کتاب های کمک آموزشی فارسی اول دبستان همراه با تحلیل و بررسی آنها چی بخونم | ketabko

کتاب کمک‌درسی خیلی سبز اول دبستان، کتاب کار فارسی اول دبستان کلاغ سپید و کتاب گاج املا اول دبستان از جمله مهمترین عناوین منتشر شده توسط ناشران کشور در این مقطع تحصیلی است. شما می‌توانید علاوه بر کتاب‌های برای تهیه مجموعه‌های کمک آموزشی و مکمل محتوای درسی نیز به سایت مارکا کتاب مراجعه کنید. تنها کافی است با چند کلیک کتاب مورد نیاز خود را به سبد خرید اضافه کنید تا آن را با ارسال رایگان و در کمترین زمان ممکن، درب منزل تحویل بگیرید. کتاب شاهکار جامع اول دبستان کلاغ سپید از سری کتاب‌های انتشارات کلاغ سفید است که به‌منظور تسلط بیشتر و آماده‌سازی دانش‌آموزان برای شرکت در امتحانات گردآوری شده است. سرفصل‌های این کتاب مطابق با کتب درسی و مشتمل بر نمونه سؤالات حل‌شده، سؤالات و تمرینات متنوع به‌صورت طبقه‌بندی شده از ساده به دشوار است. جلد اول این کتاب شامل مجموعه کامل تمرین‌های دروس ریاضی و قران و جلد دوم شامل تمرینات دروس علوم تجربی و فارسی منطبق با اهداف آموزشی کتب درسی اول دبستان می‌باشد.

زیبا بنویسیم اول ابتدایی قدیانی

کتاب های کمک آموزشی فارسی اول دبستان همراه با تحلیل و بررسی آنها چی بخونم | ketabko

در بانک کتابمارکا می‌توانید کلیه کتاب‌های کلاس اول را ببینید و اطلاعات موردنیاز خود را به‌دست آورید. تمرینات متنوع و طرح‌ها و تصاویر جذاب این کتاب، موجب ترغیب دانش‌آموزان به یادگیری و مانع از خستگی و دل‌زدگی می‌گردد. کتاب کار املای اول خیلی سبز، املانویسی را به یکی از دروس آسان اول ابتدایی تبدیل کرده است. این سری از کتاب‌های انتشارات گاج در تلاش است با تکنیک‌های روانشناسی، تمرین‌هایی طراحی کند که فهم مفاهیم علوم تجربی را برای دانش‌آموز آسان می‌کند. تصاویر جذاب و رنگارنگ کتاب نظرِ کودک را جلب کرده و حس خوبی منتقل می‌کند.

  • شما باید در ابتدا نمونه های مختلف موجود را شناخته و سپس از میان آن ها خرید کتاب کمک درسی اول دبستان انتخاب کنید.
  • کتاب‌های کلاس اول از عناوین درسی ازجمله کتاب فارسی، علوم، قرآن، ریاضی تشکیل‌شده است.
  • این کتاب علاوه بر آموزش کامل مفاهیم با استفاده از روش‌های روان‌شناختی، شامل مثال‌ها و تمرینات متنوع نظیر جورچین، وصل کردنی، رنگ‌آمیزی و… است که به تفهیم و درک کامل مطالب توسط دانش‌آموز کمک می‌کند.
  • کتاب کار و تمرین علوم اول دبستان منتشران مشتمل بر آموزش خط به خط کلیه‌ی مطالب کتاب درسی مطابق با درک دانش‌آموزان اول ابتدایی است که توسط لیلا زهادی گردآوری شده است.
  • استادبانک یک شرکت دانش‌بنیان مستقر در مرکز رشدِ دانشگاه شریف است و خدمتِ اصلی آن درخواست معلم خصوصی به شکل حضوری و آنلاین در سراسر ایران می‌باشد.

بسیاری از معلمین و مدارس خرید کتاب‌های کمک درسی را بهترین مکمل کتاب درسی در سال‌های نخستین تحصیل دانش آموزان می‌دانند. کتاب کار و تمرین علوم اول دبستان منتشران مشتمل بر آموزش خط به خط کلیه‌ی مطالب کتاب درسی مطابق با درک دانش‌آموزان اول ابتدایی است که توسط لیلا زهادی گردآوری شده است. درس‌نامه‌های خلاصه به‌صورت درس به درس و تمرینات متنوع و مفهومی این کتاب در قالب سؤالات تشریحی، چهارگزینه‌ای، درست و غلط و جدول به تفهیم بهتر و تثبیت آموخته‌های کتاب درسی به دانش‌آموز کمک می‌کند.

تا حد امکان سعی شده که از به کار بردن کلمه‌های غیرقابل درک برای دانش‌آموزان در متن کتاب اجتناب شود. CD آموزشی ضمیمه‌ی کتاب شامل فایل صوتی تمامی دیکته‌های کتاب فارسی مطابق با اهداف آموزشی کتاب است. تمرینات گوناگون کتاب نظیر کلمه‌سازی، وصل کردنی، متن‌خوانی و… موجب افزایش مهارت، دقت و تمرکز دانش‌آموز می‌گردد. طراحی زیبا و تصاویر رنگی و جذاب این کتاب موجب افزایش اشتیاق و جذب دانش‌آموزان اول ابتدایی می‌گردد. کتاب شاهکار فارسی اول دبستانانتشارات کلاغ سپید، اثر مشترک عشرت بالغ و طاهره نقی نژادیان است.

کتاب جامع اول EQ گاج