35 وب سایت به اشتراک گذاری PDF رایگان


این راهنما شامل لیستی از سایت های ارسال PDF است.

در مجموع، 35 وب‌سایت ارسال پی‌دی‌اف را خواهید یافت که می‌توانید برای بازاریابی دیجیتال از آنها برای ایجاد بک لینک‌های با کیفیت برای بهینه‌سازی موتورهای جستجوی خارج از صفحه (SEO) با اسنادی استفاده کنید تا ترافیک وب‌سایت هدفمند بیشتری را به سمت کسب‌وکارتان هدایت کنید.

این صفحه به دو بخش تقسیم می‌شود: بخش اول شامل 25 سایت برتر ارسال پی‌دی‌اف بر اساس Domain Authority، اعتماد و دسترسی مخاطبان است، و بخش دوم 10 سایت اشتراک‌گذاری PDF رایگان را که می‌توانید برای کمپین‌های بازاریابی دیجیتال و سئوی خود استفاده کنید، فهرست می‌کند. ; ساخت 35 وب سایت در کل در این لیست ارسال PDF.

ارسال PDF

ارسال PDF چیست؟

ارسال PDF فرآیند ارسال اسناد PDF شما به سایت های شخص ثالث برای افزایش دید آنلاین است. ارسال‌های پی‌دی‌اف نوعی تکنیک سئوی خارج از صفحه برای دریافت بک لینک و ترافیک ارجاع به وب‌سایت شما است و در عین حال باعث افزایش نمایش پی‌دی‌اف‌های شما در فهرست موتورهای جستجو می‌شود.

سایت های ارسال پی دی اف

سایت های ارسال پی دی اف

لیست وب سایت های ارسال رایگان PDF

بیشتر سایت های ارسال PDF رایگان

در اینجا لیستی از سایت های رایگان ارسال PDF وجود دارد که می توانید از آنها برای به اشتراک گذاری اسناد خود در وب سایت های شخص ثالث برای سئوی خارج از صفحه برای ایجاد بک لینک و کسب ترافیک بیشتر برای وب سایت خود استفاده کنید:

 • gamefront.com
 • hightail.com
 • wetransfer.com
 • 2shared.com
 • box.net
 • dropbox.com
 • onedrive.com
 • pinpdf.com
 • depozitfiles.com
 • mediafire.com

بهترین وب سایت ارسال PDF چیست؟

بهترین وب سایت ارسال تصویر SlideShare است و به دنبال آن Scribd و ISSUU قرار دارند. این وب سایت های ارسال تصویر دارای اعتبار دامنه بالا، اعتماد تثبیت شده و مخاطبان زیادی هستند.

در زیر یک نمای کلی از 10 سایت برتر ارسال پی دی اف برای اهداف سئو و ساخت لینک آورده شده است. اگر می‌خواهید درباره 15 بهترین سایت اشتراک‌گذاری پی‌دی‌اف که در جدول بالا فهرست شده‌اند اطلاعات بیشتری کسب کنید، سپس به بالا بروید و روی آن پیوندها کلیک کنید. در مجموع 35 وب سایت در این صفحه لیست شده است تا شما از آنها برای بهینه سازی موتورهای جستجو استفاده کنید تا رتبه های بالاتر و ترافیک بیشتری برای وب سایت خود ایجاد کنید.

1. SlideShare

SlideShare برترین سایت های به اشتراک گذاری PDF آنلاین است. می توانید از آن برای آپلود فایل ها به صورت خصوصی یا عمومی استفاده کنید. با این حال، فقط اسناد PDF عمومی در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ برای یافتن کاربران در اینترنت و پاس کردن ارزش پیج رنک سئو نمایه می شود.

2. Scribd

Scribd بهترین وب سایت ارسالی بعدی است که می توانید برای به اشتراک گذاری محتوای خود به صورت آنلاین از آنها استفاده کنید. این یک کتابخانه دیجیتال گسترده برای انواع اسناد است. اشتراک برای Scribd برای آپلود فایل های PDF لازم نیست و بسیاری از اسناد را نیز می توان بدون اشتراک خواند و به اشتراک گذاشت.

3. ISSUU

بعدی در لیست ارسال PDF ما ISSUU است که یکی از محبوب ترین سایت های ارسال اسناد در اینترنت است. می‌توانید فایل‌های PDF خود را به سرعت و به راحتی آپلود، تقویت، تبدیل و به اشتراک بگذارید، در حالی که آنها را برای جذابیت بیشتر به محتوایی به سبک مجله تبدیل کنید تا بک لینک‌هایی با کیفیت بالا ایجاد کنید.

4. گوگل درایو

Google Drive پلت فرم دیگری است که می توانید برای ارسال PDF در سئو از آن استفاده کنید. با Google Drive، می‌توانید یک پوشه ایجاد کنید، آن را عمومی کنید، و سپس فایل‌های PDF خود را آپلود کنید (همچنین روی مجوزهای عمومی تنظیم شده است) که می‌توانند در موتور جستجو فهرست شوند. بک لینک های تعبیه شده در اسناد PDF قابل خواندن توسط ماشین نیز قابل خزیدن هستند و می توانند ارزش صفحه رتبه را برای SEO منتقل کنند.

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید

5. کالامئو

Calaméo یک پلت فرم انتشار اسناد رایگان است که انتشارات وب تعاملی را در زمان واقعی ایجاد می کند. ترکیبی از ویژگی‌ها آن را به یکی از بهترین سایت‌های ارسال PDF رایگان تبدیل می‌کند که می‌توانید برای افزایش دید، رتبه‌بندی و ترافیک وب‌سایت خود در موتورهای جستجو استفاده کنید. اگر می‌خواهید عملکرد بهتری با حساب خود داشته باشید، طرح‌های پولی نیز در دسترس هستند.

6. Smashwords

Smashwords یک پلت فرم رایگان انتشار و توزیع کتاب الکترونیکی است که می توانید از آن برای به اشتراک گذاری فایل های PDF خود در وب برای بک لینک های فوری استفاده کنید. همچنین یک وب‌سایت خوب برای ایجاد پیوند است، زیرا خوانندگان واجد شرایطی که محتوای شما را ارزشمند می‌دانند، ممکن است به فایل PDF در Smashwords یا به لینک‌های فردی که در سند اضافه می‌کنید پیوند دهند.

7. 4 به اشتراک گذاشته شده است

4Shared یک سرویس اشتراک‌گذاری فایل آنلاین رایگان است که برای انواع اسناد، از جمله فایل‌های PDF، ذخیره می‌کند. به سادگی محتوای خود را آپلود کنید و منتظر بمانید تا توسط گوگل خزیده و ایندکس شود.

8. زوهو

Zoho شرکتی است که ابزارهای تجاری مبتنی بر وب تولید می کند. و یک منطقه از سایت آن به نام Zoho Docs که تحت WorkDrive قابل دسترسی است و به شما امکان می دهد اسناد PDF خود را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید و مدیریت کنید. می توانید به صورت رایگان ثبت نام کنید و از این سرویس برای ایجاد لینک و فهرست بندی فایل های PDF خود در موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، یاهو و بینگ برای مشاهده بیشتر SERP استفاده کنید.

9. PingPDF

PingPDF سایتی برای ارسال فایل های PDF است که بسیاری از افراد برای سئو از آن استفاده می کنند. این یک سایت ساده برای استفاده نیز است. فقط فایل PDF بهینه شده با کلمه کلیدی خود را آپلود کنید و منتظر بمانید تا بک لینک ها در SERP ها خزیده و ایندکس شوند.

10. pCloud

pCloud یک فضای ابری شخصی است که می توانید تمام فایل ها و پوشه های خود را در آن ذخیره کنید. این به ویژه برای ایجاد لینک و آگاهی از نام تجاری مفید است زیرا اسناد PDF را می توان در موتورهای جستجو نمایه کرد. pCloud همچنین دارای یک ویژگی منحصر به فرد است که در آن می توانید تاریخ انقضا را برای PDF های خود تعیین کنید تا پس از یک تاریخ تعیین شده از جستجو حذف شوند. pCloud فضای ذخیره سازی رایگان را برای کاربران اپل و اندروید ارائه می دهد. با این حال، کاربران دسکتاپ باید در یک طرح پولی برای استفاده از این سرویس سرمایه گذاری کنند.

بهینه سازی یک سند PDF برای سئو

برای به دست آوردن بیشترین ارزش از سایت های به اشتراک گذاری اسناد PDF، باید فایل های خود را برای SEO بهینه کنید. در زیر نکاتی در مورد نحوه ایجاد و آپلود یک فایل PDF که بهینه سازی موتورهای جستجو را به حداکثر می رساند آورده شده است.

 • یک فایل PDF با کیفیت بالا با محتوای نوشته شده توسط متخصص ایجاد کنید.
 • حداقل 500 کلمه محتوا بنویسید.
 • کلمات کلیدی مرتبطی را که می خواهید فایل پی دی اف در موتورهای جستجو رتبه بندی کند، بدون پر کردن کلمات کلیدی وارد کنید.
 • برای ایجاد بک لینک های متنی به وب سایت خود، 1 تا 3 لینک با متن لنگر بهینه شده با کلیدواژه اضافه کنید.
 • از متن ALT برای تصاویر موجود در فایل PDF استفاده کنید.
 • PDF را با استفاده از نرم افزارهایی مانند OCR (تشخیص کاراکتر نوری) Adobe Acrobat به متن قابل خواندن توسط ماشین تبدیل کنید. در غیر این صورت، فایل PDF مانند یک تصویر به نظر می رسد و متن برای اهداف سئو قابل خزیدن و فهرست بندی نیست.
 • هنگام اشتراک گذاری آن در سایت ارسال پی دی اف، یک عنوان بهینه شده با کلمه کلیدی برای PDF بنویسید.
 • برچسب‌های کلیدواژه مرتبط را در وب‌سایت‌های ارسال پی‌دی‌اف که شامل این ویژگی هستند، اضافه کنید.
 • PDF خود را تا حد امکان در سایت های ارسال اسناد PDF به اشتراک بگذارید تا در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ نمایه شود.

اگر می‌خواهید بررسی کنید که آیا فایل PDF شما در Google نمایه شده است یا خیر، از این راهنمای دیگر در مورد نحوه جستجوی فایل PDF در Google دیدن کنید تا نحوه استفاده از اپراتورهای جستجو برای یافتن سند در موتور جستجو را بیاموزید.

اکنون که می دانید چگونه یک فایل PDF را برای یک سایت اشتراک گذاری اسناد بهینه کنید، ممکن است به این لیست های مرتبط برای ایجاد بک لینک با کیفیت بالا با استفاده از انواع دیگر وب سایت های ارسال مقاله، از جمله لیست سایت های ارسال مقاله، لیست سایت های ارسال دایرکتوری، و تصویر علاقه مند شوید. لیست سایت های ارسال

خلاصه سایت های ارسال پی دی اف

امیدوارم از این لیست سایت های ارسال پی دی اف لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، بسیاری از وب‌سایت‌های ارسال پی‌دی‌اف رایگان وجود دارند که می‌توانید برای کسب‌وکار خود از آن‌ها استفاده کنید و به‌ویژه چندین سایت به عنوان بهترین سایت‌های اشتراک‌گذاری PDF برای ساخت لینک SEO در نظر گرفته می‌شوند. فقط وب سایت هایی را که بیشتر دوست دارید از این لیست انتخاب کنید (یا از همه آنها استفاده کنید) تا به بهبود سیگنال های سئوی خارج از صفحه سایت خود از طریق بک لینک ها کمک کنید تا رتبه های بالاتر و ترافیک سئوی هدفمندتری را از موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و یاهو بدست آورید. بینگ

منبع