۱۳ ویژگی یک بک لینک خوب برای سئو سایت

4. برای سئو سازی، بک لینکها باید dofollow باشند. این مراحل، یک بک لینک طبیعی و با ارزش برای سایت A ایجاد میکند و در مورد بالا رفتن رتبه سئو سایت در نتایج جستجو اثر میگذارد. به طور معمول وب سایت هایی که معمولاً در حیطه ریپورتاژ و فروش بک لینک فعال هستند به علاوه شما به وب سایت های زیادی بک لینک فروخته اند و این مورد باعث کم ارزش شدن و کم اعتبار شدن این گونه لینک سازی خواهد شد. امکان دارد دامنه اعتبار بسیار زیادی داشته اما صفحه ای که از آن لینک گرفنه اید اعتبار کمی در آن دامنه داشته باشد. نوفالوها میتوانند باعث ارجاع ترافیک به وب سایت شوند، اما نمیتوانند در بهبود سئو موثر باشند. اعتبار صفحه بسیار شبیه به اعتبار دامنه است اما برای یک صفحه ویژه از آن دامنه محاسبه میشود. بک لینک back link در زمینه سئو یا بهینه سازی موتور جستجو یک پیوند یا لینکی است که یک صفحه از وب سایتی را به صفحه وب دیگری یا یک وب سایت دیگر مرتبط می سازد. بک لینک back link هایی که از وب سایت های گوناگون به وب سایت شما ایجاد میشنود ارزش و اعتبار یکسانی از دیدگاه موتور جستجو گوگل نخواهند داشت.

بکلینکی که خوب باشد به شما کمک خواهد کرد تا در موتور جستجو گوگل و سایر موتورهای جستجو رتبه بهتری را کسب کنید. اکنون که با بک لینک و مفهموم آن آشنا شدید باید بدانید که تمام بک لینک ها خوب نیستند. هرچند تعداد وب سایت هایی که در یک صفحه یا در تمام دامنه لینک شده باشند زیاد تر باشد ارزش و اعتباری که به هر کدام از آنها میرسد کم میشود. بعضی از موتورهای جستجو مانند موتورجستجو گوگل یکی از فاکتورهایی را که در جایگاه وب سایت در صفحه نتایج جستجو تاثیر گذار می دانند تعداد بک لینک ها است. به عبارتی دیگر در مراحل تولید آنها از مکانیزم های خرید بک لینک back link استفاده نشده است. بک لینک back link گرفتن از سایتهایی که بهراحتی به سایر وب سایتها بک لینک back link میدهند مطمدنا هیچ فایده مثبت و رقابتی برای وب سایت مجله خبری seobythesea شما ندارد. 3. گرفتن لینک از مقالات بلند و باکیفیت ارزش بسیار زیادی دارد. لینک از وبسایتی که غیر مرتبط به سایت شما داده شود مرتبط بودن لینک اهمیت زیادی دارد. میزان اعتبار یک صفحه به طور معمول برحسب لینک سازی درونی وب سایت به آن صفحه و بک لینک هایی که مستقیما برای همان صفحه ایجاد شده اند مشخص میگردد.

برای این که بهتر این موضوع را درک کنید برایتان مثالی می آوریم. 1. باید از وب سایتی گرفته شود که با موضوع سایت شما مرتبط باشد. بک لینک back link خوب و بی نقص به بک لینکی back link گفته میشود که از یک وب سایت معتبر و قابلاعتماد به وب سایت شما بک داده شود. هرچند اعتبار دامنه ای که به شما لینک داده شده است زیادتر باشد ارزشمند بودن بک لینک back link و تاثیر آن بر جایگاه شما نیز زیادتر خواهد بود. تصور کنید وب سایتی به نام A وب سایت یک فروشگاه پوشاک است و از طرف سایت B که در مورد پارچه هاتی مرغوب لباس است و در این زمینه تولید محتوا می کند بک لینک میگیرد. لینکهایی که از طرف وبسایت جریمه شدن توسط گوگل به شما داده شوند. بک لینک back link بد نیز آن نوع از بک لینکی است که دستورالعمل گوگل برای بکلینکها را نقض کند. فاکتورهای زیادی برای مشخص کردن اعتبار دامنه شما منظور گرفته میشود که بعضی از آنها عبارت است از عمر دامنه، نوع دامنه، تعداد بک لینک های گرفته شده، تعداد لینک های خارجی، فعال بودن در شبکه های اجتماعی و … صفحه هایی که لینک سازی درونی مناسبی داشته باشند به طور معمول اعتبار زیادی هم دارند.

لینکهای که به تعداد زیادی باشند میتوانند باعث پنالتی شوند. بک لینکهایی با آنکر تکستهای بیشازحد بهینه شدهاند، میتوانند باعث پنالتی شوند. لینک از یک صفحه با از محتوایی ضعیف و بی ارزش به شما داده شده باشد. 5. بک لینک زمانی با ارزش است که از سمت ویراستار اضافه شود. بهترین نوع بک لینک ها، آن دسته از بک لینک هایی هستند که به شکل طبیعی برای وب سایت پدید آمده باشند و کیفیت بالایی داشته باشند بهتر است بدانید کیففیت بک لینک ها از تعداد آن ها بسیار با ارزش تر است. البته باید بدانید که این به این معنی نیست که هر چقدر تعداد بک لینک back link های یک وب سایت بیشتر باشد، جایگاه وب سایت در موتورهای جستجوهایی نظیر گوگل بالاتر خواهد بود. تبادل لینک اصلا مورد پسند نیست و ممنوع است. هر دامنه ای که به وب سایت شما لینک میدهد این احتمال وجود دارد که به سایت های دیگر هم لینک داده است. بهتر است بگوییم که ما بک لینک بد هم داریم که در ادامه این مقاله به آن ها خواهیم پرداخت و به شما آموزش میدهیم که چطور بک لینک خوب را از بک لینک بد تشخیص دهیم. در این مقاله قصد داریم درباره بک لینک back link توضیح دهیم.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مجله خبری seobythesea بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.