • سهولت استفاده: 4.2/5
 • خدمات مشتری: 4/5

رتبه بندی فیس بوک

رتبه بندی کاسپرا

 • به طور کلی: 4.3/5
 • سئو: 4.3/5
 • پشتیبانی 24/7: 4.3/5
 • تجزیه و تحلیل: 4.3/5

رتبه بندی Glassdoor

 • به طور کلی: 4.5/5
 • توصیه به دوستان: 88%
 • تایید مدیرعامل: 87%

در واقع رتبه بندی

 • به طور کلی: 4.5/5
 • تعادل کار/زندگی: 4.3/5
 • غرامت/مزایا: 4.3/5
 • امنیت شغلی/پیشرفت: 4.4/5
 • فرهنگ: 4.5/5
مزایا و معایب Ezoic

مزایا و معایب Ezoic

طرفداران

 • بدون نیاز به ترافیک وب سایت برای پیوستن به Ezoic.
 • مدیران حساب به ناشرینی منصوب می‌شوند که تغییراتی را برای افزایش درآمد پیشنهاد می‌کنند.
 • خبرنامه ها و وبینارهایی ارسال می شوند که حاوی نکاتی برای افزایش عملکرد و درآمد وب سایت هستند.
 • کنترل کامل بر روی تبلیغات در وب سایت شما.
 • داده های تحلیلی گسترده
 • تست خودکار قرار دادن تبلیغات
 • تست چند متغیره خودکار
 • تقسیم بندی خودکار مخاطبان برای موبایل، دسکتاپ و تبلت.
 • Ad Exchange و مدیریت مناقصه زمان واقعی.
 • سرویس ابری محتوا و CDN رایگان.

منفی

 • رابط کاربری ممکن است کمی طول بکشد تا به آن عادت کنید.
 • تغییر، افزودن یا حذف مکان‌های تبلیغاتی می‌تواند در ابتدا منجر به درآمد کمتری شود، در حالی که فناوری هوش مصنوعی زمان می‌برد تا بتواند آگهی‌های پردرآمد را برای ارائه به کاربران در صفحه تعیین کند. قبل از اینکه الگوریتم داده های کافی برای به حداکثر رساندن درآمد شما داشته باشد، توصیه می شود 30 روز منتظر بمانید.
 • وب سایت باید مطابق با الزامات Ezoic از ناشر و سیاست های تبلیغاتی Google پیروی کند در غیر این صورت در Ezoic پذیرفته نخواهد شد. اگر سایت شما توسط Adsense رد شد، به احتمال زیاد در Ezoic نیز تایید نخواهید شد.
 • گزینه های پشتیبانی محدود برای ناشران وب سایت با ترافیک کمتر. اما به محض اینکه به سطح ترافیک خاصی رسیدید، پشتیبانی مستقیم از طریق داشبورد در دسترس قرار می گیرد.
 • برنامه Ezoic Premium می تواند درآمد ماهانه و EPMV های شما را افزایش دهد. با این حال، این یک برنامه فقط دعوت است که نیاز به پرداخت ماهانه دارد. اما، همیشه به عنوان شریک Premium درآمد بیشتری کسب خواهید کرد. بررسی Ezoic Premium من را اینجا ببینید.

آیا برای امتحان Ezoic آماده اید؟ اگر چنین است، پس دعوت می‌کنم از پیوند وابسته Ezoic در اینجا برای ثبت نام و شروع یکپارچه‌سازی سایت در اینجا استفاده کنید. اکثر وب سایت ها در کمتر از 24-48 ساعت تایید می شوند.

خلاصه بررسی ها و رتبه بندی های Ezoic

امیدوارم از این لیست از بررسی های Ezoic لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، میانگین رتبه بندی Ezoic 4/5 است و اکثر ناشران و کارمندان وب سایت تجربه خوبی با این شرکت داشته اند. بخش‌های مزایا و معایب Ezoic اطلاعات بیشتری را برای شما ارائه می‌دهد که اگر فناوری تبلیغات Ezoic را برای وب‌سایت خود در نظر می‌گیرید، فکر کنید. اما به طور کلی، Ezoic یک سرویس عالی با مشتریان و کارگران خوشحال است.

منبع