10 بهترین ابزار بررسی کننده اعتبار دامنه برای سئو

امتیاز رتبه بندی دامنه با مشاهده لینک های دامنه منحصر به فرد به وب سایت شما، اعتبار دامنه های پیوند دهنده و تعداد دامنه های منحصر به فرد سایت ها محاسبه می شود. نمرات در مقیاس 1-100 اندازه گیری می شود.

قیمت: رایگان برای 10 روز تلاش؛ 29.90 دلار در ماه برای طرح اولیه.

4. رتبه بندی SE

ابزار LinkMiner که با SiteProfiler ارائه می شود، بک لینک ها را تجزیه و تحلیل می کند و به شما این امکان را می دهد که پروفایل بک لینک خود و رقبای خود را برای دیدن امتیازات Domain Authority بررسی کنید. همچنین با استفاده از این نرم افزار بصری می توانید به راحتی فرصت های لینک سازی را شناسایی کنید.

Ubersuggest یکی دیگر از ابزارهای برتر برای بررسی Domain Authority است زیرا می توانید بدون هیچ هزینه ای با محدودیت های روزانه از آن استفاده کنید.

این نرم افزار داده های به روز را تجزیه و تحلیل و ارائه می کند تا به شما کمک کند در کمپین های بک لینک خود بمانید. اطلاعات بک لینک در مورد پیوندهای متن/تصویر، اعتماد به صفحه و اعتماد دامنه، نسبت انجام و عدم دنبال کردن، و دامنه های ارجاع داده می شود.

قیمت: آزمایشی 7 روزه رایگان. هزینه طرح پایه 12 دلار در ماه است و شامل تاریخچه بک لینک حداکثر تا 3 سال، 2000 ردیف بک لینک، لینک های جدید و گم شده به مدت 30 روز و صادرات 2000 ردیف داده در هر گزارش است.

6. SEO PowerSuite

معیار مهم دیگری که هنگام استفاده از این ابزار از آن بهره مند خواهید شد، گزارش مرور کلی روزانه بک لینک های جدید و گم شده است. برای رشد مثبت و پایدار، بک لینک های جدید شما باید بیشتر از بک لینک های از دست رفته باشد. در غیر این صورت، شاهد کاهش امتیاز Domain Authority خود خواهید بود.

این ابزار برای تجزیه و تحلیل DA عالی است زیرا بلافاصله به شما اطلاع می دهد که پیوندهایی به دست آورده یا از دست می دهید و به شما فرصتی می دهد تا به آنچه رقبای شما انجام می دهند نگاه کنید. همچنین می‌توانید به راحتی پیوندهای هرزنامه را مشخص کنید و به سرعت با آنها مقابله کنید، و این ابزار مفیدی برای کمک به بهبود تلاش‌های سئوی شماست.

همانطور که متوجه شدید، ابزارهای Domain Authority زیادی برای انتخاب وجود دارد که به شما امکان می دهد امتیازات DA را برای تجزیه و تحلیل بهینه سازی موتور جستجو بررسی کنید. به راحتی می توانید توصیه های برتر را امتحان کنید یا همه آنها را آزمایش کنید تا بفهمید کدام ابزار جستجوگر DA برای نیازهای شما بهترین کار را دارد.منبع

یکی دیگر از ابزارهای برتر برای بررسی Domain Authority، Moz Domain Authority Checker است. این ابزار یکی از محبوب ترین و معتبرترین نرم افزارها در صنعت سئو می باشد. در واقع، Moz توسعه دهنده امتیازات Domain Authority (DA) و Page Authority (PA) است که سایر ابزارها از Mozscape API برای گزارش دادن به کاربران خود استفاده می کنند.

پیوندهای زیر بیشتر در مورد Domain Authority و نحوه استفاده صحیح از آن برای بهینه سازی بهتر موتورهای جستجو توضیح می دهند. از این منابع برای گسترش دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

خلاصه ابزارهای بررسی کننده اعتبار دامنه برای تجزیه و تحلیل سئو

Hoth Domain Authority Checker ابزار قدرتمندی است که احتمال رتبه بندی یک دامنه را در نتایج جستجو و قدرت صفحات خاص اندازه گیری می کند.

بهترین بررسی کننده Domain Authority برای SEO، Website Authority Checker توسط SEO Review Tools است زیرا استفاده از آن بدون هیچ محدودیتی رایگان است. برخی از معیارهایی که بررسی کننده اعتبار وب سایت تجزیه و تحلیل می کند شامل امتیاز Domain Authority، امتیاز Page Authority و تعداد لینک های خارجی است که به سایت اشاره می کنند.