18 بهترین سایت برای تبلیغ یک تجارت

Sales Spider یک دایرکتوری عظیم است که در آن می توانید لیست های تجاری شرکت خود و آگهی های طبقه بندی شده را برای محصولات و خدمات جداگانه ارسال کنید. این پلتفرم همچنین دارای یک ویژگی پیام رسانی یکپارچه است تا بتوانید مستقیماً با مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کنید و در صورتی که قابلیت چت در وب سایت خود ندارید، آن را به یکی از بهترین سایت ها برای تبلیغ تجارت خود تبدیل می کند.

16. اودل

بازار تبلیغات Oodle

این راهنما شامل لیستی از وب سایت های تبلیغاتی رایگان است.

اگرچه این شرکت دیده شدن را با یک لیست رایگان تضمین نمی کند، ادعای آن فقط چند ثانیه طول می کشد، بنابراین هنوز هم یکی از بهترین سایت ها برای تبلیغ کسب و کار شما محسوب می شود زیرا می توانید شرکت خود را در مقابل 700 میلیون کاربر فعال ماهانه یاهو قرار دهید.

نام Better Business Bureau مترادف با استانداردهای بالای کیفیت و خدمات است، بنابراین چه پلتفرمی بهتر برای تبلیغ کسب و کارتان؟

در مجموع، 18 مورد از بهترین وب سایت های تبلیغاتی را پیدا خواهید کرد که می توانید از آنها برای تبلیغ آنلاین کسب و کار خود برای به دست آوردن مشتریان، فروش و دیده شدن بیشتر در موتورهای جستجو استفاده کنید.

Angi یک دایرکتوری تجاری خاص است که تاجران و پیمانکاران محلی را با مالکان خانه که به دنبال استخدام خدمات آنها هستند مرتبط می کند. اگر شرکت شما می تواند به نفع صاحبان خانه باشد، آنگی یکی از بهترین وب سایت های تبلیغاتی رایگان برای به دست آوردن مشتریان محلی بیشتر است. علاوه بر فهرست کردن خدمات کسب و کارتان، می‌توانید به سرنخ‌ها پاسخ دهید، قیمت‌ها را ارسال کنید و حتی از طریق سایت درخواست پرداخت کنید.

9. Craigslist

سایت تبلیغاتی رایگان Craigslist

Adpost یک جایگزین عالی Craigslist است، هرچند با دسترسی بین‌المللی، راهی عالی و کم‌هزینه برای شروع رشد کسب‌وکار شما در سراسر جهان است. حتی محافظت Web3 Escrow و تترینگ USDT را برای شرکت‌هایی که مایل به پذیرش پرداخت‌های ارز دیجیتال هستند، ارائه می‌کند که آن را به بهترین وب‌سایت تبلیغاتی در نوع خود برای تراکنش‌های پولی مدرن تبدیل می‌کند.

11. GumTree

سایت GumTree

به‌عنوان یک کسب‌وکار کوچک، می‌توانید از Apple Business Connect برای ادعای یک کارت مکان رایگان استفاده کنید که در Maps و سایر برنامه‌های اپل زمانی که کاربران مشاغلی مانند شما را در منطقه اطراف خود جستجو می‌کنند نشان داده می‌شود.

Nextdoor یک پلت فرم شبکه اجتماعی برای جوامع است. به عنوان یک کسب‌وکار محلی، می‌توانید یک نمایه ایجاد کنید و با پست‌های تجاری رایگان مشابه فیس‌بوک، مشتریان را در منطقه خود جذب کنید.

18. فهرست محلی یاهو

سایت لیست یاهو

این لیست‌ها فقط در نتایج جستجوی Bing مشاهده شده در یک مرورگر وب ظاهر نمی‌شوند، بلکه می‌توانند زمانی که کاربران به عملکردهای خاصی در ویندوز 10 و 11، مرورگر مایکروسافت اج و کورتانا دسترسی دارند، ظاهر شوند.

3. Apple Business Connect

شماره 3 بهترین سایت برای تبلیغ کسب و کار شما Apple Connect

Manta یک فهرست تجاری آنلاین شناخته شده است که هر ماه میلیون ها بازدید کننده را دریافت می کند. با فهرست Manta، می توانید کسب و کار خود را به صورت رایگان تبلیغ کنید و لیست های خود را در چندین پلتفرم از جمله فیس بوک و Yelp همگام کنید.

14. MerchantCircle

وب سایت MerchantCircle

Yahoo Local قبلا مکانی عالی برای تبلیغ رایگان کسب و کار شما بدون هیچ محدودیتی بود، اما از آن زمان این پلت فرم توسط Yext، یک شرکت متخصص در فهرست راهنمای آنلاین، پیشی گرفته است.

ClassifiedAds یک پلت فرم عالی دیگر برای کسب و کارهای کوچک با محدودیت بودجه است. این پلت فرم به شما اجازه می دهد تا تبلیغات طبقه بندی شده رایگان را برای محصولات و خدمات در تعداد زیادی از دسته ها و در هر تعداد مکان مختلف ایجاد کنید.

13. مانتا

سایت مانتا

امیدوارم از این لیست از وب سایت های تبلیغاتی رایگان لذت برده باشید.

Craigslist از سال 1995 وجود داشته است و همچنان یکی از محبوب ترین سایت های طبقه بندی آنلاین در جهان است. اگر یک کسب و کار کوچک با بودجه محدود هستید، ایجاد یک آگهی طبقه بندی شده در این سایت تبلیغاتی رایگان راهی عالی برای دستیابی به مخاطبان محلی زیادی است.

10. ارسال

وب سایت Adpost

اکنون، اگر می‌خواهید مطمئن شوید که وب‌سایت شما به‌درستی خزیده شده و در موتورهای جستجو فهرست‌بندی می‌شود تا ترافیک ارگانیک را از همه موتورهای جستجو به دست آورید، به این فهرست سایت‌های ارسال رایگان موتور جستجو نگاهی بیندازید. این شامل بهترین فرم های ارسال وب سایت در اینترنت است. همچنین باید از این صفحه دیگر با سایت‌های فهرست کسب‌وکار محلی که برای افزودن نمایه شرکت و URL سایت شما هزینه‌ای ندارد، بازدید کنید.

خلاصه وب سایت های تبلیغاتی رایگان

Yelp یکی از محبوب ترین دایرکتوری های تجاری در جهان است که این پلتفرم را به یکی از بهترین سایت ها برای تبلیغات آنلاین کسب و کار شما تبدیل می کند. به خصوص به این دلیل که نتایج Yelp اغلب در نتایج جستجو برای عبارات کلیدی مرتبط رتبه خوبی دارند. کسب‌وکارها با هر اندازه (کوچک تا بزرگ) از انواع صنایع می‌توانند یک فهرست رایگان ایجاد کنند، بررسی‌ها را مدیریت کنند، و موارد دیگر را برای تبلیغ کسب‌وکار خود بدون پرداخت هزینه.

8. انگی (فهرست انجی سابق)

وب سایت Angie برای ترویج کسب و کار به صورت محلی

اگر شرکت شما محصولات فیزیکی می فروشد، بازار فیس بوک متا به عنوان یک سایت تبلیغاتی رایگان خوب برای مشاغل کوچک ارزش دیدن دارد. پاسخ متا به شرکت‌هایی مانند eBay، این بازار دیجیتال به شما امکان می‌دهد محصولات را بدون پرداخت هزینه برای مشتریان محلی تبلیغ کنید، فروش را ترتیب دهید و 100٪ سود را حفظ کنید.

5. فروشگاه های متا در فیس بوک و اینستاگرام

متا شاپ در سایت فیسبوک و اینستاگرام

این صفحه به دو بخش تقسیم می‌شود: بخش اول شامل فهرستی سریع از برترین سایت‌های تبلیغاتی رایگان برای یک کسب‌وکار کوچک است که در این راهنما توصیه شده‌اند، و بخش دوم یک نمای کلی از تمام وب‌سایت‌های تبلیغاتی محبوب را به شما ارائه می‌دهد تا بدانید چگونه می توان از هر یک برای بازاریابی کسب و کار شما در اینترنت استفاده کرد.

وب سایت های تبلیغاتی رایگان

لیست وب سایت های تبلیغاتی رایگان

بهترین وب سایت های تبلیغاتی رایگان: صاحب کسب و کار کوچک

بهترین سایت های تبلیغاتی رایگان برای مشاغل کوچک

1. Google Business

شماره 1 محبوب ترین وب سایت تبلیغاتی Google Business

در وب‌سایت BBB، می‌توانید یک نمایه رایگان ایجاد کنید تا در فهرست کسب‌وکار جامع فهرست شوید و توسط افرادی که تنها بهترین‌ها را از کسب‌وکارهایی که با آن‌ها کار می‌کنند می‌خواهند، دیده شوید. ایجاد یک لیست رایگان در این سایت همچنین باعث بهبود اعتماد و اعتبار کسب و کار شما می شود که از عوامل مهمی است که سیستم های الگوریتم موتور جستجوی گوگل برای رتبه بندی وب سایت شما در نتایج جستجوی محلی استفاده می کنند.

7. فریاد زدن

وب سایت تبلیغاتی Yelp

اگر از ایده استفاده از محبوب‌ترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی جهان برای نمایش رایگان محصولات خود خوشتان می‌آید، اما همچنین می‌خواهید تسهیلات جمع‌آوری پرداخت‌ها از طریق آن پلتفرم‌ها را داشته باشید، متا شاپ را در فیس‌بوک و اینستاگرام در نظر بگیرید.

Google Business ابزاری ارزشمند برای سئوی محلی است زیرا فهرست شما حتی به مشتریان بالقوه در تصمیم گیری برای خرید کمک می کند زیرا همه چیز را از جزئیات تماس و وب سایت شما گرفته تا ساعات کاری، نظرات مشتریان و عکس ها را ارائه می دهد. به‌علاوه، می‌توانید با پست‌های Google Business که در فهرست شما نمایش داده می‌شوند، پیشنهادهای جدید را به صورت رایگان تبلیغ کنید تا سرنخ‌ها، مشتریان و فروش بیشتری را جذب کنید. برای جزئیات بیشتر به این راهنمای مرتبط در مورد نحوه تبلیغ کسب و کار خود در Google برای تبلیغات رایگان مراجعه کنید.

2. مکان های بینگ

شماره 2 سایت تبلیغاتی رایگان برای مشاغل کوچک Bing Places

پس از راه‌اندازی در این وب‌سایت‌های تبلیغاتی محبوب، مشتریان می‌توانند بدون ترک رسانه‌های اجتماعی از شما خرید کنند، در حالی که توانایی برچسب‌گذاری محصولات در پست‌ها و استوری‌های شما، آن را راهی عالی برای تبلیغ رایگان آنها می‌کند.

6. دفتر تجارت بهتر

سایت دفتر کسب و کار بهتر

راه‌اندازی نمایه کسب‌وکار Google که قبلاً به‌عنوان «Google برای کسب‌وکار من» یا به اختصار GMB شناخته می‌شد، راهی ساده و در عین حال مؤثر برای افزایش دید شما در موتور جستجوی Google، از جمله در Maps است.

همانطور که متوجه شدید، وب‌سایت‌های تبلیغاتی محبوب زیادی وجود دارند که می‌توانید از آنها برای تبلیغ کسب‌وکار خود به صورت آنلاین بدون پرداخت هزینه برای در معرض دید قرار گرفتن استفاده کنید. فقط سایت های تبلیغاتی رایگانی را که بیشتر دوست دارید از این لیست انتخاب کنید (یا از همه آنها استفاده کنید) تا به بهبود آگاهی از برند برای شرکت خود کمک کنید و ترافیک سئوی هدفمند بیشتری را از موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ دریافت کنید.منبع

اگر پس از خواندن این راهنما فقط برای یکی از وب سایت های تبلیغاتی رایگان ثبت نام کرده اید، قطعاً یک نمایه کسب و کار Google باید باشد. هر صاحب کسب و کار کوچک باید یک فهرست کسب و کار گوگل برای تبلیغات 24 ساعته و بهینه سازی موتور جستجوی محلی (SEO) داشته باشد.

GumTree اساساً پاسخ بریتانیا به Craigslist است و اگر می‌خواهید در بریتانیا به مشتریان دسترسی پیدا کنید، آن را به یک سایت تبلیغاتی رایگان خوب برای یک تجارت کوچک تبدیل می‌کند. همانطور که Craigslist در ایالات متحده محبوب است، میلیون‌ها نفر روزانه از این پلتفرم برای جستجوی کالاها و خدماتی استفاده می‌کنند که می‌توانید با یک فهرست رایگان خودتان آن‌ها را تبلیغ کنید.

12. آگهی های طبقه بندی شده

وب سایت آگهی های طبقه بندی شده

بهترین سایت تبلیغاتی رایگان بعدی Bing Places است که در اصل پاسخ مایکروسافت به Google Business است. این پلت فرم مناسب برای مبتدیان به شما امکان می دهد یک لیست رایگان با اطلاعات و عکس های تجاری ضروری ایجاد کنید. حتی به شما این امکان را می دهد که برای افزایش ترافیک و به دست آوردن مشتریان جدید، پیشنهادات ویژه را تبلیغ کنید.

Oodle به شما اجازه می دهد تا تبلیغات رایگان برای طیف گسترده ای از محصولات و خدمات ایجاد کنید. بهترین بخش ادغام بی عیب و نقص آن با فیس بوک است، به این معنی که اگر تبلیغات را در برنامه رسانه های اجتماعی اجرا کنید، آن تبلیغات را می توان به Oodle و بالعکس منتقل کرد و آن را به یک پیروزی آسان برای افزایش دید آنلاین تبدیل می کند.

17. همسایه

وب سایت Nextdoor