46 وب سایت به اشتراک گذاری تصویر رایگان


این راهنما شامل لیستی از سایت های ارسال تصویر است.

در مجموع، شما 46 وب سایت ارسال تصویر را پیدا خواهید کرد که می توانید از آنها برای بازاریابی دیجیتال برای ایجاد بک لینک های با کیفیت برای بهینه سازی موتور جستجوی خارج از صفحه (SEO) با عکس، اینفوگرافیک و آثار هنری استفاده کنید تا ترافیک وب سایت هدفمند بیشتری را به سمت کسب و کار خود هدایت کنید.

این صفحه به دو بخش تقسیم می‌شود: بخش اول شامل 25 سایت برتر ارسال تصویر بر اساس Domain Authority، اعتماد و دسترسی مخاطبان است، و بخش دوم لیستی از 21 سایت اشتراک‌گذاری تصویر رایگان دیگر را که می‌توانید برای کمپین‌های بازاریابی دیجیتال و سئوی خود استفاده کنید، فهرست می‌کند. ; ساخت 46 وب سایت در کل در این لیست ارسال تصویر.

ارسال تصویر

ارسال تصویر چیست؟

ارسال تصویر فرآیند ارسال تصاویر شما به سایت های شخص ثالث برای افزایش دید آنلاین است. ارسال تصویر نوعی فعالیت سئوی خارج از صفحه است که بک لینک ایجاد می کند و ترافیک ارجاع به یک وب سایت را برای کمک به بهبود رتبه آن در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) دریافت می کند.

سه نوع اصلی از سایت های اشتراک گذاری عکس وجود دارد که می توانید برای سئو از آنها استفاده کنید:

 • سایت های اشتراک گذاری تصویر Dofollow: این وب سایت ها به شما این امکان را می دهند که یک اینفوگرافیک، عکس یا اثر هنری آپلود کنید و یک لینک به تصویر اضافه کنید تا یک بک لینک dofollow به سایت خود ایجاد کنید.
 • سایت های میزبان تصویر: این وب سایت ها به شما این امکان را می دهند که یک تصویر را آپلود کنید و سپس یک بک لینک در توضیحات آن به سایت خود اضافه کنید.
 • سایت های ارسال تصویر بدون حق نسخه برداری: این وب سایت ها برای به اشتراک گذاشتن تصاویر شما به صورت عمومی برای دیگران استفاده می شود تا به صورت رایگان و اغلب بدون ذکر منبع استفاده کنند. شما معمولا نمی توانید یک لینک به تصویر یا در توضیحات اضافه کنید. با این حال، می توانید یک بک لینک به وب سایت خود در نمایه شخصی خود اضافه کنید.
سایت های ارسال تصویر

سایت های ارسال تصویر

لیست سایت های ارسال تصویر رایگان

بیشتر سایت های ارسال تصویر رایگان

در اینجا لیستی از سایت‌های ارسال تصویر رایگان وجود دارد که می‌توانید از آنها برای افزودن اینفوگرافیک، عکس‌ها و تصاویر خود به وب‌سایت‌های شخص ثالث برای سئوی خارج از صفحه برای ایجاد بک لینک و کسب ترافیک بیشتر برای وب‌سایت خود استفاده کنید:

 1. pexels.com
 2. freeimages.com
 3. visualhunt.com
 4. behance.net
 5. revuwire.com
 6. infographicplaza.com
 7. Dailyinfographic.com
 8. visualattic.com
 9. gallery.org
 10. slideshare.net
 11. lkrllc.com
 12. weheartit.com
 13. tinypic.com
 14. imageshack.com
 15. photobucket.com
 16. burst.shopify.com
 17. foodiesfeed.com
 18. freestocks.org
 19. skitterphoto.com
 20. lifeofpix.com
 21. shutterfly.com (از ویژگی سایت اشتراک گذاری تصویر رایگان استفاده کنید)

بهترین وب سایت ارسال تصویر چیست؟

بهترین وب سایت ارسال تصویر Flickr است و پس از آن 500px و MorgueFile قرار دارند. این وب سایت های ارسال تصویر دارای اعتبار دامنه بالا، اعتماد تثبیت شده و مخاطبان زیادی هستند.

در زیر یک نمای کلی از 10 سایت برتر ارسال تصویر برای اهداف سئو و ساخت لینک آورده شده است. اگر می‌خواهید درباره 15 بهترین سایت اشتراک‌گذاری تصویر دیگر که در جدول بالا فهرست شده‌اند اطلاعات بیشتری کسب کنید، سپس به بالا بروید و روی آن پیوندها کلیک کنید. در مجموع 46 وب سایت در این صفحه لیست شده است تا شما از آنها برای بهینه سازی موتورهای جستجو استفاده کنید تا رتبه های بالاتر و ترافیک بیشتری برای وب سایت خود ایجاد کنید.

1. فلیکر

فلیکر بهترین سایت ارسال تصویر در اینترنت است. استفاده از آن رایگان است و دارای اعتبار دامنه بالای 90 برای سئو است. بهترین راه برای استفاده از فلیکر برای اشتراک گذاری عکس برای دریافت بک لینک، اضافه کردن یک لینک به وب سایت خود در هر توضیح تصویر به همراه درخواست اعتبار عکس برای استفاده رایگان از تصویر است. بسیاری از وبلاگ نویسان و صاحبان وب سایت با ذکر لینک های وب سایت شما به عنوان منبع عکس، با این درخواست موافقت می کنند.

2. 500 پیکسل

500px بهترین وب سایت های ارسال تصویر بعدی با اعتبار دامنه بالا است. مشابه فلیکر، می توانید بک لینک های وب سایت را در توضیحات تصویر اضافه کنید.

3. MorgueFile

بعدی در لیست سایت ارسال تصویر ما MorgueFile است. این یک آرشیو عکس رایگان است که می توانید در آن ثبت نام کنید، تصاویر خود را اضافه کنید و برای اهداف ساخت لینک SEO استفاده کنید.

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید

4. پینترست

پینترست در هر فهرست سایت های اشتراک گذاری تصویر در رتبه بالایی قرار دارد، زیرا شبکه اجتماعی کلاسیک برای ارسال عکس، اینفوگرافیک و انواع تصاویر است. هر تصویری که در پینترست آپلود می‌کنید شامل یک پیوند به URL در وب‌سایت شما است. این راهنماهای مرتبط در مورد بک لینک های پینترست را برای سئو و راه اندازی استراتژی SEO Pinterest مشاهده کنید.

5. Pixabay

Pixabay یکی از محبوب‌ترین سایت‌های ارسال عکس رایگان برای افرادی است که می‌خواهند تصاویر خود را بدون پرداخت هزینه با جهان به اشتراک بگذارند. این سایت همچنین یک سایت خوب برای استفاده از برند است و در عین حال یک بک لینک به وب سایت خود را در صفحه نمایه خود قرار می دهد. شما می توانید تصاویر و وکتورها را به این سایت اضافه کنید.

6. اسپلش کنید

Unsplash در لیست ارسال تصاویر ما قرار دارد زیرا بسیار شبیه به Pixabay است. با این حال، Unsplash در درجه اول برای اضافه کردن تصاویر است. نه تصاویر برداری بنابراین هنگام استفاده از این سایت اشتراک‌گذاری تصویر، این را در نظر داشته باشید.

7. فوتکی

Fotki یکی از بهترین سایت‌های ارسال تصویر در وب است که ثبت‌نام، آپلود عکس‌ها و ایجاد بک لینک برای وب‌سایت خود در صفحه «درباره من» آسان است.

8. قرار گرفتن در معرض

Exposure یکی از حرفه ای ترین سایت های اشتراک گذاری تصویر برای سئو است. این یک پلت فرم انتشار مدرن برای داستان نویسان تصویری است که چندین طرح اشتراک پولی دارد. می توانید از آن برای ساخت نمونه کارها و لینک دادن به وب سایت خود استفاده کنید.

9. ImgBB

ImgBB یک سرویس میزبانی تصویر رایگان و یکی از محبوب ترین سایت های ارسال تصویر برای سئو است.

10. وبلاگ Tumblr

Tumblr یک سایت میکروبلاگینگ است که به شما امکان می دهد عکس ها و تصاویر را به اشتراک بگذارید و همچنین به سایت خود بک لینک اضافه کنید.

اکنون، اگر می‌خواهید با استفاده از انواع دیگر وب‌سایت‌های ارسالی، بک لینک‌های باکیفیت بیشتری برای سایت خود ایجاد کنید، این صفحات دیگر را بررسی کنید: فهرست سایت‌های ارسال مقاله و فهرست سایت‌های ارسال فهرست.

خلاصه وب سایت های ارسال تصویر

خلاصه سایت های ارسال تصویر

امیدوارم از این لیست از سایت های ارسال تصویر لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، بسیاری از وب سایت های ارسال تصویر رایگان وجود دارند که می توانید برای کسب و کار خود از آنها استفاده کنید و به طور خاص چندین سایت به عنوان بهترین سایت های اشتراک گذاری تصویر برای ساخت لینک SEO در نظر گرفته می شوند. فقط وب سایت هایی را که بیشتر دوست دارید از این لیست انتخاب کنید (یا از همه آنها استفاده کنید) تا به بهبود سیگنال های سئوی خارج از صفحه سایت خود از طریق بک لینک ها کمک کنید تا رتبه های بالاتر و ترافیک سئوی هدفمندتری را از موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و یاهو بدست آورید. بینگ

منبع