کنترلر CNC آفلاین 4 محور مدل SMC4-4-16A16B | asilight

کنترلر CNC آفلاین 4 محور مدل SMC4-4-16A16B | asilight موفقیت به روش های متعددی تعریف شده است؛ کامیابی، ثبات، سهم در بازار، اطمینان خاطر مشتری و … ما، در تک لاد اعتقاد داریم موفقیت یعنی کیفیت تجهیزات، خدمات و ارائه پیشرفته ترین راهکارها کنترلر آفلاین به متقاضیان. کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ و متعلق به شرکت HANNA-IRAN می باشد و هرگونه کپی برداری شامل پیگرد قانونی می باشد.

  • به وسیله یک سوییچ در پانل جلویی کنترلر آنلاین ORP مدل BL ، کاربر می‌تواند انتخاب کند که دوز به صورت دستی یا اتومات باشد.
  • کنترلر آنلاین ORP مدل BL به طور ویژه برای کنترل پنلی استخر و سونا طراحی شده است.
  • کنترلر کوچک orp هانا مدل BL دارای رنج ۰ تا ۱۰۰۰ میلی ولت و رزولوشن ۱ میلی ولت می‌باشد.

کنترلر آنلاین ORP مدل BL به طور ویژه برای کنترل پنلی استخر و سونا طراحی شده است. با توجه به سایز، از آن می‌توان در فضاهای کوچک استفاده نمود. همچنین حالت دوز اتومات آن، زمان نگهداری را به طور قابل توجهی کاهش می‌دهد. دارای پورت usb است که راه ارتباطی آن از طریق یو اس بی می باشد و نیازی به اتصال کامپیوتر ندارد و فقط کافی است جی کد داخل فلش ریخته و به پورت یو اس بی کنترلر متصل کنید.

اقلام همراه محصول

استپ موتور با گشتاور 9 کیلوگرم بر سانتی متر یکی از با مرغوب ترین محصولات شرکت CW کشور چین می‌باشد. از ویژگی های این استپ می توان به سه سیم ، جریان 5.6 آمپر و اندازه فلنچ mm 57×57 اشاره کرد. کنترلر آفلاین 4 محور مدل SMC4-4-16A16B قابلیت اجرای جی کدها از روی حافظه رم را داراست و نیازی به اتصال همزمان با کامپیوتر ندارد. لطفاً جهت خرید دستگاه کنترلر آنلاین pH و کلر PCA340 و یا آگاهی از قیمت PCA340 HANNA با ما تماس بگیرید. کنترلر کوچک orp هانا مدل BL دارای رنج ۰ تا ۱۰۰۰ میلی ولت و رزولوشن ۱ میلی ولت می‌باشد.

دیدگاه برای درایور و کنترلر آفلاین GRBL CNC

سری PCA 3X0 کلر آزاد یا کل کل را در محدوده 0 تا 5.0 میلی گرم در لیتر کنترل می کند. مدل های سری HANNA PCA 300 آنالیز کننده های فرآیند کلر ، pH ، ORP و دما هستند که به طور مداوم یک جریان نمونه را کنترل می کنند و مقدار آن را کنترل می کنند تا میزان کلر ، برم یا ید و pH را تنظیم کنند. برای مشاهده ی محصولات مشابه به دسته بندی زیر مراجعه نماییید. ۲- اشخاصی که میدانند خرید بسیاری از کالاها از آمازون، به صرفه تر از خرید از فروشگاه های داخلی است. این سری از اینورترها شامل مدل تک فاز ۲۰۰ تا ۲۳۰ ولت، از ۰٫۴ تا ۱٫۵ کیلووات، سه فاز ۲۰۰ تا ۲۳۰ ولت، از ۰٫۴ تا ۲۲ کیلووات، سه فاز ۳۸۰ تا ۴۸۰ ولت، از ۰٫۴ تا ۲۲ کیلووات می باشد. این سری از اینورترها شامل مدل سه فاز ۲۰۰ تا ۲۳۰ ولت، از ۰٫۷۵ تا ۷۵ کیلو وات، سه فاز ۳۸۰ تا ۴۸۰ ولت، از ۰٫۷۵ تا ۳۷۵ کیلو وات می باشد.

دو خروجی 4-20 میلی آمپر یا 0-20 میلی آمپر برای راه اندازی دستگاه های خارجی مانند ضبط نمودار در دسترس است. آنالیز کننده می تواند دو پمپ دوز را از طریق خروجی 4-20 میلی آمپر برای دوزهای کلرید و اسید / قلیایی هدایت کند. گرچه در اين مهم ارگانهاي دولتي و مراكز حمايت از طرح هاي نو و دانش بنیان هيچگونه حمايتي در جهت تولید داخلی نمي كنند اما فارغ از نياز به آنها نيز مي توان با برنامه ريزي دقيق و پشتکار به باور و رشد خوبی در سطح هاي بالا دست يافت . کنترلرها در واقع راه ارتباطی شما با دستگاه های مد نظرتان هستند که می توانید به کمک آن ها با دستگاه خود صحبت کنید و به آن فرمان بدهید. دستگاه کنترلر تمام فرمان هایی که یک متخصص در نظر دارد را اعمال می کند تا پروسه‌ جریان استاندارد خود را پیش بگیرد و نهایتا نتیجه و پاسخ مطلوب حاصل شود.