20 دوره محبوب لینکدین رایگان هستند


جای تعجب نیست که دنیای حرفه ای شاهد یکی از بزرگ ترین تغییرات در تاریخ بوده است.

مردم نه تنها شرکت را تغییر می دهند، بلکه مسیرهای شغلی خود را نیز تغییر می دهند.

از آنجایی که این تغییرات در چند سال گذشته تشدید شده است، مهارت‌ها و معیارهای لازم برای مشاغل نیز تغییر کرده است – و لینکدین در حال توجه است.

انجمن یادگیری لینکدین خاطرنشان کرد که بیش از 7.3 میلیون کاربر محبوب‌ترین دوره‌های آموزشی خود را تاکنون در سال 2022 گذرانده‌اند – تقریباً از سال 2021 دو برابر شده است.

بیایید نگاهی بیندازیم که کاربران در مورد چه چیزهایی کنجکاو هستند و چگونه می توانید به یکی از 20 دوره برتر به صورت رایگان دسترسی داشته باشید.

محبوب ترین دوره ها مهارت های سختی نیستند

باور کنید یا نه، محبوب ترین دوره ها به جای مهارت های فنی، بر مقوله های عینی تر تمرکز داشتند.

تنظیم هدف: اهداف و نتایج کلیدی (OKR) به بالای لیست رسیدند. این تعجب آور نیست زیرا بسیاری از شرکت ها و مردم مجبور بودند تمرکز خود را در طول همه گیری تغییر دهند.

سایر دوره های محبوب که بر مهارت های “نرم” تمرکز داشتند عبارتند از:

  • ارتباط با اعتماد به نفس
  • با اطمینان و موثر صحبت کنید

مهارت های فنی هنوز کلیدی هستند

در حالی که برخی از افراد در چند سال گذشته سرگرمی جدیدی را انتخاب کردند، برخی دیگر به کاوش در مجموعه مهارت‌های مختلف پرداختند. این دوره های مهارتی سخت برای اولین بار در سال 2022 در لیست 20 برتر لینکدین ظاهر شدند و به این نتیجه رسیدند که مردم در حال جستجوی عمیق تر در حرفه خود هستند.

  • آموزش 10 برتر OWASP
  • آموزش ضروری Power BI

سایر دوره های مهارتی برتر در لیست عبارتند از:

  • آموزش ضروری Excel (Office 365/Microsoft 365)
  • یادگیری پایتون
  • SQL Essential Training

چرا باید توجه کرد

مهم نیست که هدف حرفه ای شما چیست، آموزش لینکدین احتمالا یک دوره آموزشی برای شما دارد.

ممکن است در حال حاضر به دنبال شغل جدیدی نباشید. شاید احساس می کنید در مسیر شغلی خود گیر کرده اید و مطمئن نیستید که در آینده چه کاری انجام دهید.

چه به دنبال رشد شخصی بیشتر، ارتباط موثر یا مهارت های فنی/سخت باشید، مهم است که از فرصت ها برای آماده سازی خود برای موفقیت استفاده کنید.

در حالی که زمان ممکن است برای برخی نگران کننده نباشد، پول ممکن است نگران کننده باشد. به همین دلیل است که لینکدین دوره های برتر خود را تا 31 آگوست 2022 به صورت رایگان ارائه می کند. به خاطر داشته باشید که شما می توانید یکی از این دوره ها را به صورت رایگان شرکت کنید، نه همه آنها. شما می توانید 20 دوره رایگان برتر را در اینجا بیابید.


تصویر ویژه: استودیو پست مدرن / شاتر استوک

منبع