10 بهترین ابزار و نرم افزار لینک سازی برای بک لینک ها

یکی از چیزهایی که ما در مورد جستجوگر بک لینک آنها دوست داریم این است که پیش نمایشی در داشبورد از صفحاتی که شامل بک لینک به وب سایت شما هستند ارائه می دهد و شما را مستقیماً به متن لنگر حاوی پیوند می برد.

و همچنین ارائه یک چک کننده بک لینک استاندارد که پروفایل موجود شما را تجزیه و تحلیل می کند و ویژگی های مفیدی مانند توانایی شناسایی و رد کردن بک لینک های مضر را ارائه می دهد.

Mangools یک آزمایش رایگان 10 روزه از ابزار LinkMiner خود را ارائه می دهد، پس از آن به یک طرح برتر نیاز خواهید داشت. اینها فقط از 29.90 دلار در ماه شروع می شوند و شامل سایر ابزارهای Mangools مانند پیشنهاد کلمات کلیدی و جستجوهای SERP می شوند. از Mangools LinkMiner دیدن کنید.

خلاصه ابزارها و نرم افزارهای لینک سازی برای بک لینک ها

Linkody با یک آزمایش رایگان سخاوتمندانه 30 روزه ارائه می شود. برنامه های پولی از هزینه کم فقط 14.90 دلار در ماه شروع می شود. به لینکودی مراجعه کنید.

8. Hunter.io

Hunter.io

Hunter.Io همچنین به شما نشان می‌دهد که داده‌ها چه زمانی کشف شدند و یک پیوند به منبع اطلاعات در دسترس عموم قرار می‌دهد تا بتوانید ارتباط آن را تعیین کنید، و حتی به شما امکان می‌دهد مخاطبین را به یک لیست اضافه کنید تا بتوانید آنها را به رابطه دلخواه خود صادر کنید. نرم افزار مدیریت

این پلتفرم به شما اجازه می دهد 25 جستجوی رایگان در ماه انجام دهید. برنامه های پولی از 49 دلار در ماه برای حداکثر 500 جستجو شروع می شود. از Hunter.Io دیدن کنید.

9. هارو

هارو

این ابزار به شما کمک می‌کند تا با تجزیه و تحلیل محتوای با عملکرد برتر مربوط به جایگاه خود، بالقوه‌های جدید بک لینک پیدا کنید.

انتخاب ما از بهترین نرم افزار لینک سازی برای مبتدیان، Link Hunter یک پلت فرم آسان برای استفاده است که می توانید از آن برای یافتن بک لینک های جدید و مدیریت کمپین های خود با آنها استفاده کنید.

امیدواریم از این راهنما در مورد بهترین ابزارهای لینک سازی برای سئو لذت برده باشید.

همچنین می‌توانید از این ویژگی برای ارزیابی پروفایل‌های بک لینک رقبای خود قبل از قرار دادن Gap Analyzer در مقایسه این دو استفاده کنید تا بتوانید برای دریافت لینک از همان منابع معتبری که ارزشمندترین بک لینک‌ها را به رقبای شما می‌دهند، شروع به کار کنید.

اگر وب سایتی وجود دارد که امیدوارید از آن بک لینک کسب کنید یا وبلاگ نویس خاصی که به دنبال ارتباط با آن هستید، اما نمی توانید آدرس ایمیل آنها را پیدا کنید، این بهترین مکان برای جستجو است.

این سرویس ها بهترین ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی را با ویژگی های ممیزی سایت با کیفیت بالا، ردیابی رتبه و موارد دیگر ترکیب می کنند، اما در بک لینک ها Ahrefs واقعاً برتر است.

یکی از مواردی که ما واقعاً در مورد آن دوست داریم، ویژگی بک لینک های انبوه است که می توانید از آن برای وارد کردن حداکثر 400 URL استفاده کنید و تقریباً به مجموعه ای از داده های مربوط به هر یک دسترسی داشته باشید، و آن را برای مشاغل بزرگ یا هر کسی که بهینه سازی خارج از صفحه انجام می دهد عالی می کند. در مقیاس بزرگ.

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.منبع

هیچ راهنمای نرم افزار لینک بیلدینگ بدون ذکر لینکودی، ابزار ردیابی بک لینک که کار سخت نظارت بر کمپین های متعدد و پروفایل های بک لینک گسترده را حذف می کند، کامل نخواهد بود.

اینجا جایی است که تو وارد می شوی.

این پلتفرم به شما امکان می دهد تمام بک لینک های موجود خود را تجزیه و تحلیل کنید، داده هایی مانند اعتبار دامنه و ترافیک وب را ارائه می دهد که می تواند برای از بین بردن بک لینک های با کیفیت پایین که ممکن است به سئوی شما آسیب بزند بسیار ارزشمند باشد.

پلتفرم محبوب Majestic SEO برای تجزیه و تحلیل نمایه بک لینک شما فوق العاده است تا بتوانید تصمیمات مبتنی بر داده در مورد نحوه بهینه سازی آن بگیرید.

Buzzstream یک آزمایش 14 روزه رایگان ارائه می دهد. برنامه های پولی آن از 24.99 دلار در ماه شروع می شود. از Buzzstream دیدن کنید.

2. احرف

اهرفس

برنامه‌های پولی این سرویس از ماهانه فقط 39 دلار با یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه شروع می‌شود که آن را به بهترین نرم‌افزار لینک‌سازی برای کسب‌وکارهای با بودجه تبدیل می‌کند. از رتبه بندی SE دیدن کنید.

6. سئوی با شکوه

سئوی با شکوه

ویژگی نمایه بک لینک Ahrefs رایگان است، در حالی که Content Explorer و سایر ابزارها به اشتراک پولی نیاز دارند که از 99.99 دلار شروع می شود. از Ahrefs دیدن کنید.

3. لینک شکارچی

شکارچی لینک

نکته برجسته، توانایی مرور در پایگاه داده گسترده Buzztream برای یافتن وب سایت ها، وبلاگ ها، روزنامه نگاران و تأثیرگذاران مرتبط با محتوای شما است. سپس می‌توانید به جزئیات تماس دسترسی پیدا کنید، فهرستی از مخاطبین ایجاد کنید و با استفاده از قالب‌های ایمیل بهینه‌سازی شده و پیگیری‌های خودکار، برای درخواست بک لینک‌ها تلاش کنید.

Simplicity نام بازی در اینجا است، با داشبورد تمیز و شهودی و ویژگی‌های مناسب برای تازه‌کارها مانند توانایی دیدن ارزش سئوی وب‌سایت‌هایی که می‌خواهید هدف قرار دهید، ارسال ایمیل‌های شخصی‌سازی شده و پیگیری هر رابطه‌ای که ایجاد می‌کنید.

Mangools LinkMiner یکی دیگر از گزینه‌های برتر است اگر به دنبال راهی کم‌هزینه برای مدیریت پروفایل بک‌لینک خود و کشف چشم‌اندازهای مرتبط با DA بالا برای کسب لینک‌های جدید هستید.

تنها دلیلی که ما HARO را در این راهنما رتبه‌بندی نکرده‌ایم این است که همه سایت‌هایی که این روزنامه‌نگاران برای آن‌ها می‌نویسند به شما بک لینک ارائه نمی‌دهند، بنابراین همیشه باید ابتدا بررسی کنید. از HARO دیدن کنید.

10. Mangools LinkMiner

Mangools LinkMiner

اگر به دنبال یک راه حل جامع سئو هستید که ابزارهای لینک سازی برتر را با سایر ویژگی های نمونه ترکیب می کند تا به شما کمک کند کل کار بهینه سازی موتور جستجو را از یک پلت فرم انجام دهید، به Ahrefs نگاه نکنید.

در جاهای دیگر، می‌توانید هشدارها را طوری تنظیم کنید که همیشه هنگام از دست دادن یا به دست آوردن یک پیوند جدید مطلع شوید، درباره استراتژی‌های بک لینک رقبای خود اطلاعاتی کسب کنید، و از ابزار Instant Link Location استفاده کنید، که به طور خودکار بک لینک شما را در منبع شناسایی می‌کند. صفحه، باعث صرفه جویی در وقت شما در پیمایش دستی هر صفحه ارجاع شده می شود.

به سادگی یک نام دامنه را تایپ کنید و Hunter.Io پایگاه داده عظیم خود را اسکن می کند تا مخاطبین تأیید شده آن وب سایت را پیدا کند.

داشبورد Backlink Analytics تمام داده‌هایی را که می‌توانید در مورد بک‌لینک‌های خودتان و رقبایتان نیاز دارید به شما نشان می‌دهد، در حالی که ابزار Backlink Gap این دو را با هم مقایسه می‌کند تا بتوانید به راحتی فرصت‌های بک‌لینک‌سازی را که نزدیک‌ترین رقبایتان از دست داده‌اند، تشخیص دهید.

اشتراک های پولی Majestic SEO از 49.99 دلار در ماه شروع می شود. این شرکت آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد، اما اگر از آن راضی نباشید، 7 روز ضمانت بازگشت پول وجود دارد. از Majestic SEO بازدید کنید.

7. لینکودی

لینکودی

یک دامنه را وارد کنید، و می‌توانید اعتبار، شهرت و متن لنگر مورد استفاده هر وب‌سایت ارجاع‌دهنده را بررسی کنید، و همچنین داده‌های مشابهی را در مورد مشتریان احتمالی جمع‌آوری کنید.

این پلتفرم مناسب برای مبتدیان، همراه با ابزاری مفید برای مدیریت سئو روی صفحه و تقویت تلاش‌های بازاریابی محتوای شما، شامل یک بررسی کننده بک لینک دقیق است که انواع بینش‌های ارزشمند را در مورد نمایه بک لینک شما، از جمله تعداد دامنه‌های ارجاع‌دهنده، نسبت nofollow برای dofollow پیوندها در نمونه کارها و موارد دیگر.

Link Hunter یک آزمایش رایگان 7 روزه ارائه می دهد. برنامه های پولی از 49 دلار در ماه شروع می شود. از Link Hunter دیدن کنید.

4. سمروش

سمروش

اگر ایده یک ابزار سئوی همه کاره با ویژگی های ساخت بک لینک بالا را دوست دارید، Semrush ممکن است برای شما مناسب باشد.

رتبه‌بندی SE یکی دیگر از ابزارهای محبوب همه کاره است که از نظر کمیت و کیفیت ویژگی‌های موجود، به افرادی مانند Ahrefs و Semrush دست پیدا می‌کند.

برای یافتن فرصت های بک لینک جدید، کافی است آدرس های وب رقبای خود را وارد کنید تا پروفایل بک لینک آنها را ببینید و از آن برای هدف قرار دادن وب سایت های مشابه یا مشابه استفاده کنید.

همانطور که متوجه شدید، پلتفرم‌هایی مانند Buzzstream، Ahrefs، و Link Hunter از جمله بهترین راه‌حل‌های نرم‌افزار لینک‌سازی در بازار هستند که هر کدام ویژگی‌های منحصربه‌فردی را ارائه می‌دهند که آنها را برای اهداف مختلف سئوی خارج از صفحه مناسب می‌سازد. با خیال راحت همه این ابزارهای لینک سازی برتر را امتحان کنید تا بهترین ابزار را برای نیازها و بودجه شما پیدا کنید.

ازوئیکاین آگهی را گزارش کنید