پایتخت کتاب بانک کتاب خرید کتاب کنکور با ارسال رایگان | کتابکو

همچنین با توجه به اینکه نظرات و امتیازدهی کاربران دیگر درباره محصولات وجود دارد شما می‌توانید به‌راحتی و با خیال راحت برای انتخاب و خرید بهتر اقدام کنید. دیگر انتشارات مطرح در سطح کشور، انتشارات مهر و ماه است که در کنار قیمت مناسب دارای محصولات با کیفیتی است. از جمله معروف ترین کتاب‌ها ‌می‌توان به کتاب‌های لقمه و جمع بندی مهر و ماه اشاره داشت که برای ماه‌های پایانی بسیار مناسب هستند.

  • درس نامه های مختصر و مفیدی در کتاب های میکرو طبقه بندی وجود دارد که نکات ریز تستی را ارائه داده اند.
  • کتاب‌های کمک‌درسی انتشارات خیلی سبز بیشتر با عنوان کتاب‌های شب امتحانی محبوب هستند چراکه این انتشارات با دسته‌بندی کتاب‌های شب امتحانی در تمام مقاطع تحصیلی راهنمای مشخصی برای جمع‌بندی شب امتحان دانش‌آموز به‌حساب می‌آید.
  • هدف از کتاب‌هایی که به شکل درسنامه در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد آموزش به شکلی ساده‌تر و کاربردی‌تر می‌باشد.
  • امکان تهیه آخرین نسخه چاپی کتاب های گاج از یونی کتاب نیز یکی دیگر از محاسن این فروشگاه است.
  • قیمت کتاب کمک درسی و خرید آن از بهترین فروشگاه کتاب کمک درسی دغدغه تما‌می ‌دانش آموزان است.

✓ به عنوان نکته پایانی اضافه می‌کنیم که در زمان سفارش کتاب کمک درسی حتما به سال انتشار کتاب، نام ناشر، سری چاپ و قیمت کتاب کمک درسی دقت کنید. در بانک کتاب کنکور، شما می توانید تحلیل و بررسی کتاب های انتشارات مختلف را به وسیله‌ی رتبه های برتر دو رقمی و سه رقمی کنکور مطالعه نمایید و بهترین انتخاب را انجام دهید. در سایت کتاب کنکور، شما می توانید به صورت آنلاین، از طریق تماس تلفنی، تلگرام یا به صورت حضوری خرید نمایید.

ارسال رایگان

به دلیل امکان مقایسه آسان، بررسی بهتر و همچنین خریدی با قیمت مقرون به صرفه، خرید اینترنتی راهی مناسب برای تهیه کتاب های کمک درسی محسوب می‌شود. یکی از ابزارهای آموزشی که می‌توان گفت به راحتی در دسترس است و برای دانش‌آموزان و والدین‌شان امکان استفاده از آن محیاست کتاب‌های آموزشی هستند که به شکل‌های مختلف درسنامه، کار، تست ارائه می‌شوند. اولین ویژگی کتاب کمک درسی این است که به خط به خط کتاب درسی توجه کرده باشد . در این کتاب ها مطالب به زبان ساده و روان به دانش آموزان آموزش داده شده است ، دانش آموزانی که می خواهند مطالب کتاب درسی را به زبان ساده یاد بگیرند بهتر است به سراغ مطالعه ی این کتاب ها بروند . هنگامی که کتاب کمک درسی خریدید باید شروع به خواندن آن کنید و تمرین های آن را حل کنید .

فروش کتاب های خیلی سبز گاج فرزانگان با تخفیف ویژه

پایتخت کتاب بانک کتاب خرید کتاب کنکور با ارسال رایگان | کتابکو

کلیه ی ناشران کمک آموزشی کشور ( گاج ، خیلی سبز ، مهروماه ، قلم چی ، کاگو ، گلواژه ، مبتکران ، منتشران ، خواندنی ، الگو ، کلاغ سپید ، و …) با عشق کتاب همکاری داشته و شما می توانید کلیه ی اطلاعات مربوط به کتاب های کمک آموزشی را در سایت عشق کتاب بررسی نمایید. کتاب های کمک درسی مبتکران از نظر کیفیت آموزش، یک کتاب کمک آموزشی بسیار خوب برای دانش آموزان محسوب می‌شوند. در کتاب‌های کمک درسی مبتکران سؤالات و تمرینات زیادی براساس مطالب مهم کتاب درسی کتابکو ارائه شده است. آموزش مفهومی مطالب کتاب درسی، ارائه مثال‌های متنوع و توجه به نکات مهم دروس مختلف از مهمترین نقاط قوت کتاب‌های کمک آموزشی مبتکران است. شما با خرید کتاب کمک درسی مبتکران از یک منبع کمک آموزشی قوی بهره‌مند می‌شوید.