چرا برجسته بودن کلمه کلیدی برای سئو مهم است؟ (5 مزیت برتر)

این یکنواختی تضمین می‌کند که کلمه کلیدی به طور مداوم در مکان‌های HTML روی صفحه قرار می‌گیرد، در نتیجه در زمان بهینه‌سازی صرفه‌جویی می‌شود و در عین حال اطمینان می‌دهد که محتوای شما به خوبی برای موتورهای جستجو بهینه شده است.

4. به بازدیدکنندگان کمک می کند تا بفهمند صفحه درباره چیست

هنگامی که کلمات کلیدی به طور برجسته در محتوای یک سایت مانند عنوان صفحه، توضیحات متا، متن بدنه (به ویژه در پاراگراف اول)، تگ های ALT تصویر، تگ های سرصفحه و متن لنگر وجود دارند، موتورهای جستجو می توانند به سرعت آن کلمات را شناسایی و فهرست بندی کنند. جستجوهای مرتبط

“من توصیه می کنم، اگر چیزی وجود دارد که می خواهید به ما بگویید که صفحه شما در مورد آن است، آن را تا حد امکان قابل مشاهده کنید. بنابراین آن را فقط به عنوان ذکر یک کلمه در پایین قرار ندهید [of the page]”

2. فاکتور رتبه بندی مثبت برای سئو

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

چرا برجسته بودن کلمه کلیدی برای سئو مهم است؟

یکی دیگر از مزایای برجسته کلمه کلیدی برای سئو این است که درک واضحی از مکان قرار دادن کلمه کلیدی هدف بدون هیچ گونه ابهامی ارائه می دهد. با دانستن اینکه دقیقاً کجا کلمه کلیدی مورد نظر خود را قرار دهید، می توانید ساختار و قالبی ثابتی ایجاد کنید که می تواند در تمام صفحات وب صرف نظر از موضوع محتوا تکرار شود.

امیدوارم از این راهنما در پاسخ به این سوال که چرا برجستگی کلمه کلیدی برای سئو مهم است لذت برده باشید.

جان مولر، تحلیلگر ارشد جستجوی گوگل، در همان جلسه پرسش و پاسخی که در بالا ذکر شد، اضافه کرد: شما واقعاً باید مطمئن شوید که اطلاعاتی که به ما می‌گوید این صفحه در مورد چیست، تا حد امکان واضح باشد، به طوری که وقتی کاربران به آنجا می‌روند مانند «بله، من به صفحه درست رسیدم، این صفحه را می‌خوانم». باید به من بگوید.»

5. فرآیند نوشتن را هدایت می کند

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف او به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.منبع

برجستگی کلمه کلیدی برای سئو مهم است زیرا برجستگی کلمه کلیدی با رتبه های بالاتر در صفحات نتایج موتور جستجو ارتباط مثبت دارد. استفاده از تکنیک های برجستگی کلمات کلیدی در سئو به خزنده های موتورهای جستجو کمک می کند تا بفهمند که یک صفحه خاص برای رتبه بندی محتوا برای پرس و جوهای مرتبط چه چیزی را در نظر دارد.

مزایای برجستگی کلمات کلیدی در سئو

1. نمایه سازی برای کلمات کلیدی هدف را بهبود می بخشد

همچنین بخشی با منابع اضافی وجود دارد که در مورد اصول برجسته کلمه کلیدی بیشتر توضیح می دهد تا به شما در ایجاد موثرترین استراتژی بهینه سازی موتور جستجو کمک کند.

چرا برجسته بودن کلمه کلیدی برای سئو مهم است؟

یکی از مهمترین دلایل استفاده از برجستگی کلمه کلیدی این است که به نویسندگان کمک می کند در هنگام نوشتن در مسیر خود باقی بمانند. گاهی اوقات برای نویسنده آسان است که از موضوع اصلی منحرف شود، به خصوص اگر بخش های زیادی در مقاله وجود داشته باشد.

برجستگی کلمه کلیدی نیز مهم است زیرا به خوانندگان کمک می کند تا با سرعت بیشتری بفهمند صفحه درباره چه چیزی است. مطالعات تحقیقاتی نشان می دهد که صاحبان سایت تنها حدود 20 ثانیه فرصت دارند تا توجه بازدیدکنندگان را قبل از ترک آن جلب کنند. بنابراین، قرار دادن کلمات کلیدی به صورت برجسته و زودتر در صفحه، تجربه کاربری را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد.

همانطور که متوجه شدید، برجستگی کلمه کلیدی اهمیت دارد زیرا با رتبه های بالاتر در صفحات نتایج موتور جستجو ارتباط مثبت دارد. مزایای اصلی برجسته بودن کلمه کلیدی در سئو همچنین شامل بهبود نمایه سازی برای کلمات کلیدی هدف، ساده کردن فرآیند سئوی درون صفحه، کمک به بازدیدکنندگان برای درک موضوع صفحه و هدایت فرآیند نوشتن به طوری که نویسنده محتوا در موضوع باقی بماند.