35 وب سایت اشتراک گذاری رایگان PPT


این راهنما شامل لیستی از سایت های ارسال PPT است.

در مجموع، شما 35 وب سایت ارسال PPT را پیدا خواهید کرد که می توانید از آنها برای به اشتراک گذاری ارائه های پاورپوینت خود برای ایجاد بک لینک های با کیفیت برای بهینه سازی موتور جستجوی خارج از صفحه (SEO) و هدایت ترافیک هدفمند به وب سایت خود استفاده کنید.

این صفحه به دو بخش تقسیم می شود: بخش اول شامل 25 سایت برتر ارسال PPT بر اساس DA بالا (Domain Authority)، روابط عمومی بالا (PageRank) و دسترسی مخاطبان است. بخش دوم 10 سایت اشتراک گذاری رایگان PPT را که می توانید برای کمپین های بازاریابی محتوا و سئوی خود استفاده کنید، فهرست می کند. ساخت 35 سایت ارسال در مجموع برای فایل های PPT.

ارسال PPT

ارسال PPT چیست؟

ارسال PPT فرآیند ارسال فایل های PPT به سایت های شخص ثالث برای افزایش دید برای ارائه های پاورپوینت و تولید بک لینک های با کیفیت بالا است. ارسال‌های PPT نوعی فعالیت سئوی خارج از صفحه است که می‌تواند به بهبود آگاهی از برند و رتبه‌بندی وب‌سایت در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) کمک کند.

راه‌های مختلفی برای افزودن بک لینک به سایت‌های اشتراک‌گذاری PPT برای سئو وجود دارد، از جمله در داخل فایل PPT به عنوان لینک‌های روی یک اسلاید، در توضیحات صفحه آپلود شده و در نمایه کاربر. همه این عناصر HTML توسط موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ برای فهرست بندی محتوا در اینترنت قابل خزیدن هستند. بعلاوه، برخی از این لینک ها بک لینک های dofollow هستند که می توانند بیشترین ارزش پیج رنک برای SEO را به وب سایت یا URL هدف شما منتقل کنند.

سایت های ارسال PPT

سایت های ارسال PPT

لیست وب سایت های اشتراک گذاری رایگان PPT

بیشتر سایت های ارسال PPT رایگان

در اینجا لیستی از سایت‌های رایگان ارسال PPT وجود دارد که می‌توانید از آنها برای افزودن پاورپوینت‌های خود به وب‌سایت‌های شخص ثالث برای سئوی خارج از صفحه و کسب آگاهی بیشتر از برند و ترافیک وب‌سایت خود استفاده کنید.

  • powershow.com
  • slidebean.com
  • wetransfer.com
  • 2shared.com
  • box.net
  • dropbox.com
  • onedrive.com
  • depozitfiles.com
  • mediafire.com
  • zoho.com

بهترین وب سایت ارسال PPT چیست؟

بهترین وب سایت ارسال PPT SlideShare است و به دنبال آن SlideServe و Microsoft Sway قرار دارند. این وب سایت های ارسالی PPT دارای اعتبار دامنه بالا و مخاطبان زیادی برای به اشتراک گذاری ارائه های پاورپوینت هستند.

در زیر یک نمای کلی از 10 سایت برتر ارائه رایگان PPT وجود دارد که می توانید از آنها برای ارسال فایل های PPT خود استفاده کنید. اگر می‌خواهید درباره 15 بهترین سایت اشتراک‌گذاری PPT که در جدول بالا فهرست شده‌اند اطلاعات بیشتری کسب کنید، سپس به بالا بروید و روی آن پیوندها کلیک کنید. در مجموع 35 وب سایت در این صفحه لیست شده است تا شما از آنها برای ایجاد لینک برای سئو و ایجاد ترافیک بیشتر به وب سایت خود استفاده کنید.

1. SlideShare

SlideShare برترین سایت های ارسال PPT با DA بالای 95 (Domain Authority) است. همچنین محبوب ترین وب سایت برای اشتراک گذاری ارائه های پاورپوینت به صورت آنلاین است. هر صاحب وب سایت جدی که می خواهد از فایل های PPT برای سئو و ایجاد آگاهی از برند برای تجارت خود استفاده کند، باید یک حساب SlideShare داشته باشد.

2. SlideServe

SlideServe بهترین سایت های اشتراک گذاری PPT بعدی با روابط عمومی بالا (PageRank) است. صفحه اصلی دارای امتیاز 66 از 100 Page Authority است و اگر بتوانید نمایش اسلاید خود را در آن صفحه نمایش دهید، می تواند به انتقال بخشی از آن PageRank به صفحه ارائه و نمایه کاربر شما کمک کند.

3. مایکروسافت سوئی

بعدی در لیست سایت های ارسال PPT ما Microsoft Sway است. می توانید با وارد کردن فایل PPT به پلتفرم Sway یک فایل Sway جدید از ارائه های پاورپوینت خود ایجاد کنید. هایپرلینک هایی که در فایل های Sway قرار می گیرند، بک لینک های dofollow هستند که توسط عنکبوت های موتورهای جستجو برای SEO قابل خزیدن هستند.

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید

4. گوگل درایو

گوگل درایو یکی دیگر از سایت های محبوب برای به اشتراک گذاری فایل های PPT برای ساخت لینک سئو است. اکثر مردم در مورد Drive به عنوان یک نوع وب سایت ارائه PPT فکر نمی کنند. با این حال، می‌توانید ارائه‌های پاورپوینت خود را در پوشه‌ای آپلود کنید که مجوز دسترسی عمومی به آن داده شده است که سپس می‌تواند توسط موتور جستجوی Google خزیده شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این استراتژی بک لینک، این راهنمای مرتبط را در مورد نهادهای پشته‌بندی Google برای اعتبار بیشتر بررسی کنید.

5. نویسنده STREAM

authorSTREAM یکی از قدیمی ترین سایت های رایگان ارسال PPT آنلاین است. در سال 2007 به عنوان یک پلتفرم تأسیس شد تا کاربران بتوانند ارائه های پاورپوینت خود را با مخاطبان هدف خود آسان تر به اشتراک بگذارند.

6. اسلاید

اسلایدها یکی دیگر از پلتفرم های سایت های اشتراک گذاری رایگان PPT است. لینک هایی که در ارائه های پاورپوینت تعبیه شده اند، بک لینک های dofollow هستند. فقط فایل PPT خود را به اسلایدها مهم کنید و آن را به یک عرشه اسلاید جدید تبدیل می کند. نمایه های کاربر همچنین می توانند شامل پیوندهایی باشند که dofollow هستند. با این حال، به خاطر داشته باشید که حساب رایگان تنها به 5 عرشه اسلاید اجازه می دهد. برای ایجاد و اشتراک‌گذاری فایل‌های PPT بیشتر، باید به یک طرح پولی ارتقا دهید.

7. عرشه بلندگو

رتبه بعدی در این لیست سایت های اشتراک گذاری PPT، Speaker Deck است. برای استفاده از این وب‌سایت برای ارائه‌های پاورپوینت، ابتدا باید اسلایدهای PPT خود را به عنوان یک فایل PDF صادر کنید، که سپس می‌تواند در پلتفرم Speaker Deck بارگذاری شود. پس از آپلود، می توانید پیوندهای متنی را به توضیحات عرشه اسلاید اضافه کنید.

8. لینکدین

لینکدین یکی از محبوب ترین ارسال های PPT در وب سایت های سئو و آگاهی از برند است. بیش از 830 میلیون کاربر در لینکدین هستند، که آن را به یک پلتفرم عالی برای افزایش نوردهی برای ارائه های پاورپوینت شما برای به دست آوردن بک لینک های بیشتر و ترافیک هدفمند به کسب و کار شما تبدیل می کند. برای پیوست کردن یک سند به یک پست جدید، روی فیلد «شروع یک پست» کلیک کنید، سپس روی دکمه «افزودن سند» کلیک کنید و فایل پاورپوینت مورد نظر برای آپلود را انتخاب کنید.

9. Scribd

Scribd پلتفرم دیگری است که باید در این لیست وب‌سایت ارسال PPT به شدت در نظر بگیرید زیرا دارای DA (مرجعیت دامنه) بالای 97 و اعتبار صفحه 74 است. تنها نقطه ضعف آن این است که Scribd رایگان نیست. برای استفاده از آن برای سئو، لینک سازی و دیده شدن برند باید هزینه اشتراک را بپردازید.

10. ISSUU

ISSUU یک پلت فرم انتشار دیجیتالی است که از محتوای ایستا، کتاب های تلنگر تعاملی ایجاد می کند. می‌توانید فایل‌های PPT را آپلود کنید و به‌طور خودکار آنها را به فلیپ‌بوک‌هایی با کیفیت بالا تبدیل کنید تا با جهان به اشتراک بگذارید. یک بک لینک nofollow را می توان در پروفایل کاربری شما قرار داد. لینک های موجود در اسلایدهای ارائه قابل کلیک هستند اما توسط عنکبوت های موتور جستجو قابل خزیدن نیستند.

اکنون، علاوه بر ارسال اینفوگرافیک خود به سایت های شخص ثالث، می توانید با انواع دیگر وب سایت های ارسالی نیز بک لینک بسازید. این وب سایت های ارسال وبلاگ، وب سایت های ارسال دایرکتوری، وب سایت های ارسال تصویر، وب سایت های ارسال اینفوگرافیک، وب سایت های ارسال PDF و وب سایت های ارسال ویدیو را برای گزینه های بیشتر بازاریابی دیجیتال بررسی کنید.

خلاصه سایت های ارسال PPT

امیدوارم از این لیست از سایت های ارسال PPT لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، بسیاری از وب‌سایت‌های ارسال رایگان PPT وجود دارند که می‌توانید از آنها برای کسب‌وکار خود استفاده کنید و به‌ویژه چندین سایت به عنوان بهترین سایت‌های اشتراک‌گذاری PPT برای ساخت لینک SEO در نظر گرفته می‌شوند. فقط وب سایت هایی را که بیشتر دوست دارید از این لیست انتخاب کنید (یا از همه آنها استفاده کنید) تا به بهبود آگاهی از برند برای ارائه های پاورپوینت خود کمک کنید، املاک و مستغلات SERP بیشتری را کنترل کنید و ترافیک SEO هدفمند بیشتری را از موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و یاهو دریافت کنید. بینگ

منبع