چیست و چگونه می توان آن را دریافت کرد

بنابراین ترافیک برای سئو خوب است به این معنا که قرار گرفتن در معرض محتوا را افزایش می دهد، که می تواند منجر به رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی مورد نظر شود. اگر می خواهید درباره محتوای سئو اطلاعات بیشتری کسب کنید، راهنمای من در مورد محتوای سئو چیست را بخوانید.

اکنون که ایده بهتری در مورد چگونگی یافتن کلمات کلیدی مناسب برای هدف دارید، قدم بعدی این است که بفهمید رقابت برای آن جستجوها برای رتبه بندی در 10 موقعیت برتر در گوگل چقدر دشوار است.

واقعیت این است که سؤالات خاصی وجود دارد که مردم به طور فعال در Google جستجو می کنند و مربوط به کسب و کار شما هستند و آنها می خواهند به آنها پاسخ دهند. به عنوان مثال، وب سایت من تماماً در مورد SEO است. و این پست این سوال را هدف قرار می دهد که “ترافیک SEO چیست؟”

برای این مرحله، باید به ابزار تحقیق کلمات کلیدی مانند KWFinder توسط Mangools دسترسی داشته باشید (رایگان آن را امتحان کنید). این یکی از تنها ابزارهای SEO است که من به عنوان یک شرکت وابسته توصیه می کنم زیرا ارزان و در عین حال قدرتمند برای تحقیق کلمات کلیدی است.

امیدواریم قبلاً می‌دانید که مشتریان بالقوه شما به چه موضوعاتی علاقه دارند، بنابراین می‌توانیم از توضیح شماره ۱ بالا صرف نظر کنیم.

به گفته CognitiveSEO، “در عرض 1 روز، ترافیک جستجوی ارگانیک در وبلاگ ما به 20000 بازدید رسید. ما برای چیزی که بدون شک یک عبارت بسیار رقابتی است (تصاویر گوگل) یک جهش واقعاً چشمگیر در رتبه بندی جستجو داشتیم که تنها در یک روز از رتبه 74 به رتبه هشتم در نتایج جستجوی گوگل رسیدیم!

یک استراتژی پیوند داخلی خوب همچنین می‌تواند رتبه‌بندی موتورهای جستجو را برای کلمات کلیدی هدف یک صفحه افزایش دهد، زیرا اعتبار موضوعی محتوا را بهبود می‌بخشد.

در پست خود در مورد نوشتن محتوای سئو، توضیح می‌دهم که بدون تکنیک‌های مناسب سئوی درون صفحه، محتوای شما برای کلمات کلیدی مورد نظر شما رتبه بالایی در گوگل نخواهد داشت.

اگر می خواهید ترافیک ارگانیک خود را افزایش دهید، باید تحقیق در مورد کلمات کلیدی انجام دهید. شما نمی توانید فقط یک محتوای جدید در مورد هر موضوعی که می خواهید بنویسید و انتظار دارید از آن به وب سایت خود ترافیک وارد کنید.

KWFinder به شما این امکان را می دهد که دو معیار مهم را برای هدف قرار دادن بهتر ترافیک SEO خود کشف کنید:

 • حجم جستجوی کلمه کلیدی: میانگین تعداد جستجوهایی که یک پرس و جو در ماه دریافت می کند.
 • مشکل کلمه کلیدی: برآوردی از سختی رتبه بندی در صفحه اول گوگل برای یک پرس و جو.

وبلاگ نویسی در وب سایت شما موثرترین راه برای افزایش ترافیک SEO است.

همانطور که متوجه شدید، ترافیک سئو یک ترافیک ارگانیک است که از موتورهای جستجو می‌آید و به روش‌های بهینه‌سازی موتور جستجو متکی است تا با رساندن آن به بالای SERP، بالاترین میزان ترافیک ممکن را به یک وب‌سایت برساند. بنابراین تمرکز بر افزایش ترافیک در سئو برای رشد یک وب سایت بسیار مهم است زیرا منجر به مشتریان و فروش بیشتر می شود.

ویژگی ترافیک SEOمنبع

فقط دو رقیب برتر دقیقا عبارت کلیدی را که من در این صفحه اینجا می نویسم را هدف قرار می دهند. 10 سایت دیگر به طور کلی در مورد موضوع سئو هستند. نه ترافیک سئو

در این پست به این سوال پاسخ خواهیم داد که “ترافیک سئو چیست؟”

دانستن در مورد این اهداف جستجوی مختلف به شما امکان می دهد محتوایی ایجاد کنید که نیازهای هر نوع کاربر را برآورده کند.

برای یافتن سریع و آسان این عبارات، می توانید به گوگل بروید تا از ویژگی پیشنهاد خودکار آن که در موتور جستجو هنگام تایپ کلمات ظاهر می شود، ایده بگیرید. تصویر زیر و نحوه عملکرد این استراتژی را ببینید تا به من کمک کند تا ایده این مقاله ای را که در حال حاضر می خوانید پیدا کنم.

نتایج جستجوی ترافیک SEO

یک وبلاگ به شما امکان می دهد حجم بی پایانی محتوا ایجاد کنید تا ترافیک ارگانیک بیشتری را از موتورهای جستجو جذب کنید.

در عوض، شما می خواهید محتوایی ایجاد کنید که بر یک محصول یا خدمات خاص تمرکز دارد و جزئیات کامل و گزینه های خرید را توضیح می دهد.

3. سئوی درون صفحه خود را بهبود بخشید

در راهنمای من در مورد تفاوت بین پیوندهای داخلی و پیوندهای خارجی، می آموزید که چگونه پیوندهای داخل یک وب سایت روابط بین محتوا را نشان می دهند. و این لینک های داخلی ارزش و اهمیت سئو را بین صفحات انتقال می دهند.

ارائه بهترین نکات سئو …

اما دانستن اینکه بازدیدکنندگان هدف شما به طور فعال به دنبال کدام کلمات کلیدی ارگانیک در گوگل هستند، همانطور که در دلیل شماره 2 توضیح داده شد، برای افزایش ترافیک جستجوی ارگانیک شما مهم است.

گام بعدی برای نحوه به دست آوردن ترافیک SEO، ایجاد محتوای با کیفیت بالا است که هدف جستجوی کاربر را برآورده می کند.

همانطور که در زیر متوجه خواهید شد، بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) مهمترین عاملی است که می توانید برای دریافت ترافیک ارگانیک به وب سایت خود بر روی آن تمرکز کنید، بنابراین دانستن اینکه چگونه آن را به روش صحیح انجام دهید مفید است.

ترافیک سئو چیست؟

ترافیک سئو مهم است زیرا ترافیک سئو یک ترافیک ارگانیک رایگان است که دید وب سایت شما را در موتورهای جستجو افزایش می دهد. ترافیک هدفمند سئو می تواند برای هر کسب و کاری مفید باشد تا از موتورهای جست و جو که نیازی به پرداخت هزینه ای ندارند، سرنخ ها، مشتریان و فروش بیشتری کسب کند.

چگونه ترافیک SEO را بدست آوریم

1. کلمات کلیدی SEO مناسب برای ترافیک را انتخاب کنید

ترافیک SEO ترافیک ارگانیکی است که از موتورهای جستجو به دست می آید. ترافیک سئو به روش های بهینه سازی موتور جستجو متکی است تا با آوردن آن به بالای صفحات نتایج موتورهای جستجو، بیشترین میزان ترافیک ارگانیک ممکن را به یک وب سایت برساند.

چرا ترافیک سئو مهم است؟

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

ترافیک سئو چیست؟

من به سه دلیل این کلمه کلیدی را برای ترافیک سئوی ارگانیک هدف قرار دادم:

 1. مستقیماً به تجارت من مربوط می شود.
 2. مردم به طور فعال آن را در گوگل جستجو می کنند.
 3. رقابت برای دریافت ترافیک رایگان کلمه کلیدی سختی نیست.

یک نقطه شروع خوب برای افزایش ترافیک سئو با پیوند داخلی، ایجاد پنج پیوند متنی از صفحات مرتبط با موضوع است که کلیدواژه هدف اصلی شما را به عنوان یک عبارت تطبیق دقیق در متن لنگر گنجانده است. سپس، برای جلوگیری از بهینه سازی بیش از حد، چند کلمه پرکننده را به دو تا از این پیوندهای داخلی اضافه کنید تا 100٪ با هم مطابقت نداشته باشند.

آیا ترافیک برای سئو خوب است؟

اگرچه این شرکت نمی‌توانست 100% تأیید کند که افزایش ترافیک باعث افزایش رتبه آنها در گوگل شده است، اما گزارش داد که «به نظر می‌رسد به دست آوردن پیوندهایی که حجم بالایی از ارجاع‌ها و داده‌های کلیکی را ارائه می‌دهند، بر رتبه‌بندی جستجو در موتورهای جستجو تأثیر می‌گذارد».

در پست خود در مورد اینکه چرا وبلاگ ها برای سئو مهم هستند، مزایای زیر را از وبلاگ نویسی برای سئو به اشتراک می گذارم:

 • حجم سئوی ارگانیک را افزایش می دهد
 • محتوای تازه ایجاد می کند که پاداش می گیرد
 • فرصت های نامحدود سئو کلمات کلیدی را ارائه می دهد
 • برای پیوند سئو داخلی مهم است
 • اعتبار سایت را با بک لینک ها افزایش می دهد
 • رتبه محبوبیت را بهبود می بخشد
 • با تصاویر SEO ترافیک بیشتری به دست می آورد
 • برای کسب و کار شما اعتبار ایجاد می کند

5. از پیوند داخلی خوب استفاده کنید

نکته ای که در تصویر بالا باید به آن توجه کرد این است که به نظر می رسد نمره دشواری کلمه کلیدی بالا است. با این حال، پس از بررسی صفحات با رتبه برتر، متوجه شدم که در واقع کلمه کلیدی سختی برای رقابت نیست.

در تصویر زیر می‌توانید نمونه‌ای از نحوه نمایش داده‌های ارزشمند سئو را مشاهده کنید.

ترافیک در سئو چیست؟

نکته: KWFinder همچنین ابزار خوبی برای انجام تحلیل سئو برای صفحات موجودی است که می خواهید در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشید. برای جزئیات بیشتر به راهنمای من در مورد نحوه انجام تجزیه و تحلیل سئو برای یک وب سایت مراجعه کنید.

2. محتوایی ایجاد کنید که با هدف جستجو مطابقت داشته باشد

اکنون که می دانید چگونه جستجوی کلمات کلیدی را انجام دهید و هدف جستجو را برای کاربر برآورده کنید، گام بعدی در به دست آوردن ترافیک سئو، بهبود سئوی درون صفحه شما است.

نکته دیگری که در اینجا در رابطه با بهبود ترافیک سئو باید در نظر داشت این است که صفحات وب که ترافیک ارجاع بیشتری را از سایر وب سایت ها دریافت می کنند، بک لینک های طبیعی بیشتری نیز به دست می آورند. و بک لینک های با کیفیت بالا بخشی از الگوریتم رتبه بندی گوگل هستند.