کاربران اعتماد به نفس خود را از زنده ماندن توییتر از دست می دهند


خروج دسته جمعی کارگران عصر پنجشنبه برای بسیاری روشن کرد که توییتر در آستانه ناپدید شدن است، و بسیاری را برانگیخت تا خداحافظی کنند و همچنین ده موضوع از یازده موضوع پرطرفدار را در اختیار گرفت.

پس از هفته‌ها اخراج و استعفا، توییتر از قبل روی یک خدمه اسکلت کار می‌کرد.

این احساس که توییتر در حال نزدیک شدن به پایان است، با ضرب الاجل ماسک برای کارگران برای تعهد به خواسته های کاری “بسیار سخت” او در ساعات طولانی و تعطیلات آخر هفته تشدید شد.

گزارش های حکایتی از مهاجرت دسته جمعی کارگران منتشر شد.

کایلی رابیسون (@kyliebytes)، خبرنگار فناوری مجله فورچون توییت کرد در مورد این تصور غیررسمی حکایتی که به نظر می‌رسد 75 درصد از کارمندان تصمیم به استعفا کرده و با یک چک اخراج سه ماهه کنار می‌روند.

«یک نکته شفاف سازی در توییت درباره خروج ۷۵ درصد از کارمندان توییتر – این صحبت هایی است که من درباره تصورات مردم در توییتر می شنوم. این بر اساس اطلاعات رسمی شرکت نیست.

به محض اینکه معلوم شد، این موضوع را با داده های رسمی پیگیری خواهم کرد!»

الکس هیث (@alexeheath) از آستانه توییت کرد در مورد گزارش های حکایتی مبنی بر استعفای کل تیم های زیرساختی.

«داستان به زودی با موارد بیشتر به‌روزرسانی می‌شود: می‌شنوم که چندین تیم مهندسی «بحرانی» در توییتر کاملاً استعفا داده‌اند. یکی از مهندسان فعلی در مورد یکی از این گروه ها به من می گوید: “شما نمی توانید توییتر را بدون این تیم اجرا کنید.” همچنین، توییتر دسترسی نشان به دفاتر خود را قطع کرده است.

هیث نیز در دیگری به اشتراک گذاشت توییت بسیاری از کارمندانی که استعفا داده‌اند این باور را دارند که توییتر در آستانه شکست است.

شنیدن از چندین کارمند مبنی بر اینکه احتمال شکست توییتر در آینده نزدیک بسیار زیاد است.

زوئی شیفر (@ZoeSchiffer) سازمان خبر @platformer مرتبط در الف توییت که توصیف وضعیت کارمندان این است که به نظر می رسد “خروج دسته جمعی” باشد.

تصور اینکه توییتر رو به پایان است رشد می کند

این احساس که توییتر در آستانه پایان است، در عصر پنجشنبه و تا ساعات اولیه صبح قابل لمس بود، زیرا بسیاری از کارمندان و توییترهای سابق توییتر خداحافظی خود را با توییتر ارسال کردند.

اسکات هندیسون، بازاریاب جستجوی مستقر در پورتلند، اورگان (@shendison) توییت کرد:

«آیا امشب واقعاً می‌تواند پایان توییتر باشد؟ به نظر می رسد که بسیاری از افراد شاد به این امید دارند.

اگر به ماستادون می روید لطفاً به من سر بزنید – @[email protected]

بسیاری از سراسر جهان برای خداحافظی به توییتر آمدند.

الیزابت اسپایرز روزنامه نگار (@espiers) توییت کرد:

به عنوان کسی که در دوران اوج جغرافیایی، MySpace، blogspot، typepad، tumblr و اکنون توییتر زندگی کرده‌ام، خوب است.»

برخی از توییت ها به طنز اشاره کردند

برخی از توییت ها طنز ملایم یا تلخی را بیان می کردند.

به عنوان مثال، یک توییت اشاره کرد که تنها پشیمانی او این بود که بازیگر محبوب جنگ ستارگان، مارک همیل، هرگز او را در توییتر دنبال نکرد.

مارک همیل با یک فالو پاسخ داد.

جین مانچون وونگ، محقق امنیتی محبوب، با انعکاس حال و هوای طنز آمیز “پایان جهان” در آن شب، از او پرسید که آیا هیچ یک از دنبال کنندگانش او را دوست دارند یا خیر.

ردیاب ترندهای جستجو، Google Trends، فاش کرد که بسیاری از مردم در جستجوی جایگزینی در توییتر هستند. جستجوهای گوگل برای Tumblr و Mastodon در روزهای گذشته افزایش یافته است.

Google Trends Tumblr

ظاهراً افراد زیادی از Tumblr استفاده می کردند که سرویس موقتاً از کار افتاد.

Tumblr پاسخی طنزآمیز به وضعیت مخمصه موقت خود در توییتر منتشر کرد:

توییت‌هایی درباره پرطرفدار شدن توییتر در یک شب

توییت‌های پرطرفدار نشان‌دهنده نگرانی در مورد مدت زمانی است که توییتر در دسترس خواهد بود، شاید همانطور که بسیاری از مردم در مورد مهاجرت دسته جمعی کارمندان خوانده‌اند.

ده موضوع از یازده موضوع پرطرفدار در مورد توییتر بود:

1·#RIPTwitter
پرطرفدار با #TwitterDown

2 · الون
پرطرفدار در توییتر HQ

3 · تامبلر
پرطرفدار با MySpace، Vine

4· ماستودون
222 هزار توییت

5 · اختلاف
1.02 میلیون توییت

6 · از آنجایی که توییتر
543 هزار توییت

7 · قبل از توییتر
682 هزار توییت

8 · اینستا
282 هزار توییت

9 · کارن فضایی
27.2 هزار توییت

11· #TwitterIsOverParty

موضوع پرطرفدار از کارن فضایی اشاره ای به طرحی است که عصر دیروز در کنار مقر توییتر قرار داشت که مجموعه ای از نام های سرگرم کننده برای ایلان ماسک را به تصویر می کشید، با Space Karen شادی زیادی را در بین کاربران توییتر برانگیخت.

آیا این پایان توییتر است؟

با توجه به اینکه تیم‌های زیرساختی توییتر گزارش شده است که در سطح استخوانی یا کمتر کار می‌کنند، جای تعجب نیست که بسیاری از مردم احساس کنند توییتر به پایان رسیده است.

آزمایش انعطاف‌پذیری توییتر در آخر این هفته با شروع محبوب‌ترین رویداد ورزشی در جهان، جام جهانی، انجام می‌شود که حجم عظیمی از فعالیت را برای این پلتفرم به ارمغان خواهد آورد.

قسمت ترسناک این است که گفته می شود کارمندان در این آخر هفته بیرون از ساختمان قفل می شوند.

این احساس که یک رویداد تاریخی در حرکت آهسته اتفاق می افتد اجتناب ناپذیر بود. موضوعات پرطرفدار تحت سلطه توئیت های مربوط به نابودی توییتر بودند.

این که بسیاری از مردم تصمیم به خداحافظی گرفتند، این تصور را افزایش داد که توییتر در حال مرگ است یا حداقل نزدیک به شکستن است.

اگرچه موضوعات پرطرفدار حاکی از آن است که توییتر در راه خروج است، ایده بهتری در مورد اینکه چقدر بیشتر ممکن است توییتر دوام بیاورد ممکن است تا دوشنبه و در هفته آینده مشخص شود زیرا جام جهانی باعث افزایش ترافیک به توییتر می شود.

تصویر ویژه توسط Shutterstock/ivan_kislitsin

منبع